Bránikov archív darebákov

"Bol som sa tam pozrieť zblízka, lebo takmer vždy keď to len trocha ide, snažím sa na vlastné oči vidieť vec, ku ktorej si mám urobiť názor. A musím priznať, že som ani veľmi nestihol súcitiť, lebo som tam narazil na nadpriemerne zastúpenú vzorku ľudí, ktorých mi softwer na rozoznanie tvári doma pospájal s desiatkami darebákov z môjho 7 rokov budovaného archívu darebákov, s nich veľká časť má po tele priveľa hákových krížov na to, aby som sa s nimi nejako dokázal stotožniť.  "

 

To napísal náš kamarát Bránik na facebook o štrajku vo VW. Je to jasné, všetci sú nacisti, robotníci sú nacisti,  ešte aj protifašistickí bojovníci sú nacisti.

Zaujalo ma to, že tento agentík verejne rozpráva o svojom archíve ľudí, a to, že veselo používa program na rozpoznávanie tvári a verí mu. Holt, fízel je to naozaj ako vyšitý - nafotiť verejné zhromaždenie a potom doma analyzovať, zakladať, hľadať, čo mu kisňa vyhodí ako potencionálnu zhodu, zapisovať mená ... A vedeli to vôbec dotyční robotníci, kto si ich tam fotí?

Pre prípad, že by to skúsil aj u vás, tu si uložte do pamäti jeho: 

 

No ano, je to staré známe číslo, podobne ako Korda, Benčík, či iní fízli zo Sme a N, ale predsa len, tento je naozaj na svoje fízlovstvo hrdý. On už ale nie je tajný, je verejný. Ako verejná žena, tak aj verejný fízel. Niekto to vraj robiť musí. 

 

 

 

 

 

 
Aman Againsttime

Tu sa tiež pekne odbavuje: http://dennikpolitika.sk/archiv/6005?fb_action_ids=193265837864059&fb_ac...

Norman, nechceš napísať niečo na tému "anonymita na webe". Priznám sa, že ma už unavuje, ako títo zmrdi neustále vytýkajú ľuďom anonymitu. A čo majú ľudia robiť? Samozrejme, že nechceme byť na Benčíkových zoznamoch. Nechceme zažívať vyhadzov z práce, zo škôl, verejné ponižovanie či inú obdobnú šikanu. Preto tí, čo majú aký taký rozum, si budú dávať bacha. Ono je veľmi ľahké byť verejnou osobou, keď zastupujete de facto vládnucu ideológiu. Predovšetkým som nikdy nechápal tomu čudnému argumentu, že názor stráca na hodnote, keď ho prezentujete ako anonym. Mohol by mi niekto vysvetliť, ako presne to myslia, pretože ja v tom žiadnu logiku nevidím.

Mne tá jeho posadnutosť "náckami" príde už za bežnú "slniečkársku" hranu. Fakt dosť nechutná choroba. Chcelo by to nejakú psychologickú analýzu. Len ma tak napadlo, či to nejako nesúvisí s tým, že je to židovský miešanec. To vieš, nejaký komplex inferiority a z toho vyplývajúca snaha byť pápežskejší než pápež. :-)

Norman

Nuž, boli aj tu optimistické názory a veľké žiadosti o veselé spoločné hromadné stretnutia, ale skúsenosť sa oplatila. Kde sú tí ľudia dnes? No, dnes už azda každý vidí, že systém je despotický a bezprávny - no a my s kratkou, ale intenzívnou skúsenosťou s totalitou komunistov máme výhodu dobrej skúsenosti. Ale aj tu varujem, že oproti starým komunistom je táto anglosionistická despocia oveľa jedovatejšia, zákernejšia a vražednejšia. Nie, nepreháňam.

Ja v anonymite problém nevidím, ale samozrejme ona sama obmädzuje spôsob aktivity, ale s tým sa nedá zatiaľ nič robiť. Príde čas, keď ľudí už žiadna hrozba nezadrží. Bránik je posadnutý za peniaze, je to jeho špecializácia, preto všade vidí nacistov. To sa bude zhoršovať, a nielen u neho.

 

Zaujímavé mi ale prišlo, že ho nahuckali na odborárov, robotníkov. Naozaj niekto chce obviniť celý národ z nacizmu? Náš, a potom aj maďarský, polský, český, rakúsky... Táto politika mi pripadá ako taktika generála Custra :-)

Aby sa to nemuselo čítať, podstata:

Custer tak zostal na opačnej strane bojiska odkázaný sám na seba. Do útoku zavelil v čase, keď sa už Indiáni z Renovho úseku bojiska presúvali na sever. Dvestotrinásť mužov sprevádzajúcich Custera tak čochvíľa čelilo obrovskej presile. V priebehu nasledujúcich minút zasypali Indiáni Custerových mužov spŕškou šípov a guliek z pušiek a jednotku na hlavu porazili.

Jediným preživším na Custerovom úseku bojiska bol kôň menom Comanche.


Asi toľko ku skutočnej sile židovských baránikovcov

Ľubov

test

Ľubov

funguje to,funguje!!!
Je to možno maličkosť,ale pre mňa má symbolický význam.Vďaka ,Norman za technickú pomoc.Adios,Púpavová !

Buheh

:)

Norman

tento server je pod trápnym a detinským otravujúcim útokom jedného hysterického blázna, takže tu musel byť zas obmedzený prístup len pre prihlásených užívatelov. V podstate tak, ako ste to mnohí chceli.

Okrem toho sme spomínali, že je leto, takže budú pre diskusie určité prázdniny.

Luba, ty si mala aj predtým problémy, tak som ti poslal email, ako sa prihlásiť. Tí, čo nemajú konto, nech majú trocha trpezlivosti.
Žiaľ, sme vo vojne a psychopati sa snažia. Bohužiaľ, aj to je naša spoločnosť.

Rudo

Takže keď som sa bol na pochode národovcov, som teraz v bránikovom softvéri???
Má povolenie vôbec na takúto činnosť? Pokiaľ viem, je určitý zákon o osobných údajoch a tvár - fotka človeka - je osobný údaj.

Norman

Nuž, izraelci, pre ktorých Bránik v podstate robí, mu určite dodali dostatočne výkonný systém, aby pár tisíc ksichtov zvládol. To je ich mokrý sen, všetko kontrolovať a o každom vedieť a každého vydierať.

Čo sa týka zákonnsoti - sťažovať si na sionistu dnes je ako sťažovať si na pána biskupa vo vrcholnom feudalizme 11. storočia. Je to úplne zbytočné.

Prirodzene, že zhromažďovať tváre a mená demonštrantov nie je akosi zákonné - ale som si istý, že Bránik robí ešte aj iné nezákonnejšie veci.

 

z toho linku od Amana,

Bránikov text:

Nakoľko vymyslenú osobu nemožno uraziť a poškodiť jej dobrú povesť, píšem ti, ty smradľavý zmrd, spôsobom, akým sa to medzi tvojimi nosí. Donedávna som netušil, že nejaká úžasná stránka dennikpolitika.sk existuje, kým si sa nezačal hrať na novinára a nepokúsil sa zneužiť moje meno. To "ospravedlnenie" z dneška budeš ešte veľmi ľutovať a postarám sa tvojej stránke o takú reklamu, že o teba neoprie bicykel už žiadna solídna firma a tvoje zdroje veľmi rýchlo vyschnú. Nuž tak sa teš, ako sa bude páčiť tvoja "publicistika" tmobile, shell, funradiu a ďalším, ktorých reklamy som včera a dnes na tom tvojom zasranom produkte zachytil. Vždy si vravím, že sa najprv oplatí s ľuďmi jednať slušne, ale ty nie si človek, len ukradnuté meno bez tváre, psychopatický sedlák neschopný postaviť sa za vlastné názory. Nuž ti dám teraz zažiť, aké to je, pac a pusu, nech je na teba aspoň niekto dobrý. Vždy sa snažím predstaviť si, čo takého tchora vedie k podobnému spôsobou života a nájsť nejaký motív, ktorý by ho aspoň trochu ospravedlnil. Ale ani to, že ti niekto od detstva nedal zažiť trocha akceptácie a nehy ťa v dospelom veku neospravedlňuje. Čoskoro sa uvidíme tvárou v tvár a to si pozriem, ako sa budeš ksichtiť, keď konečne na chvíľu ukážeme svetu tvoju identitu, kým zasa zalezie tam, kam odvždy patrila - teda do hlbokého smradľavého kanála, kde sa už nepáči ani tým najodpornejším potkanom.

a inému človeku:
Filoména Púhová inak je nadherne, ako ta vasa milovana nackovska luza moze pouzivat slovnik a vysmievat sa oponentom, ze su slabucki slnieckari. Nuz aj my vieme veci, o ktorych sa vam nesnivalo; ked sa stretneme bude chut hlasit sa ku kotlebovi to posledne, co vas napadne. Verte ze ked sa stretneme budete sa velmi ochotne hlasit k slnieckarom. Taku zbabelu luzu ktora si na dialku a pod falosnymi identitami trufa na velke veci vacsinou odvaha prejde v sekunde, ked sa stretnu tvarou v tvar tym, do ktorych na dialku radi vyskakuju. Uz som oslovil 30 vasich "priatelov" z facebooku a ajhla, prakticky nikto z nich netusi, kto ste. Tak sa posnazim spropagovat vas a ked sa ja o nieco snazim, zvycajne to vyjde. Bude mi potesenim. A nie, necertim sa. Uz davno som nebol taky pokojny. Zato vas by mal pokoj pomaly zacat opustat. Bojovat proti fasizmu je hlupost - ale vytahovat si ich jedneho po druhom a exemplarne sa im venovat skutocne zabera, ako nic ine.

Ako to píše?
...ale vytahovat si ich jedneho po druhom a exemplarne sa im venovat skutocne zabera, ako nic ine.

Nuž, hovorím, treba sa naučiť používať židovské metódy a našich oponentov vyťahovať jedného po druhom.
(už čakám, kedy sem zas niekto dobehne a napíše, že to nemôžeme, lebo nás vždy odrbú... a okrem toho je to neľudské ... )
Kolodej

všetko brať VEĽMI OSOBNE a aj vybavovať OSOBNE. Nech nám vládne spravodlivosť :)

Sinuhe

že Bránik je jedno zakomplexované rapavé hovädo.

Buheh

a dospel som k veľmi podobnému záveru.

nové