Čo sa deje naozaj

 Zadymovanie verejného priestoru propagandou korporátnych, skrz-naskrz sionamerických médií a hystériou časti alternatívnych webov spôsobuje, že nevidno realitu. Potom nečudo, že pri zmienke o potrebe posunúť Slovensko do jadra Európskej únie upadajú poniektoré slabšie nátury, neschopné získať a spracovať informácie, do nesúhlasných kŕčov.

Vo štvrtok 29. júna 2017 zavítal nemecký minister zahraničných vecí Sigmar Gabriel do Krasnodaru na Nemecko-ruské fórum. Stretol sa s ruským kolegom Sergejom Lavrovom a dostatočne nahlas sa nechal počuť, že najnovší sankčný zákon USA je pre Nemecko absolútne neprijateľný. Siaha totiž na energie. Cieľom je zlikvidovať energetickú spoluprácu Nemecka s Ruskom, ktorú s bystrosťou starého lišiaka priamo v teréne napľňa bývalý nemecký kancelár Gerhard Schroeder. Dá sa povedať, že teraz robí pre Európu závažnejšiu a dôležitejšiu politiku ako za čias svojho kancelárovania. Z Krasnodaru odletel Gabriel do Moskvy, kde sa stretol s prezidentom Vladimírom Putinom. Korporátne médiá nezabudli zakrákoriť, že od nástupu do funkcie ministra zahraničia šlo už o tretiu cestu Sigmara Gabriela do Ruska - čo je podstatne viac, než bolo jeho ciest za "kľúčovými západnými partnermi".

Kým bol Gabriel na ceste do Moskvy, k Putinovi sa nanosil sám Henry Kissinger. Zámer návštevy: zistiť, čo sa vlastne deje. Nevedno, čo mu Putin povedal, ale isto ho ubezpečil, že realita ide vlastným tempom tak, ako má. Kissingera to tak skormútilo, že na Medzinárodnej konferencii politických expertov, na ktorú odišiel po návšteve Putina, vykríkal, že svetový líderšip je súčasťou americkej zahraničnopolitickej DNA. Akurátže táto zločinecká DNA už nikoho nestraší, ba dokonca ani nezaujíma.

Kto to potrebuje polopate, nech to má: cesta do Ruska vedie cez Nemecko. Sionamerická propaganda, samozrejme, rada využije - a vystupňuje - odpor tunajších teliatok voči Nemecku. Kto sa nechá zviesť nenávisťou, nech sa potom nečuduje. Máme šancu byť po boku Nemecka dôstojným partnerom Ruska a pridať sa tak k napľňaniu nočnej mory anglosionistov a sionameričanov, ktorou je nemecko-ruská kooperácia.

Kým Nemecko využíva všetky možnosti na posilnenie spojenectva s Ruskom, šorošbuzny stavajú "dúhový múr", aby sa odhradili od Ruska. Nechajme ich, nech sa na ich slabomyseľných happeningoch vyzabávajú.

Čas nie je na ich strane.

 

 

 

SitňaN

Ono ešte veľa ľudí nepochopilo, že je nemecko pre nás kľúčová krajina a že náš osud je s ním pevne spätý. A tým nemeckom nemyslím makrelu schutza a podobné kreatúry.

Rudo

Tento článok je zmes úplne nesprávnych úvah. Ale urážok je v ňom ako vždy, vzhľadom na autora, požehnane. My do toho jadra zrejme nakoniec aj tak pôjdeme a tunajší ľud je ten posledný, kto by o tom rozhodoval. Dôsledky z toho kroku ale budú pre Slovensko len zlé a migranti na našom území budú samozrejmosť, na to sa pripravte.

Len aby ste potom aj vy sami neupadali do "hysterických kŕčov", keď vám raz budú ľudia pripomínať, s čím ste to súhlasili.

PS: pchať sa medzi germánsku svoloč, ktorá nás v histórii už toľkokrát využila a podrazila? Tak to nie, toto si nechajte.

Norman

Možno pridať ako poznámku, že nenávisť voči Nemcom spôsobuje evidentne do veľkej miery komplex menejcennosti.

sandro

Nemci? Skor iba lutost..Co mozme chciet od naroda, ktory je uz vyse 70rokov okupovany cudzou mocnostou? Ludia su to fajn, o tom potom, stale maju v sebe huzevnatost, zmysel pre poriadok, casto az puntickarstvo, dobry intelekt. Ale co z toho ked ziju v krajine, kde clovek co zaraba 8-10 tis eur si nemoze dovolit ani vlastne byvanie pre rodinu lebo dom na vidieku stoji 500tis? Nemecko nie je nic ine iba predlzena paprca zla.

Norman

Ako bonmot nie zlé. Žiaľ, škoda že písať to zo Slovenska to akosi stráca šarm :) (a ktorá krajina v Európe vlastne nie je 70 rokov okupovaná?)

Znova pripomínam, že by tieto mená a veci neboli na programe dňa, ak by to neboli AJ naši bezprostrední susedia.
A ešte ináč povedané, ak by sme nejazdili nielen na ich autách, ale na ich celej spoločenskej ideólógii, z veľkej časti aj tej nacionálne socialistickej (od dovoleniek asi až po minimálnu mzdu a podobné veci).
Ergo - neviem, ako si chcete vytrhnúť spoločenské vnútornosti a žiť bez nich :)

Je to taký ten negroidný prístup, ktorý mnohí vo východnej Európe majú: belosi sú degéni, ale ich autá a blahobyt chceme.
Tak to nefunguje.

sandro

Nemci maju na svojom uzemi asi 100tis vojakov mocnosti, ktora ich dobyla. Mam pocit, ze to povedal Lichtner, ze Nemecko je proste dobyta krajina. A ma absolutnu pravdu.
Inak, vcera prave schvalili homomanzelstva:)

Ľubov

toto je autentická spomienka mojej príbuznej,ktorá sa tam niekedy koncom 70 tich rokov mala vydať:" Čo títo naši ruskí,to sú len také chúďatká,mali by ste vidieť ich(amerických vojakov v Nemecku),akí sú sebavedomí,keď prídu do krčmy,chovajú sa ako páni sveta."
Použila trochu iné slová,napr.negri,niečo o inteligencii a tak.
Bolo mi veľmi čudné ako decku,preč ona hovorí,že "tak si predstavte,že Nemci majú radšej Rusov ako Američanov".
Bolo to dávno,Turci tam vtedy ešte neboli

Norman

Nemecko je dobytá krajina od roku 1945 - to je práve to, čo zdôrazňujeme aj my. A spolu s ňou aj celá Európa (vrátane Anglicka a Francúzska). V čase dominancie medzikontinentálneho letectva až tak na pozemských vojakoch nezáleží - i keď je jasné, že jedine v Nemecku sa anglosionisti obávali prípadného odboja na uliciach. V realite je pre ovládanie krajín všade pestovaná vlastná ideologicky vypatlaná armáda, prakticky všetky sú v NATO.
Takže v tomto smere je okupácia ako okupácia.

Ale niektoré väčšie národy majú aspoň vypestovanú mytológiu. Zámerne nehovorím že minulosť, hovorím o mytológii (o minulosti). Na tejto mytológii môžu stavať svoj odpor voči cudziemu svinstvu a tvoriť svoje nové formy. Na čom ich chceme budovať my? Nebudem tu teraz kritizovať naše mýty, od cyrilometodov až po dubčekov, ale všetky sú slabé a vadné. Nám dovolili zatiaľ vždy len tradíciu folklórnych spevov.
A to je primálo, na tom sa staviať nedá.
Ergo: musíme si nájsť svoju podstatu, svoj mýtus a svoju tradíciu - a to spoznáme najlepšie na našich príbuzných. A kto sú naši príbuzní zistíme podla krvi.

Ľubov

Na Slovensku sme takmer všetci kokteil,mix.Sama presne viem,kedy som "dcéra svojho otca" a kedy prevládajú mamine gény.Po otcovi sme (naša rodina) strihnutí karpatskými Nemcami,ktorí žili v okolí Penhýbla,pri prameňoch Žitavy. Je to už dosť ďaleko, ale na Henrichov a Hedvigy si ešte dobre pamätám.Napriek tomu im nerozumiem.
Neviem pochopiť,prečo volia Merkelovú. Zo zbabelosti? Z hlúposti? Fakt neviem.

Norman

Tieto podstatné veci sa nedelia vzdialenosťou pár sto kilometrov, stredná Európa je výrazne jeden celok.
Pokiaľ viem, tak humanisti a mierotvorci a upokojovači tu chcú mať jednotu - tak v tomto ju majú, reálnu a vedeckú. Jednotu s Čechmi, Maďarmi, Rakúšanmi, Nemcami, Jugošmi, Poliakmi atď - to je predsa to, čo chcú.

To, že súčasní Nemci sú blbí, že sú skazení prílišným ekonomickým aj politickým blahobytom, je fakt - ale aspoň trocha skrotnú.
Pozri, v podobných prípadoch ľudia volia nejakú stranu a asi nemajú koho voliť, asi tomu AfD neveria (nie viac, ako u nás ľudia ĽSNS ) - a inú alternatívu takpovediac nemajú - preto im do Socialistov strčili Schultza z Európy - vládnuce sily už neveria ani domácim aparátčikom. Je to celé totalitné (dvoj)strannícke monštrum, ako u nás za komunistov.
Je to ako na kyvadle, ja odhadujem (nie že verím, proste odhadujem) že sa to zas preklopí. Táto klíma ani tam nevydrží večne.
Ak rupne Frncúzsko, nejakým spôsobom, budú Nemci hladať podporu aj u nás. Že by chceli večne hrať proamerických a prožidovských otrokov, to sa proste nedá predpokladať.

Aman Againsttime

Nemci či Západniari obecne volia tak ako volia, o.i. i preto, že sa stále majú relatívne dobre. Hej, sem - tam sa odohrá nejaký ten teroristický útok a štatistiky kriminality sa zhoršujú, ale majorita ľudí stále žije vo svojej pohodlnej bubline (netreba zabúdať na fakt, že migranti sú v prvom rade vo veľkých mestách a že množstvo Západniarov obýva oblasti nezasiahnuté imigrantskou vlnou - napr. taký francúzsky vidiek je stále pokojný a romantický ako v minulosti).

Ak do toho pripočítame ťažkú propagandu vládnucej ideológie, potom by nás nemalo až tak prekvapovať, že sa veci na Západe hýbu relatívne pomaly. Predovšetkým ani narastajúci počet teroristických útokov a násilných útokov voči bielych ich masovo nepresvedčí. Ten, kto mal potenciál zmeniť kvôli tomu svoj postoj, tak dávno učinil.

Ideológia sa ťažko mení. Napr. bývalý sovietsky propagandista Bezmenov hovorí o tom, ako úprimní podporovatelia komunizmu absolútne odmietali pripustiť jeho zverstvá i potom, čo im boli ukázané gulagy. Stále trvali na jeho podpore i potom, čo boli oboznámení s jeho zverstvami. Ľudia očividne potrebujú zacítiť horor danej ideológie na vlastnej koži. Ale dokonca i v takomto prípade sa nájdu jedinci, ktorých ani osobná skúsenosť nepresvedčí (viď rôzne tie správy o znásilnených Európankách odmietajúcich popísať "arabský výzor" páchateľa alebo prípady ako tento metrosexuál z Londýna: https://altright.com/2017/06/06/london-terror-victim-afraid-to-point-out...)

Ďalším faktor spočíva i v tom, že ľudia sa vo všeobecne boja náhlych, radikálnych zmien a v zásadu chcú istotu a garantované status quo. Preto Le Penka s jej anti-EU sentimentom zlyhala. A preto napr. na Slovensku voľby už tretíkrát po sebe vyhral SMER a ešte nejakú tú dobu potrvá, kým ho nahradí iná strana. Myslím, že je na čase sa viac ponoriť do psychológie ľudí a osvojiť si realistickejší prístup. Veci sa určite pohli, ale bude to ešte nejakú tu dobu trvať, než dôjde k nejakej skutočne výraznej zmene.

Norman

Tvoj popis je presný - ľudia nechcú prudké zmeny a u Nemcov je to teraz výrazná zásada. Al enapadla ma ešte jedna myšlienka:
V Mein Kampfe je explicitne vyjadrená myšlienka, ako nové ns hnutie sa nebude skrývať ale pôjde v jasne označnených uniformách po uliciach. A tak to aj bolo. Vieme ako to dopadlo a tak mám dojem, že povojnové nemectvo má reálne hlboko zafixovanú zásadu:
"Nech by sa dialo čokoľvek, nepôjdeme viac my s bubnom na zajace, aby sme boli zas my prví na rane. Ak si oni myslia, že budú strielať zo zálohy a že my to nevieme podobne, tak sa mýlia."

A tak sa teraz otvorene neprejavujú a držia systém, kým ich drží nad vodou a ostatných ničí.

Aj objektívne sú dnes iné geopolitické zásady, než aké platili pred sto rokmi. Vtedy naozaj pôsobil ako faktor územie a obyvateľstvo - dnes je jasné, že územie sa lahšie získava na diaľku, takým či onakým skrytým kolonializmom, a to isté platí aj o robotníkoch a iných potrebných silách. Aj preto zrejme väčšina z podstatných stredných a vyšších vrstiev netlačí na zmeny. Bohužiaľ, nie je to ani morálne, ani dobré pre celkovú situáciu.

Buheh

to bol nejaký podstatný článok, a ani to nie je o nás Slovákoch, ale je dobre, že zákernej svini merkelke a tiež svinským predstaviteľom sladkého fchancússka na ich bezočivé drísty aspoň virtuálne niekto odpovedal primeraným spôsobom – myslím že tam viacmenej bolo povedané všetko podstatné:

http://www.novarepublika.cz/2017/07/angela-merkelova-si-neda-pokoj-oznac...

Keďže to trochu súvisí aj s témou jadrovej EÚ, tak chcem ešte podotknúť, že s touto témou jadra je podobný problém ako so samotnou EÚ: myšlienka je možno dobrá, ale ak je od samého začiatku podchytená zločincami a v geopolitických súvislostiach ide iba o nástroj na zotročovanie, potom je to len ďalšia z ciest do pekla – a otázka už stojí len tak, či by náhodou opačná alternatíva nebola ešte horšia.

Norman

Je pozitívne, aby si ľudia uvedomili, že nie sú len dve krajnosti.

Ale chcem tu upozorniť na jeden aspekt otázky o relite Jadra Európy.
Ako všetci vieme, najviac samostatný a reálne odporujúci EUštát z V4 je dnes Maďarsko.
Dobre poznáme aj názory tu jediného sa prejavujúceho Maďara Balua, že Nmeci sú zlo (kvôli tomu aj odtialto odišiel nadávajúc nám do slovače, ale o tom som nechcel). Ergo, dnes je Orbán najväčší odporca EU.

Nie som jasnovidiec, keď sme to preberali na škole, ako simulovať jasnovidiectvo, bol som na kurze ôsmich siddhi, ale dobre sledujte, ako sa bude ku germánom a k jadru správať Maďarsko. Či bude navždy také odťažité alebo v jednom momente potom, samozrejme len z donútenia a pre blaho všetkých, špeciálne Maďarov, neuzavrie špecifickú Rakúsko-Uhor... nie, tentoraz azda nejakú Nemecko-Maďarskú zmluvu.
To pozorne sledujte, ako sa robí jadro, ako sa kto odhadzuje či neodhadzuje od možnosti rozhodovať.
Takisto známe české antinemectvo je dobré sledovať, ako si polovica z nich chcela zvoliť "hrábě" Schwarzenberga a iné ich Vlajkové veselosti, ktoré sú schopní spraviť.
Len nech to dobre všetci jadroví odhaďovači sledujú, aby sa neskôr prípadne nečudovali.

nové