Dva cirkusy Hamburg

V Hamburgu prebieha stretnutie G20 - politický cirkus neslúžiaci úplne ničomu, okrem demonštratívneho hrania sa na politiku.

Okrem toho tam prebieha cirkus na ulici, ktorý tiež neslúži ničomu inému len ukázaniu "aká sme my vyspelá demokracia - aha, aj demonštrovať si môžete".

Nie že by som bol proti demonštráciam, to nie - ale vtedy, keď môžu šokovať a keď môžu niečo dosiahnuť. Ísť na demonštráciu do ohradeného priestoru isteného desaťtisícmi ťažkoodencov - to je len robenie pozadia pre G20 hlavných šašov. Do takého priestoru vlezie len teľa, ako keď lezie poslušne na bitúnok.

V rámci výdobytkov konzumizmu má zdenerovaná polobuzerantská mládež totiž aj právo raz za čas, vo vyhradenom priestore, porozbíjať autá a McDonaldy. A ona to, ako blbé stádo, ktorým naozaj je, aj robí. Poslušne sa odbavuje - pretože to je presne to, čo psychopati v oblekoch od mladých chcú - aby si vybili sily na kravinách a kiskovinách.

V Nemecku treba ísť a rozbiť mítingy CDU-CSU - a pre rovnováhu aj mítingy SDP. O židoboľševikoch v Die Linke ani nehovoriac, azda len na buzerantov v FDP je škoda času. To by boli správne demonštrácie, ktoré by sviniam naozaj nahnali strach. 

Takéto demonštrácie, to je takmer ako keď Farská a ušatý dement Straka "organizujú protest" proti "korupcii".

 

K samotným G20 už vôbec nemám žiaden koment. Čo by sa tak mohli dohodnúť - že BRD pošle domov US Army? Že nebudú vpúšťať hnedé radikálne etniká z Afriky a južnej Ázie do Európy? Že sa poukáže na deštrukčnú a zločinnú rolu medzinárodného anglosionizmu? 

To samozrejme nie, ale ani nič iné čo len trocha dôležité.     

 

Ema

v skutočnosti žiadnu zmenu nechce. Trocha sa adrenalínovo vyjašiť, nič viac.

Čo je ale na tomto stretnutí nóvum, je verejné otvorené nabádanie k vražde Putina. Akože umenie od tzv. Center for Politicial Beauty.

https://www.youtube.com/watch?v=G-y07RhD7VQ

Aman Againsttime

Musím sa vždy pousmiať, keď práve Antifa prehlasuje, že bojuje proti globalizmu a systému. :-D

Inak zopár neprekvapivých faktov o tejto spodine:
1. 92% prívržencov radikálnej ľavice z Berlína žije so svojimi rodičmi.
2. 1 z 3 prívržencov/príslušníkov Antify je nezamestnaný.
3. Dve pätiny z nich si nehľadajú žiadnu prácu - ani len na čiastočný úväzok - v krajine, kde je nezamestnanosť nižšia ako 5%!

Zdroj:Štúdia nemeckého federálneho úradu: http://m.bild.de/regional/berlin/linksextremismus/92-prozent-der-berline...

Treba povedať jednu vec: komunizmus je stále celkom silný a Nemecko a iné západné štáty čakajú vážne ťažkosti nielen s islamom, ale i touto extrémne radikálnou ľavicovou mládežou. Hlavná vec, že mediálne "jelity" majú neustále plnú hubu fašistov, náckov, pravicových extrémistov, atď. Nie, treba to povedať na rovinu a neustále opakovať: Západ nemá fašistický problém, ale komunistický.

Náhodný okoloidúci

Naší komunisti možno boli tupí a zneužívali členstvo v strane, aby získali osobné výhody, ale mali zdravý sedliacky rozum a boli to v podstate aj vlastenci a v porovnaní s tými vymletými bezmozgovcami zo Západu to boli celkom zlatí chalani.

Aj za bývalého systému komunisti pozývali černochov a Aziatov, nie však preto, aby menili etnické zloženie obyvateľstva Slovenska (alebo ČSSR), ale preto, aby im na univerzitách niečo naliali do hláv a aby títo po návrate domov pomáhali budovať svoje krajiny.
Afganistan pod sovietskym vplyvom mal nábeh stať sa vyspelým moderným štátom a baby tam chodili v minisukniach. To peklo, čo tam je teraz, je "zásluha" Západu.

Takže nie je komunista ako komunista.

Náhodný okoloidúci

Novinári po skončení stretnutia vodcov štátov G20 položili Vladimírovi Putinovi otázku:
Novinári: "Mister Putin, aký je to pocit podať si ruku s najmocnejším mužom planéty?"
Putin: "Ja neviem. Spýtajte sa Donalda Trumpa."

Ľubov

https://www.youtube.com/watch?v=v6mkZXP_1e8

Toto je aj zábavné sledovať.Škoda,že im nevidíme do hláv.To,že Makrela nemé tmavomodré sako,ako všetci,ale červené prečítať neviem.Ale počula som,že čínsky sa to má čítať.

Norman

je to abnormálne, ešte aj zvyšné dámy mali serióznejšie tmavé, ona, hostiteľka, si dá oranžové ako kanárik. A kým ostatní sa snažia o dôstojnosť, ona tam poskakuje, myká sa, neustále čosi kontroluje - akoby to nebola vec jej podradených - proste jej pravá osobnosť je uvádzačka do kina, povedzme upratovačka či domáca kuchárka - v tom postavení sa cíti dobre a celá sa angažuje.

Iná myšlienka ma napadla, že raz si ich tam takto dojčáci pozvú a zapnú nejaký ten svoj tajný unikátny Gamastrahlungsroentgen (pre anglosasov: X-ray gun, čiže pušku :-) . A bude. Ten chaos, čo by zavládol potom, by určite nejakí schovaní čierni nacisti využili :-)
Ale je možné, že sa to stalo už teraz :-o Majú extra rafinovaný puška, veď viete, germáni nepoznajú vo vynaliezaní hranice, extra rafinovaný puška oni použiť ... Politik pajáci prídu domov a budú opakovať: "Hitler gut, Jahve kaputt, Hitler gut, jahve kaputt .... "

Ľubov

Možno práve preto ju volia,stredná trieda,vo svojej podstate je vždy malomeštiacka,neúprimná.Spomeniem tu pár skúseností.Bola som svedkom,ako sa chovali v lepšom hoteli rôzni pomerne známi politici,či už dzurindovci,alebo smeráci ,až sa lámali v páse,aby veľmi úctivo pozdravili chyžné a upratovačky,to bola norma. Tým nechcem povedať,že sa to nemá,iba toľko,že je to súčasť rituálu.Úctu k obyčajnému človeku v skutočnosti nemajú.

Merkelová vo svojom mrkvovom saku už myslí na septembrové volby.Ale súčasne aj niečo hovorí pánovi po ľavici.

Norman

no hej, ľudová mrkva v mrkvovom saku to ona je.
Ešte aj tie ruky skrížiť do explicitného znaku fiče - a nedá si povedať, aby to nerobila, je to tvrdohlavý psychopat. A ešte tesne pred fotením sa kníše ... a kecá a kecá. Okolo seba v politike doma má samé handry: Seehofer, Schultz, Gabriel ... nemusí sa báť konkurencie, tú už odstránila. Nemusí sa báť, kym by fungovali tieto pravidlá. Zaslúži si len odsúdenie, poníženie, utrpenie a smrť - ako odstrašujúci príklad.

Zato Putin sa vcelku vydarene a jasne ironicky usmieva:)

Len takéto momentky a anekdoty zostanú z celého G20. Kto s kým a ako kedy si podal ruku. Bulvár:-)

Buheh

Je samozrejme témou na nekonečné polemizovanie akú vážnosť treba prikladať týmto veciam, ale asi nebude úplná náhoda, že v prvom rade vedľa seba stoja Siťin, Puťin a vedľa nich Erdogan. Nehovoriac o tom, že za nimi sú Tusk s Junckerom. A Trump... kde to stojí? Hm...

A tá posratá červená zväzáčka... bože, to je fakt tragická chudera už od pohľadu.

nové