Pouličné bitky v Charlottesville

V sobotu bola v USA demonštrácia patriotov proti odstráneniu sochy generála Roberta Lee. Do mesta sa ale zbehla hromada antinacionalistov a anarchistov, ktorí pokojnú demonštráciu nacionalistov napadli palicami, kameňmi, plameňometmi. Strhli sa bitky a ťahanice, pričom sa obe strany mlátili ako ľudia v dobe kamennej.

Guvernér US štátu vyhlásil výnimočný stav, čím situáciu len zhoršil. Jeden policajný vrtuľník, letiaci na akciu, sa zrútil a dvaja muži v ňom zahynuli.

Jeden mladý nacionalista nezvládol situáciu a autom vrazil do zbehnutého davu anarchistov. Viacerých zranil, jedna žena zomrela. 

Prezident Trump sa vyjadril, že sa obe strany správajú nezodpovedne - za čo ho  anglosionistické média išli roztrhať v zuboch.

 

Toľko jednoduché fakty. V podstate o nič výnimočné nejde, žiaľ. Začiatok ozbrojených stretov, pri ktorých sa bude aj strielať, ešte len príde.

Čo sa týka teroristického spôsobu narazenia autom do davu chaotov, to možno jednoznačne len odsúdiť. Škoda života jedného mladého muža, ktorý mohol veci poslúžiť oveľa lepšie, ale teraz skončí na dlhé roky vo väzení. To nie je cesta, nepriateľom sa treba postaviť v boji, a iba v zákonnej obrane ich možno zraniť, nehovoriac zabiť. Opakujem, iba v obrane, okamžite po tom, ako zaútočia, si s nimi môžete robiť, čo chcete.

S nadhľadom možno súhlasiť s Trumpom, že ľavicová anarchistická banda sa správala ako divé svine (vraj to tak myslel).

 

Atmosféra pomaly začínajúcej občianskej vojny v USA je napríklad na tomto videu:

V 5 min 20 sek pekne vidno, že na patriotov vrieskajú černoši, mexikánci, aziati a podobní. Takto rasová je skupina "nerasistov" a takto sa budú rasovo správať iné rasy všade. Budú domácich vyháňať, aby  "išli domov"  (go home), ignorujúc fakt, že bieli sú tam doma. Takto budú hnedoidi onedlho posielať domov bielych aj z Európy, aj nás, zo Slovenska.

 

Pre poučenie - všimnite si štíty, ktoré majú patrioti pripravené. Veľmi praktické - naozaj sa vraciame do prvotných bojov s kameňmi a oštepmi. Zvlášť na Slovensku, kde strelné zbrane nie sú rozšíené, to tak nejaký čas bude. Takisto je zo záberov jasné, kedy a načo je dobré určité jednoduché uniformné oblečenie - nie na šaškovanie, ale treba sa poznať. Nedá sa totiž spoliehať len na to, že nacionalisti sú v priemere o hlavu vyšší a urastenejší ako ich nepriatelia, tá astenická neurotická spodina.

 

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/438142-auto-vrazilo-do-ludi-ktori-p...

 

 

 

 
Ľubov

No a zas máme robotu.Charlottesville a občianska vojna Sever proti juhu.
Príliš málo o tom vieme a hlavne nič objektívne,to je fakt.Zatial aspoň tieto pekné obrázky:)
http://napoleon-knihy.blogspot.sk/2015/04/pred-pul-stoletim-utichla-v-am...

Kto bol generál Lee? A prečo ho americkí vlastenci bránia,veď bol predstaviteľom porazených južanov.Opäť sa nám objavujú nové otázky,len stará známa pravda ,že" Historia -magistra vitae" ostáva.Medzitým som si už premrskala aj preklad americkej hymny na prekladači.
A tam zas otázka:" Veje zástava s pruhmi nad domovom statočných a slobodných?"

Aman Againsttime

Trochu oneskorene sem hodím túto zaujímavú analýzu ohľadne smrti oplakávanej antifáčky: https://www.youtube.com/watch?v=SKZqG1T07cs Veru, právom sa hovorí o fake news.
Zdá sa totiž, že skutočným vrahom dotyčnej neboli tzv. bieli supremacisti, ale skôr McDonald, KFC, Winston, Malboro, Mt. Dew a pod.
Ja to hovorím stále: feminizmus a antifašizmus vážne poškodzujú vaše zdravie. :-)

nové