10 prikázaní

Aj keď ľudstvo ako celok zlyhalo, je tu ešte možnosť, že dokáže dôstojne poslúžiť aspoň starostlivosťou o svoje domáce zvieratá. Aj o tom sú síce vážne pochybnosti, ale treba to skúsiť - pri interakcii s nemými tvormi sa aspoň hneď prejaví, kto je človek, a kto amorálny potkan.

Berte to ako určitý pozitívny zlom, keď sme od analýz toho, kde a ako homo sapiens zas upadol, čo zničil a aké folklórne či náboženské masakre tentokrát zorganizoval, ktoré sú síce veselé, ale pravdepodobne absolútne zbytočné, prešli na vážnú tému.

 

Keďže sa chcela dať šanca aj menej chápavým, zvolila sa forma, ktorá bola už kedysi použitá pre tie najblbšie púštne kmene - 10 prikázaní.

Vtedy to síce moc neuspelo, na vine bol asi hlavne mizerný tupo triviálny obsah - ale toto je iné. Autorom týchto psích prikázaní je ľud a sú už overené časom. Sú oveľa zmysluplnejšie.

 

 

 

 

Ema

genocíde.

Boria Sax (semeno tohto velikána amerických dejín) nám v knihe Zvieratá v Tretej ríši jasne vysvetlil, že láskou k svojmu psovi a zvieratám ako takým štartujeme nový holokaust.

Je naozaj strašné a neľudské milovať svojho psa viac ako geneticky inferiórneho chrapúňa, ktorý serie pod seba, odpadky hádže do rieky a vytína stromy v chránenom území. Kto mu svojho psa neponúkne na večeru, je automaticky obdivovateľom Hitlera a tak s ním má byť zaobchádzané.

 

 

Norman

až po ten link na toho akéhosiSevilla Saxa, viď vyššie u Emy, tak som pozrel a napadlo ma:

odkial sa nejaký študent Harvardu, teda zazobaný rozmaznaný fracek, dostal k bolševickému mysleniu. A keď k mysleniu, odkial k bolševickej sieti? Veď buďme realisti, Sovietske monštrum zas až toľko agentov v Amerike nemalo, aby sa k nim mohol hocaký mladý pridať. To zsa vidno, že celá tá sieť dôvery fungovala cez sionistické mafiánske linky, rodinné židovské väzby. Nejaký WASP, anglosaský snob harvardský, by bol príliš pohodlný, lenivý a egoistický, aby sa dal na nejaký boševizmus, nie to aby sa naozaj nalinkoval na siete vrahov z Petrohradu. Ale tento - tu naozaj vidno, že aktuálne zazobanie ustupuje pred večnou sionistickou nenávisťou voči  indoeurópskej rase a jej civilizácii, ktorú dostávaju úž od malička, s materským mliekom.

nové