Pôjdu Nemci zomierať do Sýrie?

Americká armáda chce, aby Nemecko poslalo pozemné vojsko do Sýrie. 

 James Jeffrey, poverenec USA pre Sýriu a pre boj proti "Islamskému štátu" sa vyjadril: 
"Chceme, aby nemecké jednotky čiastočne nahradili našich (US) vojakov". Povedal to v rozhovore pre dnešný Welt am Sonntag.
 
Nakoľko sú to len nepresné a voľné vyjadrenia a nakoľko je za tým pevný zámer? USA sa zo Sýrie mienia stiahnuť (Trump koncom roka 2018), ale nevadilo by im, aby tam ich záujmy zastupoval niekto iný. To je hybridná vojna v štýle USA. Na severe Sýrie sú stále takzvané Sýrske demokratické sily (SDF), teda proamerické revolučné guerily, ktorým hrozí celkové vyparenie sa, a tak ich chú američania pomiešať s Nemcami. Nová zložka by bola chránená, lebo strielať do európskych vojakov azda nebudú ani Turci, ani Kurdi, ani Sýrčania. A keď áno - aspoň sa prileje olej do ohňa, sionista sediaci v Amerike si už teraz medlí ruky.
Najnovšie sa vyjadril bývalý nemecký premiér Schröder, že Nemecko by nemalo hrať úlohu banánovej republiky  a malo by sa voči americkému zasahovaniu do svojich záležitostí ohradiť. Americká okupácia Nemecka stráca na sile a je na čase, aby boli Američania vyhnaní z Nemecka podobne, ako bola pred 30 rokmi z neho vyhnaná ešte sovietska sila. A nehovorím o nejakej formálnej armáde a jej stiahnutí, ale o skutočnom oslobodení inštitúcií a politických strán, o zhodení americkej mocenskej hypnózy.
 
Pomôžu tomu aj takéto požiadavky, aby nemeckí vojaci išli zas čosi riešiť na front, tie ľudí dokážu prebudiť z letargie. Ako vo Welte píšu v komentároch čitatelia: nemeckí vojaci majú ísť zomierať do Sýria, a "sýrski" chlapi v plnej sile sa budú rozvaľovať v Nemecku a znásilňovať nemecké dievčatá?
A tak sa vynára možnosť, čo urobiť s "azylantami" - všetkých chlapov do nemeckej "cudzineckej légie" a vyslať na front do Sýrie, do Líbye, do Tuniskau, kdekoľvek - a na trvalo.
 
 
Ema

Rusko - na strane regulárnej sýrskej armády
Židia s ich chtíčom po Veľkom Izraeli (a najťažšou zbraňou holokauzou) - na strane tzv. Islamského štátu
Turecko na strane hocikoho, kto je proti Asadovi a Kurdom

S Ruskom musí Nemecko udržiavať dobré vzťahy, inak zostane bez zemného plynu a skolabuje
K židom ani netreba nič hovoriť - náhodou im Nemci ulomia v Sýrii nechtíček a v Nemecku sa rozpúta peklo
Turecko, tiež škoda reči. Erdogan má v Nemecku solídnu fanúšikovskú základňu Turkov s nemeckým občianstvom

Na toto mínové pole má vbehnúť Bundeswehr tetky Uršuly Fonderlajnovej.

Pozemné vojská sú posledná ako-tak funkčná časť Streitkräfte. To by sa čepičkoví smiechu nezdržali, keby počas misie Bundeswehru v Sýrii došlo v Nemecku k násilnému prekoteniu systému na nemecký kalifát.

Grécko tento týždeň zadržalo vyše 5 ton captagonu, drogy džihádu. Kontajnery smerovali do Číny. Odtiaľ mali s haldou ďalšieho tovaru doputovať do Nemecka.