Politici v americkej rezidencii

Po webe behá tá fotka vozidla z Trnavy, čo parkuje pred rezidenciou amerického veľvyslanca.

Nič proti podobným dôkazom toho, že k Američanom chodia rôzni ich aktivisti a agenti pre pokyny a na určitý typ školenia. Áno, stačí recepcia a daní ľudia sú poučení, ako aj určitým spôsobom overení, že stále slúžia.

Ale - to sa deje neustále, to predsa nemôže nikoho prekvapiť. Toto mediálne hranie sa na prekvapených a pohoršených mi príde kontraproduktívne. Kto si myslí, že Slovensko je nezávislá krajina? Hranie sa na prekvapených indikuje, že sme si to ešte do nedávna mysleli - ale to je nezmysel, načo robiť zo seba nevedomých idiotov? K Američanom chodia VŠETCI - od malých celebritiek, cez novinárov a umelcov, až po politikov.

Uznám, že ich treba odfotiť a zverejniť to. Ale štýlom "Matovič bol UŽ ZASA na US ambasáde".

Mimochodom, to isté sa týka rôznych "stretnutí so Sorosom" a podobne. Plutokratickí zločinci majú v strednej Európe vybudované univerzity (napríklad aj Bisla v Blave, a viaceré iné), majú tu neziskovky a mimovládky s miliónovým rozpočtami. Stretnutie na recepciach - každý druhý je tam anglosionistická handra. Hovoriť o nejakých akoby zriedkavých stretnutiach nejakého politika je zavádzanie do predstavy, že sa také niečo deje len občas. A v čase elektronických kontaktov je to už naozaj smiešne.

Podľa skutkov poznáte ich! Ja neviem, či primátor Vallo chodil na US ambasádu (no, ktovie či chodil, hm hm, ťažký prípad, treba popremýšľať, aby sme neboli konšpirátori, ako len mohol mať kontakt, že ... :) - ale ON im predĺžil zmluvu. Tento čin je dôkaz, tento jeho čin je zločin.

Žiadne ďalšie slová netreba. Je vinný.
Chcete počuť aj trest? Ale nie, to už je o inom.

vrbovčan

deje nakupovanie poslancov. Poznám prípad zo svojho okolia, keď človek, vyštudovaný poľnohospodár, zamestnanec ústavu potravinárstva podrobne znalý štruktúry poľnohospodárstva chodil na stáže do USA. Po voľbách 98 bol pozvaný na US ambasádu na banket. Sa mi chválil, že si podával ruku s veľvyslancom. Samozrejme som si neodpustil otázku, či v tej ruke niečo bolo.
Pozrite si zoznam zvolených Matovičovcov. Bývalý zabávač (ťažko ho nazvať komik), tenista, krasokorčuliarka (tuším), dôchodca bývalý stavenbý robotník, matka zavraždeného mafiána, vyštudovaná bábkoherečka, aktivista lobista v potravinárstve bez vzdelania, úžerník...atď. Tých presvedčených nebude treba kupovať a tých (zatiaľ) nepresvedčených nebude také ťažké presvedčiť.

Smer by mal pomaly začať organizovať referendum proti základniam. Lebo Naď a Klus sú trójske kone zbrojnej loby.

Norman

Ešte z dôb socíku mám jedno poučenie, dokonca z textov Plastic People of the Universe - to boli tie chlapté vlasaté debilné opice, čo hrali gracanie, večne boli ožratí a robili zo seba havloidné obete. Proste neľudský odpad.
Ale jeden verš z ich skladby som čítal a pamätám si ho:
"Bežím s hovnem proti plátnu,
do plátna to hovno zatnu".

Napadlo ma to preto, že spomínaš základne a referendum. Ísť proti americkým základniam s referendom je ako bežať s hovnom proti betónovej stene.

vrbovčan

čo chceš brať sapík do ruky? Ak Ťa správne citujem. Nejde o to, či prejde, ale zdvihnúť vlnu nesúhlasu, dostať to do povedomia ľudí. A potom následne organizovať blokovanie letísk a podobné akcie.

Norman

je veľmi bezzubá forma, ešte nikdy nefungovala.
Čo sa týka zdvíhania povedomia ľudí - ktorých ľudí? Tých voličov Matoviča? Nie, iba ak bičom.
Chcem, aby tieto veci rozhodla zodpovedne vláda. Samopal si spomenul ty, ja žiaden nemám, ale je dobre ich pripomenúť aj vláde.

slaven1

Referendum je vôľa národa. Na boj sú potrebné dve veci:

vôľa (bojovať, vyhrať) a technické prostriedky. Tých máme málo, takže nám ostáva vôľa. No a tú vôľu pekne pomali 30 rokov cez svoje média* obrábajú.

* TV Narkóza, TV Hnoj, rádio Express, Aktuality.sk..

nové