Zo zoologickej záhrady utiekol tiger

Zo zoologickej záhrady utiekol tiger

Verejný oznam: ”Vedenie Zoologickej záhrady vyzýva občanov, aby v záujme vlastnej bezpečnosti ostali vo svojich domovoch a nevychádzali von.”
 
Občan číslo 1: ”Najvyššou občianskou povinnosťou je odpor voči autoritárskym nariadeniam! Nenecháme sa takto ľahko oklamať! ”
Občan číslo 2: ”Len šíria paniku. Veď tigre sú len druh mačiek.”
Občan číslo 3: ”Štatisticky zabijú mačky len veľmi málo ľudí.”
Občan číslo 4: ”Tigra určite vypustili naschvál. Chcú nám vziať naše slobody!”
Občan číslo 5: “Tiger ohrozuje len starých a pomalých návštevníkov v Zoo. Tí by aj tak čoskoro umreli.”
Občan číslo 6: “Ak mám zdravý životný štýl a veľa meditujem, tak ma tiger určite nenapadne. A na rany z uhryznutia funguje vitamín C.”
Občan číslo 7: “Nie je vôbec jasné, či niekto niekedy umrel po útoku tigra.”
Občan číslo 8: “Profesor X a Doktor Y vysvetlili na YouTube, že tigre sú v skutočnosti milé a plaché zvieratá a ich agresivita je len nepochopením. Pozrite si to!”
Občan číslo 9: “Čo z toho má Zoo, že vám toto nariadi, kto na tom zarába? Toto je môj názor a panuje sloboda slova!”
Občan číslo 10: “Mali by sme vystaviť všetkých návštevníkov tigrom, a keď budú všetky tigre sýte, nikoho nenapadnú. Pozrite, ako super to funguje vo švédskych zoo!”
...
Podobnosť so súčasným dianím navôkol čisto náhodná...
...alebo žeby ani tak moc nie?
 
 
autor: Martin Bago
vrbovčan

vonku zúri aj karcinogénna 5G sieť a postrekujú Chemitrails.

Norman

je zaujímavé, že kým "rebeli" majú tendenciu nafukovať nebezpečenstvá - spomínané chemtrails, 5G - v prípde možných epidémií sú naopak umierňovači.

Klúčové je to slovko "naopak", pretože sú to ľudia, ktorí musia robiť nejaké veci NAOPAK. Ako poslední pubertiaci, čo aj v podstate sú, si chcú nahradiť nedostatok rebélie v mladosti a tak teraz robia niektoré veci NAOPAK.
Ale aj to len v umiernenej oblasti, a tak naduto "bojujú" proti rúškam, proti rodinej politike v Nórsku a proti iným bohovsky dôležitým veterným mlynom.
Najlepšie by bolo, aby si urobili slamenné prasiatko doma na záhrade a vehementne do neho bili, aby si vybili tú frustráciu, že do dôležitých vecí sa boja pustiť (a tak sú stále posratí antifašisti) a tak musia bojovať s handrami a plienkami.
Robia nie že viac škody, ako úžitku, ale asi iba škodu, tí šašovia.

( ps. nevyjadrujem sa konkrétne k 5G či chemtrails - ale kým chemtrails sa prejavujú detinsky a celá teória je na vode, veľmi nepresvedčivá, tak 5G je problém v oblasti, ktorú ľudstvo nepozná a nebezpečenstvo je veľké - ale aj kvôli čurákom, ktorí začali splietať, že 5G podporuje coronavírus a podobné blbosti, aj kvôli nim sa opatrnosť voči 5G posunula do sféry podobných bláznov a ťažko sa teraz vystupuje proti 5G seriózne).