Pred úradom vlády

Na webe zaznievajú aj otázky:
Kde sú teraz tí, čo hovorili o chrípočke, o viróze, o neexistujúcej chorobe, o tom, aké divadlo sa tú robí pre pár úmrtí, tí, ktorí vyzývali k nenoseniu rúšok, k robeniu všetkého naopak, ktorí vyzývali podnikateľov k porušovaniu opatrení, a vďaka ktorým tu máme súčasnú situáciu? Pýtam sa, kde sú?
Ja viem, teraz padne otázka, prečo nepodávame Ivermektín. Ale však na chrípku ani virózu ani na neexistujúcu chorobu predsa Ivermektín netreba, nie?

Norman
Roland Edvardsen

Toto povedal Sulík včera Matelkovi na Úrade vlády. A dnes v rozhovore v Nku potvrdil, že je to pravda, že pri ňom naozaj takto vybuchol.

Nuž, je to napínavé. A zase sa opakuje v niečom história. Tá situácia je podobná ako pri Ficovi v čase protestov pod Kuciakovi. Vtedy sa Bugár vyhrážal odchodom z vlády. Ale Fico to vtedy vyriešil rekonštrukciou s Pellegrinim. Ono to Smeru pomohlo v tom čase, ale z dlhodobého hľadiska to nakoniec spôsobilo rozpad tej strany.

Aj teraz by Matovič pre stranu spravil najlepšie (dočasne), ak by premiérske kreslo posunul Hegerovi (do čoho ho už tlačí Sulík). Ale Matovič nie je ako Fico a Oľano nie je ako Smer. Bohvie, ako by sa to vyvinulo. Ale rozdelenia medzi premiérom a predsedom strany, ako ukazuje história, veľmi nefungovali a postupne viedli k štiepeniu a rozkladu. Takže Matovič, aj po skúsenosti akú mal Fico, by na odchod z premiérskej stoličky nemal pristúpiť. Nehovoriac o tom, že na taký krok je až príliš egomaniakálny. Oľano (a teraz aj premiérska funkcia) je beztak prostriedok, ktorým si ventiloval a ventiluje svoj gigantický narcizmus.

Norman

Výmena Fica za Pellegriniho sa líši od výmeny Matoviča za niekoho ešte aj tým. že Fico je relatívne dobrák a mal rešpekt pred tlakom ľudí (aj keď to bola len spodina na ulici). To Matovič nemá, je mu to jedno.
Iné je, že aj na Matoviča budú tlaky a budú mu hroziť neoficiálne vecami, ktoré nepredýcha. Nemyslím násilie, ale niečo horšie - odobranie majetku, zavretie ...
Myslím teda, že ak aj atlanticisti zavrhli magora z Trnavy, tak je to koniec jeho vládnutia. Len to zatiaľ ešte nepochopil a týždeň si vybrali na to, aby ho presvedčili. Sulíka presvedčili za jednu noc.
Ale ... u pacienta nikdy nevieš, môže sa zaťať. A reálna moc atlanticistov nie je až tak veľká. Je to všetko len mýtus, je to všetko len v hlavách.

Roland Edvardsen

Hej, tých odlišností je mnoho. Hlavne Fico bol už 3x premiérom a už ním ani veľmi byť nechcel. A vlastne po Kuciakovi chcel odísť aj z politiky (na ústavný súd) a mat kľud. Naopak, egomaniak a narcis Matovič si toto istým chorým spôsobom užíva. Možno aj to, že je nenávidený majoritou, aj toto mu robí dobre, t.j. že môže provokovať ľudí už len svojou prítomnosťou, svojou existenciou, rovnako ako sa choro vyžíva aj v rôznych tých experimentoch typu celoplošné, tým ako národ mučí.

Atlanticisti, súdiac aj podľa posledných textíkov v ich plátkoch, nad magorom už definitívne zlomili palicu. Ale to ešte neznamená, že sa ho aj zbavíme. Práve skutočnosť, že Matovič je extrémna osobnosť, abnormál, znamená aj odlišné reakcie. Posledné rečí jeho psa Naďa svedčia o tom, že on už sa chce Sulíka zbaviť a vládnuť radšej s menšinovou vládou. Ale musí to uhrať tak, že ako rozbíjač a problém bude videný Sulík.

Dusanbe

sa to číta !
:-)
Verím, že Igor je oveľa hnusnejší a zákernejší chuj ako Sulík a že si so Sulíkom aj žaľuďovou Remiškou poradí, ;-)

Roland Edvardsen

Tiež dúfam, že sa to vyrieši tak, že Držbalóník a pribrzdená bábkoherečka, aj s ich globalistickými stranami, budú vykopnutí. Tak bude menšinová vláda, len s Kollárom - a budú si možno musieť kupovať poslancov, ako si svojho času kupoval aj Dzurinda hzdsákov. Toto je stále lepší scenár, ako rekonštrukcia s nejakým normálnejším premiérom z Oľano - lebo to by naozaj mohlo tejto otrasnej vláde pomôcť, minimálne do času. Nie, len nech tam ostane jebnutý a z reťazí utrhnutý Matovič - aspoň bude väčšia pravdepodobnosť, že to tvrdšie krachne a budú predčasné.

iris

.

Roland Edvardsen

Nech vydrží a vyčistí to tam :-). A ešte viac rozhovorov s takými ako toto prasa (tiež psychopat ako Matelko): https://www.youtube.com/watch?v=pJCWezaaq0M Sulík mal vraj na Úrade vlády ťažký záchvat a 2 minúty chrlil vulgarizmy. :-)

Nikto teraz nepomáha Ficovi a Pellegrinimu viac ako duo Matovič-Naď. :-)

iris

.

iris

.