"Ty zbabelé psychopatické hovado"

To teda poslal Radko Baťo Matovičovi.

Ako viete, Baťova žena šéfuje tomu ŠUKL, a je dosť výrazne proti ruskej vakcíne. Ale to je len podnet konfliktu. Áno, vieme, Baťo je hlupák a možno nevie ohodnotiť situáciu, v tom si môže s Matovičom ruky podať. Ale je tu aj obava, že Baťova drzosť súvisí s návštevou zombie Kisku u prezidentky Čaputy.

Je naozaj možné, že to s Kiskom niekto myslí až tak vážne, že jeho (bývalý) poradca Baťo sa cíti takto na koni? Baťo je sám zbabelec a takú provokáciu by si normálne voči panujúcim politikom nedovoloval, ak by niečo netušil. 

Dúfajme, že nie. Dúfajme, že Magorič to šikanované decko Radka Baťu odkopne až do Baťovian, a najlepšie aj rovno s jeho ženskou zo ŠUKLu, ktorej sú bližšie politické a ekonomické záujmy Západu, než zdravie slovenskej populácie.

 

A Kiska?

Myslíte, že by bol taký debil a riskoval, že sa vráti medzi ľudí? Neverím. 

A ak, bolo by to pre ľud zlé a zbytočné zdržanie. Ale bol by to pre Smer a nás mnohých vlastne určitý darček. Nevyplašte ho, nech len sa vráti, nech len vyjde zo svojej diery.

 
Roland Edvardsen

Ja sa teda na tomto inak bavím. Nič nepoteší viac, ako vidieť ako si zmrdi dávajú navzájom po pysku. Nech sa len matovičovci s bratislavskou kaviarňou pobijú a zožerú navzájom.

Ale aj tak som trochu až prekvapený tou razanciou akou teraz globo splašky surovo idú po Matovičovej hlave. To naozaj akceleroval ten Sputnik, to je až neuveriteľné čo je to za fanatikov, ak ide o geopolitiku. My sme tu celé roky a intenzívne od volieb veľmi jasne písali o tom aký je Matovič toxický psychoš a ako jeho sektárske hnutie prinesie anarchiu a spoločenský rozvrat, zatiaľ čo prvé mesiace, na jar, ešte globalisti písali skôr opatrne o Matovičovi, hlavne, aby nevyzeral horšie ako smeráci. No a vidíš, nakoniec nám aj slniečkári začali kradnúť texty :-).

Norman

Za prvé je vidno, akí sú ti "globo splašky" pomstychtiví a mocichtiví magori - všetko musí byť podľa nich (keď prídu direktívy zo Západu). Je to fakt ako zmija pod posteľou - dlho akoby tam nič nebolo, ale potom hryzie.

Za druhé naozaj kradnú texty, prinajmenšom terminológiou. To si treba pripomínať, že aj keď zložitejšie myšlienky sa neefektívne vtlkajú do hláv, terminológia a taký ten implicitný postoj k veci sa lepí na čitateľa a je šírená, aj keď si to sami ani neuvedomujú. Holt, sme nielen morálne lepší :)

nové