Vyjadrenia prirodzeného a nevyhnutného, ak chcete "národného" princípu voči nepriateľskej agresívnej ideológii. Autor je Putin.

Toto je vyjadrenie Putina, ktoré na oficiálnej úrovni a v serióznom slovníku vyjadril jediný možný postoj voči cudzím štruktúram. Toto musí prijať aj Európa (i keď zrejme nie je možné, aby také niečo prijal zhnitý Brusel, a ani to od neho nechceme - myslím skutočná Európa).
 
Povedal:
"V Rusku žite ako Rusi. Akákoľvek menšina, odkiaľkoľvek, pokiaľ chce v Rusku žiť, pracovať a jesť, by mala hovoriť rusky a mala by rešpektovať všetky ruské zákony. Pokiaľ dávajú prednosť právu šaría a chcú žiť život moslimov, potom im jasne odporúčame, aby išli žiť na miesta, kde je to štátny zákon.
Rusko nepotrebuje moslimské menšiny. Menšiny potrebujú Rusko a my im nebudeme udeľovať zvláštne výsady, ani sa nebudeme snažiť zmeniť naše zákony tak, aby vyhovovali ich prianiam, bez ohľadu na to, ako nahlas kričia „diskriminácia“!
Nebudeme tolerovať neúctu k našej ruskej kultúre. Mali by sme sa lepšie poučiť zo samovrážd takzvaných demokracií - Ameriky, Anglicka, Francúzska, Nemecka a Holandska - pokiaľ máme prežiť ako národ. Moslimovia tieto štáty ovládajú, ALE NEBUDÚ ovládať Rusko! Naše ruské zvyky a tradície nie sú zlučiteľné s nedostatkom kultúry alebo primitívnymi spôsobmi práva šaría a moslimov. Keď tento čestný legislatívny orgán uvažuje o vytvorení nových zákonov, mal by mať PRV na mysli ruský národný záujem, s poznaním, že moslimské menšiny NIE SÚ ruské."

 

 
sandro

Problém je len v tom, že to zrejme nikdy nepovedal. To si len my občas naše ideály vložíme do úst ľuďom, od ktorých to chceme počuť.v skutočnosti sa v Rusku stávajú mešity ako houby po daždi.

Norman

Ale je to naratív, ktorý by mohol a mal zaznieť. Takže ak aj to nepovedal, je to vydarený text, vzorový.

Ja si nemsylím, že Rusi dovolia moslimom sa rozťahovať. Majú s nimi skúsenosti, a zväčša víťazné, takže je len otázka času, kedy sa o to oprú.
Pripomínam, že ja nepodporúčam naše spoliehanie sa Moskvu, na jej pomoc - ale určite nám môže slúžiť ako určitý vzor.

Dusanbe

nám nepomôže, ak sami neukážeme dostatok jednotnej vôle a zodpovednosti.
Toto je hlavný problém tejto občiny nazývanej Slovenský národ !

slaven1

Odkaz na video, kde slová z článku ich údajný autor hovorí, máme kde? Toto neznie ako celé od Putina :) Znie to "dopracone" . Neklesajme na úroveň DenníkaN :)

Cez víkend boli parlamentné voľby v Rusku. Ako v každej inej civilizovanej krajine, existuje stránka, kde si môžeme pozrieť výsledky http://www.cikrf.ru/ Celkové sčítanie hlasov by malo nastať do večera.

Patálie, ako pri posledných prezidentských "voľbách" v USA, keď sa nevedeli vysomáriť 3 mesiace* by nemali nastať.

--
od 3. novembra 2020 do 20. januára 2021

Norman

Ak niekto niekam klesá, tak Rusi.

slaven1

Článok:
Malá africká krajina ženie ceny hliníka do nevídaných výšok. Ľudia pocítia dosahy, aké produkty najviac zdražejú?
https://ekonomika.pravda.sk/firmy-a-trhy/clanok/601150-mala-africka-kraj...

Takže za infláciu skrz vyčerpanie modelu ekonomického modelu môže neviditeľný nepriateľ v rohu miestnosti (corona vajrus), potom "nedostatok čipov" na Taiwane a teraz liberál Bakoš našiel ďalšieho "obetného barana". Nejaká diera niekde v Afrike. Takýchto idiotov si teraz najímajú oligarchovia.

Zo životopisu:
Študoval som na Bratislavskej medzinárodnej škole liberálnych štúdií a na Masarykovej univerzite v Brne medzinárodné vzťahy. Mojou záľubou je oblasť New Economy, ktorá sleduje rýchlo rastúce odvetvia, pýšiace sa najnovšími technológiami a sú považované za hybnú silu ekonomického rastu. Rád čítam nonfiction literatúru, čistím si hlavu behom a cestujem na turistami málo poznané miesta.

nové