Dnes RTVS zaradila "Nežnú revolúciu" medzi odporné lži

Po vystúpení Čaputovej pokračuje večer na RTVS akýmsi galaprogramom zo starého  Národného divadla. Poviem to tak - dnes týmto programom RTVS zaradila tú Nežnú revolúciu medzi podobné falošné oslavy, ako je SNP a iné historické klamstvá. 

Moderuje to úplne nemožne Mikuláš Huba, to bývalé protekčné decko, dnes polodementný starec dlhodobo posluhujúci akejkoľvek politickej moci, ktorý dokonale ukazuje, aký je neschopný, roztrasený, koktavý. Odporúčam Hubovi, nech zajtra ide medzi ľud, aby tam hovoril o "revolúcii a vláde ľudu". 

Smatanová zaspievala "Sľúbili sme si lásku", ale v jednoznačnom prevedení "... a teraz sme v riti". Ale taký postoj akoby dýchal z celého obecentstva, zjazdy komunistv na konci 80-tych rokov  neboli viac plné beznádeje, ako tieto plesnivé celebrity tam. Sú úplne ticho a pod rúškami majú otvorené huby z toho, čo im tam predvádzajú. Potlesk je len mdlý.

Ale holt - voľby vyhrala strana propagandistu okresnej úrovne z Trnavy, tak podľa toho vyzerajú aj takéto "oslavy".  Veľmi dobre, dúfam že sa mnohí pozerajú a vedia, komu majú v najbližšom čase rozbiť hlavu. "Nežná revolúcia" teda už bola, tá ďalšia bude mať iný prívlastok. Možno nechutný. V reále to vlastne bude prvá úspešná revolúcia na Slovensku - lebo žiadna tu ešte nikdy nebola. 

V každom prípade je republika zas rozdelená na pánov, ktorí oslavujú ideológiu režimu medzi sebou v uzavrených budovách, a na plebs, ktorý vlastne nemá povolené ani na uliciach. Páni  na ulice, či medzi ľud, nejdú.  Ani ľud nepripustia k sebe. Nemôžu lepšie dokázať, ako úplne skolabovali myšlienky o slobode a rovnosti z roku 1989. Boli to lži.
 
 
 
 
 
slaven1

SNP je "falošné klamstvo" možno z bratislavského pohľadu. No ale iné som chcel. Hnev ľudu bol ozaj slabý, okupačná vláda preto uvidela príležitosť zaviesť čosi podobné ako bola vyhláška "Úprava styku židovského obyvateľstva"

https://www.mnichovice.cz/assets/Image.ashx?id_org=9754&id_obrazky=32692

Zaujímavé čítanie na tejto stránke:

Zákaz výkonu lékařské praxe lékařům-neočkovancom ve veřejných zdravotních orgánech
https://www.holocaust.cz/databaze-dokumentu/dokument/122284-zakaz-vykonu...

Petícia konzília odborníkov za zákaz výkonu služby neočkovaného lekára
https://www.holocaust.cz/databaze-dokumentu/dokument/122297-petice-proti...

Vládní nařízení ze dne 17. července 1942 o zaměstnávání Neočkovaných
https://www.holocaust.cz/dejiny/soa/zide-v-ceskych-zemich-a-konecne-rese...

Omezení nákupní doby pro Nezaočkovaných v obchodech kartelu SAMO
https://www.holocaust.cz/dejiny/soa/zide-v-ceskych-zemich-a-konecne-rese...

Omezení návštěvní doby pre neočkovaných na úřadech
https://www.holocaust.cz/dejiny/soa/zide-v-ceskych-zemich-a-konecne-rese...

Pokyn k vydání zákazu vstupu neočkovným na Plodinovou burzu v Bratislave
https://www.holocaust.cz/databaze-dokumentu/dokument/121670-pokyn-k-vyda...

Sanitárny fašizmus.alias "pandémia" ako nástroj na prekritie krízy ekonomického modelu.

Norman

To, čo robíš okrem iných aj ty, teda porovnávanie súčasných epidemických a hygienických opatrení výnimočného stavu s vyhláškami z čias vojny, je veľmi správne.

Vytvára sa tak priestor, aby ďalší úprimní ľudia pochopili, čo to vlastne vtedy boli za nevyhnutné opatrenia.

Máš moju pochvalu. Neveríš už na ježiška s darčekmi, neveríš už na sametovú revolúciu, už veríš len na SNP - ale aj z toho sa časom dostaneš.

nové