Americká agentka

Odvolací súd potvrdil zákaz pre poslanca Ľuboša Blahu vyjadrovať sa o Čaputovej ako o agentke Ameriky.

K "slobode slova" je zbytočne niečo dodávať, tá už dávno nejestvuje. Ale pád režimu do stavu, že zakazuje poslancom vyjadrovať sa politicky(!!) o predstaviteloch štátu je naozaj groteska, ktorá svedčí o rozklade režimu. Zákaz urážať "majestát" - to je ako vo feudalizme, a nemyslím to nejak metaforicky.

Tá krava stratila posledné zvyšky autority u ľudí. Zapísala sa medzi tupé knedle, ktoré sa v politike mihli, a táto sa zaradila ku kvarglám československej politiky (rôzné tie kabrhelové a podobne).

Čaputová dostávala osobne z amerických zdrojov veľké sumy peňazí, oficiálne za nejaké ceny a podobne. Pracovala v organizáciách, ktoré boli živené peniazmi z Ameriky. Ale aj keby nedostala ani dolár, aj tak sama verejne deklaruje, že zastáva proamerickú politiku - teda JE činiteľ pracujúci pre americkú stranu, pre americké záujmy.
Rozčulovať sa kvôli tomu, že niekto vlastne po nej zopakuje, akú politiku robí, je absurdne hlúpe. Azda sa to nemehlo hanbí za to, čo robí?

Druhá strana mince je útok na samotného Blahu. Hlavný útok bolo zrušenie účtu na facebooku, ale už teraz niektorí v novinách verejne onanujú nad tým, že teraz treba na Blahu nakydať ťažké desaťtisícové pokuty. Takí sú naši liberáli (v Sme Tkačenko, a podobne).

Na záver pripomeniem Catov výrok, že USA sú skurvená krajina, rozpadnú sa na sračku, skončia ako Cartágo a ich sluhovia po svete budú vyvrhnutí (neviem dobre po latinsky, tak si nie som istý, či to myslel tak, že budú vyrhnutí zo štátu, alebo že im bude rozpáraný bachor - títo klasici sa s tým nehrali, spomente aj klasickú Veľkú francúzsku revolúciu, pre slobodu treba robiť aj veľké činy).

Zapisujeme do našej kroniky, v karmickej kronike je to už zapísané.

Ifka

krava je inteligentní zvíře, neurážejte krávu loutka, nebo marioneta čaputová je takový usa poiitruk , nebo znak renaultu?

Norman

Súhlasím, krava je milé zviera, bohyňa nielen v Indii, ale aj v Egypte. To som sa tak jemne eufemisticky vyjadril, aby si La Puta nemohla sťažovať, že ju zas po webe urážajú.

Hej, v prírodných spoločnostiach mali také zvieratá, čo len dosť bohapusto chodili, vyvaľovali oči, občas zabučali, a srali a za seba (prípadne sebe na nohy). Je to asi univerzálne a archetypálne, a čiastočne to azda ospravedlňuje výsledok volieb 2019. Naša lokálna Hathor a jej umenie nebáť sa zomierať, ktorému nás chcela naučiť. Alebo ešte stále chce.

Minule som náhodou narazil aj na této kurzy.
https://www.shangrila.cz/umeni-zemrit
Možno už na takom niečom bola a je pripravená. Hm, pochybujem ...

slaven1

Darmo, novembrové voľby do senátu (písali sme o nich už párkrát) sa blížia a demokrati (BLM, Pilasi?, Ukrajina, Biden) idú prehrať. K moci sa pravdepodobne dostane Trump (Trumpisti typu dnešný guvernér Floridy). Orbán si bol pripraviť pôdu už teraz. Neviem, prenikli k vám už fotky? Mne jeho návšteva zaplavila Telegram. Tak ďalšia vec čo mala mediálne zahmliť vojna na Balkáne bola táto plánovaná návšteva.

Čaptapútovú sme už dávno celonárodne vyjasnili: Zuzana Čapútová je americká kurva. Ako sa vraví, keď sa šašo nasťahuje na hrad, nestane sa z neho kráľ ale z hradu cirkus (viď Volodimir).

https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=790147

Norman

je to milá tradícia, dobre by sa hodila na bratislavské vládne budovy nad Dunajom (hrad, parlament - teraz tam, kde bol predtým zarastený svah, vytvorili naozaj priepasť ). Myslím takú symbolickú defenestráciu s figúrami (zo slamy) s menovkami.

Truhlík

Odkiaľ sa berú také beštie ?
Čaputová, Remišová, Radičová, van Leyenová.
Kamala Harisová prekonáva ešte aj takého Bidena s veľkonočným zajacom.
O čo sú lepšie ako taká Démon Fúria Rozalia Zalkind ?

Norman

ale tieto si navyše si myslia, že sa prešmyknú bez kritiky, pretože ... sú proste ženy.

Pamätáš si, ako bol dodrbávaný prezident Gašparovič za svoj každy vadný krok?
Gašparovič je podľa mňa zhnitá osoba, nečistá a kedysi aj hodná krminálu (ešte za svoje činy počas mečiarových vlád, aj predtým). Ale to, čo predvádzali média po tom, ako sa u tohto prezidenta začala prejavovať bežná starecká nepozornosť, to bol kus nevkusu a často veru hodné na kriminál za nactiutrhánie.

Ale proamerické svine zrejme môžu!
Až keď sa použije tá istá zbraň na nich, keď ich niekto ťahá za uši, tak kvičia. Pištia ako ošípané zahnané do kúta.

Truhlík

Oni sa môžu spoliehať už len na otupenosť národa pri tom svojom dvojitom kilometri.

nové