Naď hovorí, že odíde z politiky

Nie je to náhoda, alebo náhodne prehnané vyjadrenie - keďže súčasná koalícia je v ťažkých problémoch, už aj Naď si verejne otvoril hubu, že "odíde z politiky". Okrem osobných aspektov tohto vlastizradcu to znamená, že uteká od Matoviča.

Vyjadrenie je v podstate jasné - ak bude zle, utečiem. Ak Matovič neustúpi, tak ja "odídem z politiky". Naď nemá v politike už žiadnu budúcnosť, ba nemá ju ani na Slovensku ako takom, a tak nemôže ísť cestou Krúpu - zradiť Matoviča a prejsť k inej strane. Naď musí zdrhnúť od všetkého, naozaj ďaleko - a voči Matovičovi v podstate robí to isté, čo Krúpa - uteká z lode ako potkan.

Kto ešte Matovičovi zostal? Heger, možno Krajčí. Pročka a ostatný zverinec nemá zmysel rátať. Krajčí je už teraz v podstate mimo politiky, mimo Oľano, a Heger - ten bude ako Naď musieť zdrhnúť aj z republiky. Aj s celou svojou rodinou. Ak to nespravia, ťažko riskujú, pretože situácia sa teraz naozaj zradikalizovala a nik im tu nezaručí bezpečnosť.
Zdá sa, že osud Matovičovej koalície je spečatený.

Prečo vlastne Američania tak veľmi Matoviča nenávidia?

Nuž, anglosionistická nátura je taká - buď si silnejší ako ja, tak som tvoj sluha či kamarát, alebo si slabší, a tak ma musíš poslúchať. Matovič sľúbil, že bude dobrý sluha - ale je nekontrolovateľný, ani sám seba neovládajúci pacient, a tak neposlúcha ani príkazy z Ameriky. Viackrát sa ťažko prehrešil, spôsobil svojim chlebodarcom škody, a tí ho znenávideli.
Matovič sa tak paradoxne stal novým Ficom.
Karma, doslovne karma.

Predpoveď na september?
Súčasná vláda či koalícia je v pekle. Ale - na druhej strane je isté, že táto banda proamerických poslancov a politikov sa moci sama nevzdá a bude držať nejakú "menšinovú" vládu.

Situácia ale môže zmeniť v nasledujúcich "chladných" mesiacoch, keď "účty za energiu" stúpnu a "teplota v bytoch" klesne. Nepredpokladám, že sa na Slovensku, už aj kvôli inflácii, podarí zabrániť panike, žiadna vláda by to nedokázala a táto banda svíň už vôbec nie. Austrália a Amerika ich vtiahnu ako hovno láka muchy, a to už možno túto zimu. Na jednej strane si všetci ostatní oddýchnu, na druhej strane budú ľudia považovať za škodu, že niektoré vládne svine tak uniknú trestu.
Niektoré.

https://www.youtube.com/watch?v=4mxib93uyd4

Ema

Pred Matovičom neujde. A vôbec nie v mexican pointy boots, do ktorých sa vyštafíroval na festival Atmosféra - už len opičie kiahne mu k nim chýbali. Akože súprava. Z mrochty nech si berie príklad, tú jej americkí poradcovia obuli na Pohodu do útekových tenisiek.
Gaulieder by mu vedel porozprávať, aký je pravý ksicht Igiho, keby mohol.

Čo si podkarpatský olgoj chorchoj vybral, to dostane. Nikto ho nenútil hrať sa na ministra obrany.

Dusanbe

ale nikdy, žiadnym "politikom" nebol !
Neprešiel žiadnym politickým výberom, žiadnym politickým predvolebným bojom - nemá za sebou ani len symbolickú doložiteľnú podporu voličov o ktorú by sa uchádzal svojim programom.
Je to len servilný oportunistický sluha cudzích záujmov.
Politický rozmer jeho osobnosti nedosahuje veľkosť ani toho najmenšieho gýčovitého záhradného trpazlíka.
Ako taký - nemá ako "odísť z politiky" !
Za všetky škody, ktoré osobne zapríčinil - by mal byť raz - najlepšie priamo z funkcie - odvedený rovno do cely predbežneho zadržania.
Len zatvorenie a zrušenie civilného letiska Sliač - to sú spáchané mnoho desiatok-miliónové škody a zmarené dlhodobé investície na majetku štátu, samosprávy a taktiež aj znehodnotenie investovaných prostriedkov EÚ.
Spôsob, akým ignoroval pripomienky zástupcu štátnej prokuratúry v procese prípravy zmluvy o americkej základni, v akom znení ju arogantne, nasilu a proti mienke väčšiny obyvateľstva pretlačil - určite napľňa zas znenia iných, nemajetkových trestných činov voči Slovenskej republike.
Len nech ostane - nech ho nemusia neskôr hľadať, :-)

Truhlík

Nerozumiem ako si mohol myslieť, že likvidácia slovenskej PVO mu prejde len tak.
Tam nie je len Matovič blázon. Oni sú všetci nesvojprávni.

Norman

On a jemu podobní. Dúfal, že sila US tu bude trvalá, teraz dúfa, že dostane fleka niekde za morom.
Ale aj Radičová či Dzurinda dúfali, že sa o nich Západ postará - ale staral sa len rok, dva .... dnes sú nútení behať po blaváckych uliciach. Koľko sa bude starať US arma o zbytočného plešatého debila? No neviem ...

Truhlík

Ako povedal americký prezident o Somozovi - He is son o the bitch but he is our son of the bitch. A tak Somozovci vládli 50 rokov.
Takých si vyberajú.
Fico si myslel, že to uhrá. Neuhral aj keď si tam držal Lajčáka. Lebo neposlúchal bezvýhradne.
Dzurinda dostal trafiku v nadácii Lecha Walesu. Ale zas anglosionisti nemajú problém hodiť cez palubu hocikoho.
Pozeral som na Fox News komentár o Európe. Povedali, že Európa bez USA nie je schopná riešiť svoje problémy. Ale veď Európa je americká kolónia vedená nesvojprávnymi americkými agentami. Kruh sa uzavrel.

Norman

no hej, ale prvého Somozu odstrelili ako psa, a neskôr začala revolúcia, v ktorej išli somozovci do pekla. Vládli tam proti-USA sandinisti.
Nie že by som zas chcel šíriť nejaký optimizmus, ale predstava, že niekto aj dnes u nás odbachne prašivú opicu typu Somoza mi nepripadá nepravdepodobná. Tak, ako sa u nás zvyšujú teploty na úroveň subtrópov, tak sa bude zvyšovať aj úroveň násilia na úroveň Latinskej Ameriky. Mnohým veciam ľudia nechceli veriť, že sa môžu stať, a sú tu.

To, že na Fox news hlásajú, že Európa nie je schopná sama riešiť svoje problémy, to neprekvapuje - tak si to jebnutí Američania majú myslieť. Samozrejme to tak nie je - naše problémy sú práve spôsobené (takmer všetky) Amerikou a bez nej ich vyriešime takmer všetky veľmi ľahko. Skutočne slobodná Európa by nemala problém takmer s ničím. Nedostatok ropy z Ruska? Občianska vojna na Ukrajine? Imigrácia dementov z Afriky? Na všetko toto je priame riešenie.

Ale dokonalosť sa nedosiahne. Ja ani nie som tak náročný. Ja som skromný, nechcem veľa, ale poviem to na rovinu - chcem len vidieť spravodlivé potrestanie, aspoň niektorých. Napísal som smrť tých (niektorých) svíň, ale potom som to zmazal, aby nebol trestný skutok. Ale sám sebe si otvorene priznávam, že presne to chcem vidieť, aby som nemal nejaký vnútorný stress treba byť voči sebe úprimný. Možno som zlý človek, frustrovaný, to hej, hrôza, psychopat, na Slovensku určite nik iný tie svine nechce zabiť .... holubičí národ ...

Truhlík

Do 1989 som mal ilúziu, že dejiny skončili. Že komunistický režim je večný.
Teraz v týchto časoch režimná propaganda vytvára taký istý dojem. A zjavne jej podľahli všetci tí agenti USA. Oči im mal otvoriť Afganistan.
Historia magistra vitae. Lenže to sa od blbečkovcov nedá čakať.

nové