Juraj Krúpa a jeho podpora terorizmu

Je to téma k teroristickému zavraždeniu Dárii Dugin, ale nechcel som tam tohto duchovne špinavého človeka moc miešať. Takže samostatne.

Fakty: poslanec Juraj Krúpa (Sloboda a Solidarita) napísal na soc sieť:

„Chcela vyvraždiť ukrajinských "podľudi", smrť si došla po ňu. Dcéra ruského Gőebbelsa Alexandra Dugina zahynula pri atentáte. 

Bola známa ako surová ruská nacistka, ktorá pokladala Ukrajincov za podľudí a volala po ich vyvraždeni. 

Skôr ako sa naplnila táto jej túžba (ktorá sa nenaplní nikdy), si došla tetka Zubatá po ňu samotnú.

Hovorí sa, že o mŕtvych iba dobre. Ale aj v tomto prísloví však existujú výnimky. Napríklad Hitler, Stalin, Pol Pot a teraz Darya," 

hrúpa dugin 
 
Na Krúpu za to čaká niekoľko rokov za podporu a schvalovanie terorizmu. A to napriek tomu, že je zaškolený nadšený kolaborant amerických tajných služieb.
 
Poďme sa ale pozrieť ale na jeho zmýšlanie, ktoré odráža súčasnú oficiálnu idológiu američanov.
 
Za prvé - z (plánovanej) obete je urobený  "Goebbels". Prípadne iný "nacista".
A vinná je za to, zrejme akosi dedične, aj jeho dcéra.
 
Za druhé: Daria bola údajne známa ako "surová ruská nacistka, ktorá pokladala Ukrajincov za podľudí a volala po ich vyvraždeni."  Ako sa dá rozoznať "surová nacistka"? Kde to kedy Dária Duginová povedala?  Kde volala po vyvraždení Ukrajincov? Takže teraz možno dať bombu či ináč zavraždiť každého, kto sa negatívne vyjadrí (napríklad o Rusoch) , obžalovať ho z "nacizmu" a hotovo. Napríklad Krúpu, ten je typický "surový nacista". A agresívny je ako Goering. Alebo dokonca jeho deti, zúrivé slovenské nacistky? Nie? 
 
Za tretie: Krúpa prirovnáva Dariu Dugon k Hitlerovi, Stalinovi, PolPotovi? Ten človek sa zbláznil. Prečo ju neprirovnal radšej ku Kuciakovi? Ten nebol zúrivý nacista a jeho frajerka nechcela vyhladiť eskimákov? Nie?
 
Hovorím, Krúpa je jeden z ceckov Washingtonu a je zatiaľ pod ich ochranou, ale za toto má jasne na krku basu. Je to len otázka času a spravodlivosti.
On sám je ale dobrý príklad, kam vedú desaťročia štvania proti  akýmsi imaginárnym "nacistom", schvalovania najhorších neprávosti a zločinov v tomto mene. "Nacistom" sa tak stane ktokoľvek, kto je režimu nevhodný.
 
Aj Rusi dlhodobo pestujú túto hru - a teraz sa obracia aj proti nim, najväčším antifašistom. Absurdné, alebo Kto druhému jamu kope ...?
Na Ukrajine bojujú proti sebe brat s bratom, a obe strany výrazne preto, lebo boli odchované  desťročia na ideológii, že zabíjať druhých a aj zomierať vo vojne je normálne. A tak zdochýňajú a vraždia sa navzájom, idioti. A americké svine, ale aj prípadná starí nemeckí nacisti, prípadne neonacisti, sa na nich rehocú. A desaťročia prmývania mozgu v nich zakotvili hnusnú dogmu, že zákerné teroristické činy tzv. partizánov sú v poriadku, a tak ich začnú robiť sebe navzájom. A tie spomínané americké, nacistické a židovské svine od Atlantiku od rehotu puknú - tak dobre fungujú tie po vojne zavedené desaťročia výchovy a ideológie špiny,  podlosti a primitívnej chamtivosti.
 
Sovietsky sojúz mal v ideológii vojnu ako svoj najväčší úspech. Dôsledok je aj táto terajšia vojna medzi Ruskom a Ukrajinou - relatívne  ľahko vyvolaná a využívaná anglosionistami. Kým toto nepochopia širšie populácie, kým budú stále naháňať v kruhu svoj vlastný (nacistický) chvost, alebo svoj vlastný obraz v zrkadle, s rohami  a hakenkrojcom - dovtedy budú žiť a zomierať ako potkany. A platí to aj, či hlavne, o rôznej tzv. alternatíve.
 
Je čas postúpiť o krok ďalej z tohto začarovaného satanistického pentagramu.
 
 

 
 
Norman

smrkajúci ukrajinský čurák s moslimskou bradou je "neonacista"? Nie, je to hlavne reprezentant východoeurópskej kultúry, ktorá mala na svedomí aj väčšinu masakrov počas 2. sv vojny na oboch stranách - pretože títo ukrajinci a im podobní bojovali na oboch stranách.

ilusion

Veď píšem, že nenacista :) Lebo toto fakt nacista nemôže byť. Nevravím, že by nechcel. On len postupuje podľa Eichmanna.

Norman

hej, veď ja len tak všeobecne, podobných zjavov je mnoho - a to našťastie pre náš pokoj, sa to súčasný mainstream snaží utajiť, nepropagovať ich (o Ukrajine len dobre). Ale my vieme - Ukrajina je proste politicky zaostalá až dementná - sú to zahnívajúci Rusi , ale je pre nich liečenie - spojenie s hlavným kulttúrnym blokom, Ruskom.
I keď tento bradáč je špeciál vyšinutý, skôr moslimským spôsobom - tam sa so životom neserú. Pochybujem, že ten jeho citát "od Eichmana" je pravdivý - Eichman bol úradník, nie filozof či teoretik. Ale Eichman je všeobecne známe meno spojené s najhoršími aspektami 2.sv. vojny, poriadne okorenenými "pravdou víťazov" - preto bol zrejme použitý radšej Eichman, a nie napríklad Hitler, nehovoriac o iných, menej známych mien. Aj preto je ten chlap buď debil, alebo fake, celé video je zrejme provokácia (možno aj z Ruska).

To tak všeobecne, nejde o tento jeden prípad, ale je to častejšie, a ukazuje to, že za dianím (ako vždy) stoja skryté manipulačné sily.

ilusion

Provokácia možno, ale fake to nie je. Má aj video na oficiálnom yotube kanále ukrajinskej televízie 24 kanal. Ospravedlňuje sa, že to bolo z hnevu nad smrťou kamaráta, ktorého zabili Rusi na fronte.

nové