Arogantný (poslanec) Miroslav Žiak má strach. Nedivme sa mu

Miroslav Žiak je poslanec,  ktorý zrejme dúfal že zaujme svojou extrémnou aroganciou voči Smeru a občanom Slovenska a tak spraví kariéru. Ale situácia sa zmenila.

Ak sa nemýlim, tak s návratom ministrov SaS do parlamentu Žiak (čoby náhradník) bude musieť opustiť svoje poslanecké miesto. Ale asi nielen preto zrazu zaregistroval tento človek, zastávajúci sa vehementne aj americkej vojny na Ukrajine, viacero vyhrážok na webe. Išiel s tým na políciu, ale tam bol údjne viacmenej odmietnutý. To hej, ak by bežná polícia riešila spory a nadávky na internete, musela by byť stonásobne väčšia.

Žiak sa snažil upútať pozornosť napríklad prirovnaním Fica a Blahu k pavianom a podobnými primitívnosťami. Teraz ale vrieska sám ako pavián. Údajne by mohlo dôjsť aj ku vražde - vraj sa "reálne obáva o svoj život".  (ďalší z prípadov ešte z minulosti, svedčiaci o exhibicionizme Žiaka)

Nuž, ak by mu niekto mohol siahnuť na život, tak v prvom rade vtedy, keď by  ho jeho chlebodarci chceli obetovať v nejakej sakrálnej vražde podobnej tej Kuciakovej. Ale to momentálne až tak nehrozí - veď verejnosť by dnes na smrť takého blbca, ako je on, už nereagovala. Ale je naozaj pravda, že ľudia ko Žiak, a konkrétne poslanci, ktorí sa dopustili činov posudzovaných verejnosťou ako vlastizrada, sú naozaj v zlej situácii. Takže ja s Mirkom súhlasím - áno, kedže prvý stratí mandát a kedže sa snažil na seba upozorniť, hrozia mu nepríjemnosti. Odporúčal by som mu čo najrýchlejší útek - napríklad na Sulíkovú farmu v Austrálii. Určite sa o ňu rád podelí.

Viac, ako dobrú radu, sa naozaj pre týchto ľudí spraviť nedá. Ako sa píše v biblii (alebo v talmude?) : Jedem das seine. Tak, milý žiak, ty pochabá prostitútka, choď a viac nehreš.

Utekaj!

 

 
slaven1

Tak sa nám melie Eurozväz https://www.rt.com/news/562534-hungary-ukraine-eu-czech/

Ale čo Maďari, Nemecko ide dostať ekonomicky na ústa vďaka svojej britsko-americkej piatej kólone. Vedeli ste, že Siemens má britskú dcéru a tento chvost vrtí psom?

https://new.siemens.com/uk/en/company/about/siemens-in-the-uk.html

Rozumej riadi osud turbíny Severného Potoku 1 [ani Putin to nevedel, Muller, šéf Gazpromu, mu musel prezradiť]. Britská pobočka v Siemense (lebo tak je to mocensky správne) riadiť osud ruskej turbíny (preto ten "servis" v britskej kolónii Kanada).

https://nadhlad.com/comment/43967#comment-43967

Vojenský folklórny súbor Jánošik (po oslobodení bude treba obnoviť)
https://www.youtube.com/watch?v=4br3HatyZfU

slaven1

Kto je kto nám prezradí Blaha:

--------
KTO ŤAHÁ ZA NITKY?

Existuje už len jediný dôvod, prečo existuje Hegerova vláda. Americká ambasáda ju potrebuje, aby posielala zbrane na Ukrajinu. O nič iné nejde.

1. Drvivá väčšina Slovákov oľaňácku vládu nenávidí, ale to nevadí – oni si pýtajú mandát od USA, nie od Slovákov.

2. Stačí si pozrieť nové nominácie na ministrov. Rastislav Káčer ako minister zahraničia je zlý vtip. Väčší šmejd na MZV neexistuje. Ak by CIA malo na Slovensku svojich agentov, nevyzerali by inak.

3. Káčer roky lobuje za USA a NATO, je to otupelý rusofób, bol veľvyslanec vo Washingtone v čase americkej invázie do Iraku a glorifikoval mäsiara Busha Juniora.

4. Ako veľvyslanec v Budapešti na hanbu sveta vycapoval na ambasáde dúhovú vlajku – nenávidí Slovensko, vyštudoval živočíšnu výrobu a nie je to žiaden diplomat, ale treťotriedny ogrgel, ktorý primitívne hejtuje Roberta Fica a ľavicu.

5. Je len jediný dôvod, prečo sa má stať novým ministrom zahraničných vecí takýto nímand. Lebo si to želajú americkí slniečkari. A Heger s Matovičom už ani nepredstierajú, že sme suverénny štát – urobili zo Slovenska americkú kolóniu a ambasáda určuje, kto bude nový minister.

6. Rezort hospodárstva – detto. Karel Hirman je podnikateľ v energetike, ktorý rovnako ako Káčer nenávidí Rusko a lobuje za USA.

7. Hirman sedí v Správne rade SFPA, „atlantickej“ mimovládky, v ktorej sa to hemží takými služobníčkami amerického liberálneho establišmentu ako Demeš, Vášáryová, Stern či Duleba. Hirmanova úloha je zjavne jediná – skákať ako Američania pískajú. Kopať do Rusov. A Slováci nech aj umrznú.

8. Ministerstvo školstva si rovno ponechal Heger. Potulný predavač vodky v Amerike. Pamätáte, ako kedysi mladým školákom na nejakej trápnej prezentácii s Drobom vysvetľoval, aké je super sa dobre opiť?

9. Tak toto dnes bude stáť na čele rezortu školstva – očakávam, že v školských osnovách pribudne nový predmet. "Ako piť americkú vodku". Na zdravie, deti.

10. A čo na to Čaputová? Tá to samozrejme celé odklepne. Dnes už natočila štvrťhodinové alibistické videjko, ktoré sa zapíše zlatými písmenami do dejín nudy. Tá naša milovaná hlava by unudila aj pacienta v kóme.

11. Madam Soroška Slovákom vysvetľuje, že ona ako hlava štátu vlastne nič nemôže robiť, len poberať 15-tisícový plat. Ale že má super zážitky z výletov do zahraničia - gratulujeme.

12. Nechcem do toho Čaputovej kecať, ale keď strávim večer pojedaním jahniat a nalievaním sa ouza, tak na druhý deň ráno nenahrávam PR videjko, lebo som potom spuchnutá ako Mechúrik Koščúrik, ktorý práve zožral celý les.

13. Vážená neamerická panička, keď ste mohla zmariť referendum a podpísať americké základne, tak sa netvárte, že nemôžete zatlačiť na pád šialenej vlády alebo vypísať referendum na 29. októbra. Aspoň neklamte, vážená.

14. Toto nie je vláda Slovenska. Stali sme sa tým, čoho sa najnovšie obáva aj poslanec OĽaNO Giymesi – 51. štátom USA. Práve pred týmto som varoval pred voľbami 2020.

15. A aby toho nebolo dosť, Američania si už pripravujú aj alternatívu. Vyskakuje z každej chladničky, vidíme ju v každej relácii, tak v televízii J&T, ako aj u Kmotríka, stavím sa, že zajtra bude aj na Markíze. Je všade. Prečo asi?

Žeby tu niekto vonku potreboval liberálnu koalíciu Hlasu, SaS a Progresívneho Slovenska?

Ešte stále je čas ukázať, že si na strane ľudí, Peter a nie na strane neoliberálov. 19. september – čakáme.

Nie je čas na špekulácie. Ľudia – do ulíc! Vráťme Slovensko späť Slovákom!
-------------

Ja by som správu zavrel inak: nedovoľme aby Slováci (Česi, Poliaci, Maďari...) boli potrava pre ruské delá - lebo k tomu aktívne smerujeme. Domáci černoch Naď bez váhania pošle slovenských mužov na ruské bajonety.

Vláda ambasády aby sa vyhla zodpovednosti za svoje rozhodnutia s váhaním ale nakoniec vyhlási vojnu Rusku. Pripomínam, že za chvíľu sa idú Američanom a Britom minúť Ukrajinci.

slaven1

https://informacnavojna.tk/article/video-novacka-chemicka-spolocnost-ako...

Deindustrializácia Slovenska a Európy. Zaujíma ma, či podobné problémy majú aj v Maďarsku.

nové