Zomrel profesor Krčméry, tvár proticovidovských opatrení. Mal 62 rokov, obojstranný zápal pľúc

V utorok zomrel profesor, lekár a odborník na tropickú medicínu a infektológiu Vladimír Krčméry. Mal 62 rokov a ako príčina smrti je udávaný "obojstranný zápal pľúc".
Krčméry bol veľký organizátor na poli zdravotnom, sociálnom a náboženskom - zriaďoval inštitúcie a orientoval sa na nerozvinutý biedny tretí svet, pričom svoje aktivity výrazne chránil aj náboženstvom. Toľko v skratke jeho určite pozoruhodné celoživotné dielo, o negatívach pomlčíme.
Ale v prvom rade sa Krčméry zjavil ako hlavný odborník na pandémie v roku 2020 v komisii pre boj proti Covidu-19. Neskôr sa zjavili aj iní doktori, ale Krčméry bol hlavne prvý rok "ten" odborník, ktorý všetko vedel a vo všetkom radil.
Neskôr, so zhoršovaním sa situácie, síce vycúval a zrazu začal pripomínať, že je vlastne (len) špecialista na tropické infekcie, ale s príchodom vakcíny Pfeizer sa vrátil na obrazovky a bol opäť hlavnou tvárou záchrany cez plošné očkovanie celej (!) populácie.
Za druhé bol Krčméry nie príliš starý, 62 rokov dnes naozaj nie je vek na smrť a ako píšu aj v nekrológoch politici, bol plný energie a vitality. Mal síce výrazne nadváhu, takže infarkt by povedzme nebol až takým prekvapením, ale to nebola príčina jeho smrti.
A tu je ďalší faktor, ktorý na jeho úmrtí určite zaujme masy ľudí - zomrel na zápal pľúc. To nie je choroba, na ktorú by sa v zemi s antibiotikami zomieralo. Profesor určite nespadol do ľadovej rieky. Krčméry mal určite prvotriednu starostlivosť, bol to niekto a to vo svete medicíny, takže sa mu venovalo to najlepšie, to je prirodzené. Je ale o to hrozivejšie, že aj jeho mohol stretnúť takýto osud. To sa človek zamyslí a si uvedomí, čo tie tisíce a tisíce hlavne chlapov, čo zomreli osamelo v nemocnici na zápal pľúc počas pandémie? Bola im poskytnutá aspoň z časti rovnaká starostlivosť? V každom prípade Krčméry zomrel podozrivo podobne.
A tak ďalšia otázka je - zápal pľúc zrejme nevznikol samostatne, ale bol výsledkom vírovej infekcie. Bol to covid? Bol to iný vírus? Máme tu stále zabíjajúce víry? Nepomohlo to slávne očkovanie? Ak nepomohlo ani samotnej tvári očkovania, ako pomohlo bežným ľuďom? Alebo je naozaj pravda, že očkovania im naopak práve priťažilo, či je dokonca hlavný dôvod ich smrti?
Ďalšia otázka je, že Krčméry bol pred mesiacom tak plne vo forme, že sa osobne a kontaktne angažoval v utečeneckom tábore v Kútoch. Dostal tam exotický vírus od chlapov z Afriky? Hrozí nám všetkým nejaký vírus dovlečený z Afriky či Blízkeho východu?

To sú hlavné otázky, ktoré určite teraz preniknú do všetkých nezávislých médii. A keby sme čokoľvek robili, ľudia si na ne odpovedia po svojom. Zvlášť preto, lebo masmédia sa už teraz snažia zahmlievať (spomenú zápal pľúc, ale nespomenie sa viróza).

Pre proti-covidovskú kampaň a očkovaciu kampaň na Slovensku asi ani nemôže byť horšia správa, ako takáto smrť práve Krčméryho.
Výraznejšia tvár za priam povinné očkovanie, ako on, bola už len samotná prezidentka (ale to píšem naozaj bez akejkoľvek čiernej irónie či náznaku, že jej to nejak želám, či bez nejakej predpovede, že by sa tak malo stať - na rozdiel od rôznej plochej alternatívy ja som tieto veci vždy bral vážne a seriózne a nebezpečenstvo vakcinácie vidím štatisticky, pravdepodobnostne, nie totálne - pričom je ale táto pravdepodobnosť aj tak privysoká ).

slaven1

Taký mladý, iba 35 rokov mal (dostatočne tupý na ten post, mizerné životné skúsenosti)

https://www.thegatewaypundit.com/2022/12/canadas-health-director-parliam...

"Canada’s Health Director of Parliamentary Affairs Who Lead Canada’s Response Team to Covid-19 and Vaccine Rollout Dies at 35. Adam Exton, a long-time Liberal Party organizer, died suddenly on Friday, December 9th, according to his family."

V Severnej amerike na smrť od "vakcíny" (pokusný roztok) vymysleli slovo "Sudden Adult Death Syndrome" ("Syndróm" náhleho úmrtia dospelých).

Toto je len jeden príklad za všetky podobné úmrtia, ktoré v tichosti oligarchických médií prebiehajú toto obdobie.

--
Poznámka: Článok som nenašiel cez Google.com (Kremíková dolina stále cenzuruje).

buko

no tak uz to ma za sebou. Na 62 rokov vyzeral naozaj nezdravo. Ako pises, na zapal pluc sa v zdravotnictve EU len tak neumiera, duplom ked si medicinska kapacita ktora ma vsetky dostupne medicinske zdroje k dispozicii. Muselo to byt cosi vazne a nahle. Ja som presvedceny ze to bolo zo spackanej vakciny, informacie o tom co vsetko negativne sposobuje presakuju na povrch vsade.
Je to ironia osudu ze "vlajkova lod" vakcinacnej kampane zomrie takto.
Ze jeho vyjadreni - do archivu:
https://www.nitranoviny.sk/tak-ako-to-teda-naozaj-je-sokujuce-video-z-vy...
V marci 2020 to bol este autenticky a pragmaticky pristup. Potom zrazu otocil a bol za kazde opatrenie, za kazdu pandemicku agendu a opatrenie ktore prislo od jezuitu Fauciho. Preco??

Z diskusie:
Poznal som jeho rodinu. Boli to silne veriaci katolíci.
Ešte pred pár rokmi som ho počul, ako v televízii vysvetľoval, prečo chodí liečiť Afričanov:
„Pri poslednom súde budeme súdení podľa toho, čo sme urobili pre svojich blížnych. A ja chcem, aby tí Afričania svedčili na mojej strane, o mojej láske, a nie proti mne, o mojej ľahostajnosti.“

Je to príbeh o hroznom úpadku, ktorý sa svojou dramatičnosťou vyrovná najväčším tragédiám svetovej literatúry. Obraz Doriana Greya, Médea, Kráľ Lear, Judáš v Danteho Pekle. Aj tým, čo neveria na posledný súd, musí z toho behať mráz po chrbte.

sandro

To, co Krcmery urobil so svojim zivotom od Covidu, to je naozaj katastrofa. Defacto vsetko dobre uplne zmazal za 2 roky. Hybal som sa v komunite katolickeho spolocenstva, odkial bol npr. pred rokmi osloveny, ci by pomohol choremu bezdomovcovi. Zoperoval ho v BA bez akejkolvek odplaty - zda sa mi, ze som to sem kedysi aj pisal.. Proste len tak...Naozaj som k nemu isty cas vzhliadal aj ja. To, ze to vsetko zahodil len preto aby sa stal nosicom vakciny a nebol dalej vydierany kvoli tej jeho podarenej skole, to je jeho tragedia. Nechal sa kupit a je jedno ci to boli peniaze, sloboda, svetske uznanie, atd.. Nic z tohoto nekoresponduje s tym, co predtym cely zivot hovoril.
Ja som presvedceny, ze u neho vakcina podiel na smrti nemala. Chytil zrejme nieco v Kutoch, kde bol naposledy videny v ako tak zdravom stave(aj ked pri jeho obezite sa to asi ani neda takto napisat).

buko

Suhlasim ze bola okolo neho ta aura dobreho. Pojem dobro a zlo vsak nie je ako ma dat/dal v uctovnictve ze sa to vzajomne vyneguje. Bud konas / pomahas zlu alebo nie. Krcmery zlu jednoznacne za posledne dva roky pomahal.

Tato tabulka je tiez Krcmeryho dedicstvo - profesorov tychto pofidernych odborov mame 10x viac ako Cesi. Titul sa kupoval. Toto je korupcia.

 

Co sa tyka tyka toho ci vakcina, alebo dostal daku pliagu od migrantov - oba narativy su pre mainstream zle, takze o oboch je ticho a tak sa samozrejme spekuluje. 

Norman

moje zhrnutie:
- ja som Krčméryho predtým, pred covidom, nepoznal (ja nepoznám mnoho domácich vecí)
- za covidu na mňa nejak negatívne nezapôsobil (lebo, ako viete, nebol som a nie som prudko proti všetkým optareniam s covidom
- čo som prvý raz zaregistroval jeho ťažký negativizmus, to bolo vtedy, keď sa čísla začali zhoršovať a on zrazu zmizol. To bola podľa mňa z jeho strany dosť úbohosť.
- spätne poznajúc jeho postoj k migrácii a k zafarbencom, je mi jasné, že to bol jeden z ťažko negatívnych osôb
- k tej operácii zadarmo: za prvé je také niečo preboha samozrejme, že sa ťažko postihnutému pomáha, na to sú azda aj zákony aj pre bezdomovcov, za druhé jeho osobná práca nebola azda až tak podstatná, drahé sú pri operáciách tie služby a všetko okolo, starostlivosť, nie len operatér (mám pravdu?)
- čo sa týka náboženstva, podľa mňa patril k tým, čo nábožensto zneužíval, náboženstvo bolo jeden z hlavných zdrojov jeho života.

Sumárum - negatívny element. Smrť - jednoznačne by som sa povedal, že ho zabili Kúty. Vakcína nie, ale tá ho predsa mala chrániť aspoň proti covidu. Nezabil ho covid? Zisťoval to niekto?

Roland Edvardsen

Krčméry bol jedna z najideálnejších tunajších ukážok zneužitia kresťanskej idey rovnosti (ktorá v pôvodnom zmysle má byť o rovnosti duší pred Bohom) na podporu multikulturalizmu a globalizmu. Na to sme na Nadhľade upozorňovali už dlhšie - že kresťanstvo je príliš ľahko zneužiteľné a následne kolaburujúce s globo systémom. Je to o to komplikovanejšie, že mnohí dnes zároveň vidia či chcú vidieť práve kresťanstvo ako cestu záchrany (pre národ, Európu, atď.). Je to ťažká a komplexná téma - ale treba ju viesť.

Truhlík

Kresťanskí demokrati sú najväčší zločinci v slovenských dejinách.
Celé je to zle. Demokracia NIE je kresťanská hodnota. A kam to vedie je vidieť v celej Západnej Európe. V Nemecku, Holandsku, Francúzsku.
U nás je to špecifické tým, že Kresťanskodemokratické hnutie bolo (je?) riadené anglickou tajnou službou MI6. Keď sa ukázalo, že Slováci nie sú ochotní voliť takýchto pseudokresťanov tak americká ambasáda narýchlo zbúchala iných - SDK, SDKÚ, SDKÚ-DS. Čo bola už vlastne ultraliberálna parta ale s kresťanstvom a double demokraciou v názve. Vec sa podarila a Bilderberg zničil Slovensko.
Pohrobkovia kresťanských demokratov v OĽANO (Záborská-kresťanské krídlo) a v ĽSNS (Taraba) len dokazujú, že kresťanskí demokrati sú pseudo a kto ZRADIL RAZ - ZRADÍ VŽDY (citát Štúr alebo Džingischán).
Áno, diskusiu je nutné na túto tému viesť.

Norman

Ako píšeš, kresťanstvo, svetonázor a dopady na mocenské ovládanie európskej civilizácie - to je vážna a základná téma. Aj sme sa tomu tu venovali. Ale ako sa ukázalo, ľudí menej ako na jednej ruke prstov má pre túto tému pochopenie. To sa ukázalo nielen tu, ale aj kdekoľvek po webe, po nezávislých zdrojoch - na túto tému proste nemajú dostatočné skúsenosti, neboli k nej privedení.
V tomto smere je Slovensko proste otrávená zem, kde bude dlho trvať, kým sa jed nejako postupne vyplaví. Je to stále kolísanie, z jednej ideologickej pasce skočí otrok do druhej, potom sa z tej horko-ťažko oslobodí a vráti sa do prvej ....
Túto tému treba viesť - hej, ale potom tu zostaneme dvaja-traja :-)
No, ale aspoň budeme definitívne unikátni.

Truhlík

Tento blog už je definitívne unikátny.
A takéto témy sa nikde inde nevedú. Čiže je to mesianizmus :-)

Norman

Som myslel, že si napísal, že je definitívne mŕtvy.
No, to by si bol bližšie pravde. :)
.
"Unikátny" obsahuje skrytý (seba)výsmech. Nie je ťažké byť unikátny, ak sa človek obmedzí na svoj vlastný profil, svoje vlastné témy, no tak sa nakoniec unikátnym stane.
Pravda, nie som sopliak, nepotrebujem byť ani unikátny, ten "mesianizmus" (citujem "Je to koncepcia vyvolenosti a osobitného poslania národa, hnutia a pod." ) nie je tiež azda moja slabosť (ja sa, sleduj, schovávam skôr za koncept, že univerzálne zákony sú na našej strane a len sa vezieme za nimi, nie my sme nosiči toho, čo treba, aj bez nás by to prišlo. A okrem toho sa ani nechcem takmer nijako obetovať za takmer nijakú časť tohto ľudstva či ktorejkoľvek reálne existujúcej kultúry ).

Ale uznám, že sú témy, ktoré v slovenčine doslovne chýbajú.
Len tie nemajú naozaj ani najmenšiu šancu v dohľadnom čase a za našich podmienok zaujať či nejak sa uchytiť. Ja viem, píše sa, že jedno semienko spadne tam a zahynie, druhé onam a tiež zahynie, ale nejaké prežije. Hurá.
Ale to je len motivácia pre šíritela kultu. Rozhodíte zárodky, mémy, gény, nikdy sa nedozviete, čo z nich vyrástlo, ale ono to funguje, štatisticky. Hurá ešte raz.
Hm, ale problém je aj to, že sú to vlastne témy, ktoré by ani nikomu nepomohli, vôbec si nemyslím, že by ich niekto potreboval. A ani nejde len o tú klasickú dilemu , že keď povieš pravdu, budeš nenávidený (viď tiež nový zákon), ide aj o ten menej známy a menej spomínaný efekt, že keď povieš pravdu, tým ľuďom je z poznania pravdy ešte viac zle. Ja som síce džnánin či gnostik, poznane nadovšetko, ale poznanie samo o sebe neprináša nejak automaticky pohodu či dokonca šťastie, a pre širšie masy už vôbec nie.
A zas až tak škodiť nechcem, zväčša nechcem až tak brať ľuďom ich posledné ilúzie.

Truhlík

Podľa tejto štatistiky v Slovensku už nie je obyvateľstva ale len sociálne trosky.

Achernar

Vladimír Krčméry dostal na TA3 otázku, na ktorej ako spomenul sa nedohodli. Riešil sa tam spike proteín a tehotné ženy. Podľa uniknutých dokumentov z Japonského testu vakcín vyplynulo, že spike proteín sa mesiace po podaní vakcíny hromadí v mnohých orgánoch, jedným z nich sú ženské vaječníky.
Aký to bude mať dopad na deti, ich psychiku, vývin, plodnosť…sa nevie a ako hovorí Krčméry ani sa to nebude vedieť niekoľko rokov.

„Hovorí sa o negatívnom vplyve očkovania na pôrodnosť. Myslíte si, že sa dá vyvrátiť takéto podozrenie?,“ opýtal sa moderátor MUDr. Krčméryho.

„Toto je veľmi dôležitá otázka, tu nejde iba o nás… Otázka vplyvu na genealógiu alebo budeme vedieť až 5 rokov od wuhanského lockdownu. Skôr tieto veci vedieť nebudeme, a budeme sa s tým musieť zmieriť,“ reagoval slovenský vakcinátor.

https://www.mojevideo.sk/video/35322/krcmery_vedlajsie_ucinky_vakcin_spo...
https://www.eurorespekt.sk/vedlajsie-ucinky-vakcin-spozname-az-za-5-roko...

Ema

"Čo je horšie, medzi migrantmi sa začínajú šíriť choroby. Okrem svrabu sú mnohí infikovaní aj stafylokokovou superinfekciou a zvíjajú sa v horúčkach a triaškach. Práve táto infekcia sa nešíri iba v nemocniciach ale najmä medzi medzi ľuďmi v komunite. Nepriamo sa môže prenášať cez oblečenie, uteráky, posteľnú bielizeň alebo kvapôčkovou cestou, teda kýchaním či kašľom. Aj keď podľa Krčméryho nehrozí, že by sme sa svrabom nakazili aj my, faktom zostáva, že migranti sa voľne pohybujú po obci, navštevujú miestny obchod, chodia na prechádzky, posedávajú na lavičkách či v miestnom pohostinstve."

"Ošetrili sme nejaké rany, pomohli napríklad pri bolestiach zubov, pooperačných bolestiach, nachladnutiach a bolo diagnostikovaných niekoľko zápalov pľúc."

https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/krcmery-otvorene-migrantoch-kutoch-pr...

Profesor upozornil na to, že pokiaľ sme v Európskej únii, prijímať utečencov je naša povinnosť.

Jo, jo. Všetci sme povinní nasledovať profesora, lekára a odborníka na tropickú medicínu a infektológiu a vakcinačnú tvár.

Norman

Zas nastalo mlčanie v médiách.
Pritom čoraz jasnejšie sa javí, že ho zabilo niečo, čo nachytal v Kútoch. Mohli by z neho spraviť "hrdinu" - ale očividne sa nesmie. Prestitúti sa nespýtajú, čo sa stalo s nakazenými - chorými cudzincami v Kútoch (včera vraj tábor zrušili - tak sú dnes v nejakých našich nemocniciach, alebo proste im bolo povolené ísť do Rakúska?) Nič, ešte aj v týchto zásadných veciach prestitúti zbabelo držia jazyk za zubami.
.
Takže v každom prípade je Krčméry prípad, ktorý dokazuje NEBEZPECNOST migrácie. Vlastne prežil celý život medzi chorými exotmi, že, len aby ho tu na Slovensku ho zabili migranti.
.
To je prakticky oficiálna verzia, kým nedajú lepšie info.

Ema

do 25. januára 2023. A v tom článku v bulvári samotný Krčméry tvrdí, že sa budú valiť ďalšie migrovlny. Stanový tábor v Kútoch je však demontovaný.
Otázka, kam sa v rámci EÚ presunula stafylokoková superinfekcia, je plne legitímna. Uspokojivou by bola odpoveď, že do priestorov Európskeho parlamentu.

Miro

Najnovšia verzia - že vraj infarkt. Od zápalu pľúc dosť veľký "skok".

Norman

áno, vraj infarkt a že rodina si neželá o tom viac hovoriť.
Smrť toho človeka ake nie je žiadna súkromná vec rodiny, verejnosť zaujíma, na čo presne zomrel taký dôležitý človek. Kde sa vzala informácia o plúcach, určite mala svoj dôvod.
Infarkt je všeobecná príčina smrti pre každého v takom veku a stave, ako bol Krčméry. Samozrejme, že smerť nastáva zastavením krvného obehu, prípadne že po inej záťaži organizmu dôjde aj k infarktovým komplikáciám (nemienim sa hrať na posratého doktora, ale toto sú predsa triviálnosti).
Takisto sa vrátim k tej srzosti Krčméryho rodine - ako si dovolí vôbec povedať, čo ona mieni alebo nemieni dávať informácie na verejnosť. Práve ona, pritom s Krčméryho menom je spojený najmasovejší zásah do zdravotného súkromia občanov. Tak táto rodina národu nebude rozkazovať, čo máme a nemáme robiť.

Truhlík

V Číne sa valí ďalšia vlna Covidu. Hoci Číňania sú zaočkovaní na 100 percent. Zjavne to nepomáha.
Skôr sa ukazuje efektívne premorenie. Získanie odolnosti prirodzeným spôsobom. Tak ako u Slovákov, ktorí odmietli očkovanie. Nakoniec sa ukáže, že Matovič (a Krčméry?) s tým jeho testovaním a teda umelým nakazením (premorením) mal pravdu.
Vlny Covidu v Číne pomáhajú Európe. Čína zmenšila spotrebu energie vo fabrikách a to znížilo ceny na LPG na burzách v Ázii. A to umožnilo Európe nakupovať plyn lacnejšie. Pravda, to len oddialilo energetický kolaps Európy.

Norman

Očkovanie je len varianta premorenia.
Slováci sa do veľkej miery dali zaočkovať, vyše polovica, by som povedal. Nebolo tu až toľko tých, čo sa nedali - i keď samozrejme je to vec pohľadu, či je pohár poloplný alebo poloprázdny.
Ale hlavne jedno: Matovič predsa nepretláčal premorenie, tak ako mohol mať pravdu? Pretláčal plošné testovanie, to totálne pohnojil a vzápätí cez zimu sme boli jedni z najhorších na svete, desaťtisíc Slovákov na to zomrelo. A vtedy Krčméry zdrhol z očí verejnosti, aj z komisie.
Matovič proste fakticky nemal v ničom pravdu.
Čo sa týka Číny: ich vakcína mala tiež iba dočasnú účinnosť, tá vypršala, takže teraz sa udeje prinajhoršom čo ? To isté, čo v Európe. Čínania majú ale výhodu, že už vedia, ako to prebiehalo tu a ako sa vyhnúť nejakým najhorším chybám. Takisto je otázne, aká varianta je teraz v Číne. Predpokladám, že oveľa slabšia, ako tá pred dvoma rokmi.

Truhlík

Netvrdím, že Matovič to spravil nejak vedome.
Vakcína sa ukázala neúčinnou. Jednoducho nikde neprešla plným vývojovým cyklom (5 rokov). A vakcinovať uprostred pandémie je nezmysel.
V Číne teraz uvoľnili brutálne pandemické opatrenia. Napríklad keď po zistení ochorenia zavarili dvere na činžákoch alebo obchodných strediskách so všetkými čo tam boli.
Boj s pandémiou metódou Darwinovho prirodzeného výberu je cynické, nehumánne ale účinné.
Štatistiky si pozerám tu:
https://www.worldometers.info/coronavirus/

Norman

Na slovo "Matovič" treba dávať pozor. On je, okrem iných chýb, naozaj blbý hrrrr aktivista, on na nejakej funkcii je pre spoločnosť naozaj nebezpečný. A stále je tam.
.
Premorenie je koniec koncov konečným stavom každej skončenej pandémie. Vakcinácia je forma premorenia. Ale táto vakcinácia, ako hovoríš, by sa mala vyšetriť a poslať ich do basy, vrátane von der Lajnovej. Je zaujímavé, ako rýchlo vyprchal záujem o tieto veci aj na alternatíve. Chápem, Ukrajina, ale aj tak.

slaven1

Z komentáru živého prenosu biatlonu na RTVS Šport:

"..odpoveď je jednoduchá. Nepreteká vôbec v tejto sezóne pretože má problémy so srdcom. Konkrétne zapálený srdcový sval. Ako to oficiálne uviedli nórsky lekári, je to dôsledok tretej vakcíny na Covid19".

Nepreteká lebo zomiera. Od počiatku plandémie v roku 2019 prešli 4 roky tak môžeme bilancovať. Takto z odstupom to bol aj IQ test. Pričom pre niektorých IQ test seriózny: neprejdeš - zomieraš.

https://t.me/s/casusbellilive/88430

Norman

vakcína je principiálne oslabený vírus (alebo nejaká jeho časť či jeho produkt), teda je to "malá choroba". Je to buď záťaž organizmu, aby reagoval, alebo je to nejaký podvod na organizmus. To je samozrejme spojené s rizikom a ak sa to robí masovo, sú s tým spojené škody, zdravotné následky, úmrtia.
Ale bolo by sa treba zamerať konkrétne na odfláknuté testy vakcíny Pfizer a na snahu zarobiť milióny na úkor zdravia populácie. Profeionálni športovci, zvlášť tamti sráči na lyžiach a podobne, majú všetci narušené srdce.

slaven1

- tieto nove genetické mRNA vagíny fungujú na princípe zmeny DNA a teda je to "malá génová terapia" (GMO ľudia). Treba pozrieť film "Serenity" z 2005 (čítať s našou výslovnosťou :-)

>[Bočná vsuvka] https://www.msn.com/en-us/news/crime/los-angeles-times-reporter-gregory-...

- "odfláknuté testy vakcíny Pfizer" - znie ako keby to bolo neúmyselne resp. výrobcom to bolo jedno. Ee. Ja som toho názoru, že to bol cieľ. Rozdať jedy celému "zapadnutému" svetu roztok, ktorý 5% zlikviduje hneď, 10% do troch rokov atď.

>[Bočná vsuvka] https://www.mirror.co.uk/3am/us-celebrity-news/breaking-cj-harris-dead-a...

- profi športovci nemajú narušené srdce. Možno tí Nórsky/Americký z neustáleho dopingu. No celkovo sú to trénovaní ľudia s vyššou fyzickou zdatnosťou.

>[Bočná vsuvka] https://www.wired.co.uk/article/twitter-sudden-death-vaccine-conspiracies

- svoj koment som písal, aby v tekutej diskusii ostal záznam aj o tomto procese, ktorý teraz ide v našej spoločnosti „náhodné úmrtia spojené s problémom so srdcom“

>[Bočná vsuvka] https://www.sgtreport.com/2023/01/exclusive-independent-advisor-who-eval... (tento článok dostal znak kvality od Google - nedá sa cez neho nájsť)

Elvisova dcéra zomrela na infarkt. Po všetkých tých drogách ju nakoniec dorazila plandémia.

https://www.today.com/health/womens-health/lisa-marie-presley-cardiac-ar...

Norman

V princípe to meno mRNA znamená, že sa mení mRNA, a nie DNA. Ale bezpochyby, aj bez zmeny genetiky sa dá vela "pokaziť".
.
Nepredpokladám, že by sa niekto snažil zlikvidovať ľudstvo - to spraví hlad a podobné veci aj samo. Narkomafia v bielych plášťoch by sa ľahšie ničila, ak by ľudia ako ty nedávali tieto naozaj až paranaoické teórie.
.
Čo sa týka profi športovcov - sú tam vyberaní tí najzdravší a najvýkonnejší. Ale ten stres a tá chémia, stokrát horšia ako každomesačné očkovanie, z nich robí takých dosť postihnutých. Samo, nie všetci, ale zvlášť tím nej úspešní, ktorí neboli až takí supermani od narodenia, tí končia dosť často dosť blbo.Elvisova dcéra bola očividne už dávno troska, zabili ju drigy a jej nastavenie, asi zdedené po tatkovi, robiť z nej obeľ plandémie svedčí, že máte málo prípadov na podporu.

Opakujem: očkovania sú háklivá vec a je v nich kopa peňazí, celé zdravotníctvo je hnus - ale tento tvoj štýl proste práve neodkryje to, čo by sa malo odkryť.

buko

pises "vakcína je principiálne oslabený vírus (alebo nejaká jeho časť či jeho produkt)"
v tradicnej vakcine je vzdy vo vakcine oslabeny virus a nie jeho cast
v mRNA ale aj vektorovej vakcine je jeho cast - spike protein.

Je teda rozdiel ci ochories a infekt sa siri tradicnou cestou (dychacie cesty, sliznice) a telo buduje imunitu proti celemu virusu, alebo ti vstreknu latku, ktora sice ma zostat v svale ramena, ale "pri troche stastia" moze putovat po celom tele a telo buduje imunitu proti spike proteinu (ergo bojuje proti bunkam ktore ho produkuju rozne rozlezene po tele), ale cely virus nepozna, lebo s nim neprislo do styku.

Ja v tychto dvoch mechanizmoch vidim velky rozdiel a potom vidim aj rozdiel v reakciach organizmu na to.

pises "Profesionálni športovci, zvlášť tamti sráči na lyžiach a podobne, majú všetci narušené srdce."
je rozdiel mat abnormalne srdce kvoli pravidelnemu sportu a rozdiel kvoli zapalu sposobenemu narusenim spike proteinom.

https://twitter.com/cuttheshite/status/1611046072864112641

A potom je jasne ze take mlade zdrave srdce kolabuje okamzite a mrtvica je fatalna. Aj v sportovom aute su ine nasledky na motore ked sa zadrie valec ako ked sa to stane v zahradnej kosacke.

V Afrike covid zmizol?
https://twitter.com/SeivwrightTrudy/status/1615489507297476610

Norman

že mRNA je (asi) rizikovejšia. Píšem "asi", pretože naozaj v tomto teda som od pandémie znechutený a hygienicky do toho neleziem.
Profi šport je zabiják, a úmrtia sa predtým prudko zamlčiavali. Teraz sa z každého úmrtia robí cirkus - na určitých alternatívnych weboch. Ale ja čísla nemám - dobre, veď treba predložiť zvýšenú úmrtnosť. Ja som za, len to treba robiť serioznejšie, nie tak, ako to vidno po webe.
Môj názor.

buko

seriozny vyskum sa (podla mna) nerobi, pretoze veda je v sucasnosti sluzka nie Poznania, ale Penazi.
suhlasim ze tak ako to robia rozne amaterske weby kde kazdy druhy clanok je senzacne odhalenie a konspiracia - tak sa to tiez nema robit.

Neviem co by si taky klasik ako Descartes pomyslel ak by zil v dnesnom svete a videl ako sa (ne)robi veda. Zrejme by sa zblaznil alebo by si myslel ze je v Ocistci.

Norman

veda je v sucasnosti sluzka nie Poznania, ale Penazi.

S tým do poslednej bodky v plnom význame súhlasím.

slaven1

V kontexte tohto vlákna pridávam odkaz na tento počin Trnkových písadiel:

https://dennikn.sk/3195249/pouzivatelia-tiktoku-castejsie-veria-ruskej-p...

"...vraví ekonóm a výpočtový sociálny vedec Ján Žilinský." Viac ako po túto vetu som sa nedostal. "Výpočtový sociálny vedec". Ohromný zhluk písmen. Ten Žilinský to autorizoval? Lúza dáva priestor lúze.

nové