Opica Naď zbabelo uteká pred diskusiou s Blahom

Slovenský rozhlas v sobotu 25. 2. 2023 organizuje diskusiu medzi odvolaným ministrom Našom a zástupcom opozičného SMERu ohľadom zástupnej vojny, ktorú voči Ruskej federácii vedú na ukrajinskom území Spojené štáty americké.

Smer tam chce poslať Blahu, ale z rozhlasu sa dozvedeli, že pán Naď, terazky ešte stále minister, diskusiu s Blahom vylúčill.

Preto Blaha vyzýva našeho bojovníka za Ukrajinu:

Nechce sa mi veriť, že by ste boli až taký zbabelý, veď máte na starosti národnú bezpečnosť a dokonca sa pýšite modrou krvou. Človek by z Vašej sebachvály nadobudol dojem, že ste udatný rytier a Vy neviete zobrať ani dosť odvahy na argumentačný súboj s predstaviteľom ľavicovej opozície. Nie je Vám to trápne? 

V reláciách bez oponentúry šírite urážky a klamstvá proti mojej osobe, takže by to asi pôsobilo mimoriadne ustráchane, ak by ste neboli ochotný ísť do vecnej a hodnotovej konfontácie s politikom, na ktorého tak cholericky útočíte.

Preto Vás verejne vyzývam - nebuďte ako malý zbabelý chlapec, ktorý sa bojí silnejšieho a vzdelanejšieho protivníka. Buďte chlap a poďte so mnou diskutovať."

Veru, náš rozdávač bojovej techniky, vrátane lietadiel, je zbabelec.


Norman

Ako píše Blaha, Naď nesúhlasil s účasťou Blahu v diskusii.
To je úroveň, jeden posratý v podstate odvolaný minister rozhoduje vo verejnej právnej televízii, kto s ním pôjde do diskusie. Nenormálne - tí ľudia v RTVS naozaj nemajú ani štipku hrdosti, ale aj pudu sebazáchovy. Toto je cesta do pekla.
https://t.me/LubosBlahaSmer/705

slaven1

K domácim záležitostiam. Zomrel Juraj Jakubisko. Pri tejto príležitosti by som chcel vzdať hold systému, ktorý sa mojim predkom podarilo nastaviť, k systému s čulým kultúrnym životom, ktorý bol schopný vytiahnuť hore talenty ako bol Juraj Jakubisko.

https://www.youtube.com/watch?v=KuikekqLp9g
[ Perinbaba svadobný tanec ]

Ema

Pozérsky zmrd, pre ktorého bol gýč pracovná metóda. Bolo by užitočné nespájať ho so Slovenskom. Aj tak žil dlhodobo v Prahe. A bolo by ešte užitočnejšie nespájať ho s kultúrou.
Všehomír mu bude tam, kde je, premietať 16 hodín denne jeho filmy. Nič nemôže zostať nepotrestané.

Norman

"talent" Jakubisko vytiahla hore dekadentná zhnitá kultúra Západu. Neviem prečo Slaven má takú slabosť na tento havlistický zjav.

slaven1

Asi máte na mysli jeho poprevratovú tvorbu. Z toho som videl asi len "Nejaská správa o konci sveta" - depresívna somarina. Veľa režisérov sú pózeri. To nič.

No hej, robil také divné filmy. V každom prípade to bol zaujímavý zjav. Chlapec z Kojšova.

Nevera po Slovensky. Perinbaba sa vydarila.

Svojím originálnym prístupom mi prišiel ako taký filmový Albín Brunovský.

Norman

Som sa práve dočítal, že zomrel chudobný - na film Batorička si požičal, ale film bol prepadák a tak zostal dlžný.
Chudobny - to je faux pas ktoré sa nikomu neodpúšťa - a aj preto dva dni po smrti už po ňom ani pes neštekne.
I keď do smrti odchádzame všetci chudobní, nik si nič zo sebou nezoberie.
..
https://www.vasenvtebe.sk/2023/02/25/juraj-jakubisko-co-pisu-cesi-o-rezi...