Prvé explicitné politické násilie na Slovensku

Včera (5. september 2023) bolo protestné zhromaždenie Matice Slovenskej proti urážlivému a primitívne odpornému plagátu Divadla Pavla Országha Hviezdoslava, ktorý vzbudzuje pohoršenie u verejnosti už vyše týždňa. Pokojné hromaždenie o piatej, na ktorom sa zúčastnili prevažne osoby vyššieho, až dôchodcovského veku.

To nezabránilo dlhoročnému aktivistovi prozápadnej dekadencie Robertovi Mihálymu, aby tam prišiel, očividne opitý či sfetovaný a provokoval už pred začiatkom akcie. Počas slovenskej hymny on a jeho spolupracovníci púšťali nahlas českú odrhovačku, že treba zabiť fašistu, alebo dvoch, najlepšie troch, štyroch ... Sám Mihály, za chrbtom držiac elektrický tízer, následne vrazil  facku akémusi naozaj staršiemu človeku.

Dokonáno jest.

Facka padla, respektíve dve, videl som to osobne, len pár metrov odtiaľ, priamo sledujúc tento konflikt. Mladý nafetovaný (stále ešte študent, aj keď už prestarnutý) Mihaly sa pokúsil inzultovať staršieho človeka, čo mu mohol byť otcom, mozno aj starým otcom. Pred zrakmi polície.

Tú facku dal nielen tomu chlapíkovi, ale nám všetkým. Vy sa necháte beztrestne fackovať?

Čo dodať? Všetko je jasné, nebude to ustávať, ale naopak, bude sa to stupňovať.

Známy videokomentátor Danny Kollár mu odkázal, že keď sa vráti na Slovensko a ak osobne uvidí Mihályho toto robiť, tak, citujem, "na tom divadle tú žuľovú stenu prejebeš tvojou hlavou". A to platí "pre celú ogrcanú vyjebanú fašistickú antifácku sračku".

 rátke video priamo z útoku:

https://www.facebook.com/watch/?v=270998095794874&extid=NS-UNK-UNK-UNK-I...

 
Mihaly extrém násilie
 
Je niekto viac fašizoidný, militantný, radikálny aj výzorom ako táto primitívna zberba?
 
 
ps. Reakcia Blahu:
Jozef Novak

Takto vypadá rýdzi kovaný demokrat. A tak sa aj prejavuje, tak sa aj vyjadruje. Mám takých v rodine dosť takže ťažko to okecá niekto rečami: "...ale však vieš, z historického hladiska za Slovenského štátu... to boli fašisti, nacisti, gardisti... čo sa správali hulvátsky, násilnícky a demokrati boli tí čo len útrpne prijímali facky, kopance, či dokonca smrť...!". No nie. Príslušnosť k nejakej ideológii ešte nikoho kto sa ku ktorej hlásil, nespasila. Tu vždy posledné slovo mali jeho skutky. Čokolvek ostatné je už propaganda. Stručne zhrniem: Pobúrilo a pohoršilo ma toto odpudzujúce správanie tohto menovaného demokrata. Malo by sa to nejako riešiť. Pokial sa to nevyrieši na príslušných úradoch, obávam sa, že sa to vykoná neskôr mimo nich.

Norman

určite padnú nejaké trestné podania, a keďže považujem za isté, že sa to na súdoch nevyrieši, ako hovoríš, bude sa to riešiť inak.

Jozef Novak

Ďakujem za upresnenie. Skutočne to bude ten najpravdepodobnejší vývoj udalostí. To sme tu už mali, keď sa jednalo o prorežimného človeka tak výskali a škriekali ako paviáni zo všetkých kútov Slovenska a tlačili na pílu, ale ked sa jedná o niekoho iného, tak kludne aj: "spáchal sebevraždu", harakiri, vendetu, fatwu, intifádu... Neni vylúčené že sa dopočujeme, ako ten pán nabehol pánovy demokratovi na jeho tvrdé päste a bagančami obuté nohy a potom sa v zúfalstve sám zbil a dokopal.

Truhlík

Násilne ho uniesli z domu - mobilizovali, odvliekli do Slovenska, psychicky manipulovali a dávali mu psychotropné látky. A potom do prvej línie.
https://www.youtube.com/watch?v=2zXOF7PtPTI
Toto sa deje v Slovensku? Hľadám analógiu z histórie a nemôžem nájsť.

Jozef Novak

Ale rozumiete, o čo tu ide? Takí migranti z Magrebu sú nedeportovatelní do ich pôvodnej (u)krajiny podla zákonov a ludských práv a slobôd ktoré členské štáty Európskeho sojúza vyznávajú, aj keby tu vykonali sebeväčšie sviňstvo, lebo: "tam je to pre nich nebezpečné, prebiehajú tam boje". Ale keď sa jedná o túto ukrajinskú vojnu v Rusku, je možné všetko. Krajší dôkaz o tom, že vôbec sa nejedná o osudy tých nešťastných ludí, ale o tie peňažné prostriedky o ktoré európske elity nechcú prísť, a ktoré už naliali do tej čiernej diery, ani viac nebude treba. To bolo škriekania a výskotu keď uniesli M.Kováča ml., alebo toho vietnamca! A tu zrazu aké ohlušujúce ticho.

Pharmy

Otvoril som si dnes len tak zo srandy dennik SME, aby som bol v obraze, co sa nam snazi natarat primitivna zidovska propaganda a udrel mi do oci clanok od ich politickeho komentatora Petra Schutza. V clanku sa tento propagandista rozculuje nad tym, ze politicka strana Demokrati nepouziva v predvolebnej kampani hoaxy a dezinformacie:

" A pod tým posolstvo: Smer plánuje odovzdať Žitný ostrov Maďarsku.

Že to nie je pravda? Ale no. Prečo by šesťdesiata šiesta lož v tejto kampani bola problémom?"

https://komentare.sme.sk/c/23214871/demokrati-maju-dezorientovanu-strate...

Ema

Približne v rovnakom čase ako Schutz vykotil svoju smetiarsku dávku nastalo slávnostné go-live zbrusu novej wepky https://www.hybridnehrozby.sk/, ktorou nám idú štátne orgány (konkrétne ministerstvo vnútra, ministerstvo zahraničných vecí, úrad vlády, ministerstvo obrany a akadémia policajného zboru) ozvláštniť podkarpatskú nudu. Neprehliadnuteľné sú tam TransparentneVolby2023.

No hen, aké pozoruhodné podujatia sa chystajú v októbri:

https://www.hybridcoe.fi/
https://www.disinfo.eu/conference/

Táto hra na dezinformácie, ktorá už prerastá do riadne petrifikovanej totalitnej štruktúry bez hraníc, zjavne živí hordy prostoduchých hoviadok bez dôstojnosti, ktoré by inak lízali labu na sociálke. Takto sú z nich "bojovníci".

Pharmy

Najhorsie na tom celom je, ze aj ked vyhra SMER a zostavi vladu, tak sa nebude schopny poratat s tymito bestiami (s Pelegrinim vo vlade uz vobec nie) a zas len im to prejde.

Norman

každopádne je najväčšia šanca, že sa s tým aspoň nejako vysporiadajú. Nedá sa vyčistiť všetko, ale treba zaťať. Bohužiaľ, taká je politika, zvlášť teraz, keď prašiví britskoamerický systém prešiel už celkom na otvorený militantný konflikt .
Konflikt. Vojna.
Je to to, čo všetci múdri hovorili už dávno, ale aby nám bolo všetkým jasno, hovorilo sa už dávno - tie svine smerujú ku krachu a budú to zas riešiť aj vojnou. Ale netrénované a neotužilé stádo samozrejme nemohlo veriť takému neobvyklému - že vojna, v dokonalom kapitalizme, heh. Fuj, pre nich neakceptovatelná predstava, tak o tom nehovorme.

Pharmy

mimovladkam a protislovenskym mediam to urcite prejde, pretoze su prilis dobre chranene aj z vonka a Fico nema vlastne, ktore by ho podrzali. Moze ich cinnost trochu obmedzit, ale to sa mu vrati vo forme dalsieho Majdanu. Snad to tento krat zvladnu komunikacne.

Neprejde to urcite "elitnym" vysetrovatelom a Lipsicovej prokurature. Tychto budu brat na zodpovednost, existuju proti nim dokazy.

Co sa tyka porusovania povinnosti pri sprave cudzieho majetku (rozdavanie majetku UA), tam som skor skepticky. Nejake stihania mozno budu, ale netrufam si odhadnut, ako to nakoniec dopadne.

Dusanbe

proti "hybridným hrozbám" - prvý prišiel s tým, že vakcínu Sputnik nazval "ruskou hybridnou hrozbou" - to má rozbehnuté rovno na prezidentské kreslo !
Ak by sa niekto z tunajších chcel náhodou staviť o fľašu dobrého rumu či koňaku, že to napriek podpore zaoceánskych vládcov sveta a tunajších vazalských médií nedá - že to rozhľadení slovenskí voliči prekuknú - som s radosťou k dispozícii.
Máme sa na čo tešiť.

Pharmy

Lenze opozicia nema dostatocne zname osobnosti, ktore nepolarizuju spolocnost. Jediny vhodny sa zda byt Pele. Uvidime, ci sa da na to ukecat :)

Este by pomohlo zrusenie priamej volby a volba prezidenta v parlamente. Ale to by zase zidomedia vrieskali o ukradnutej demokracii a organizovali Majdany...

slaven1

Pripomeňme si, že voľba poštou bude hlavný vektor podvodu pri Predčasných parlamentných voľbách 2023.

https://electionfraud20.org/2000-mules/

Veľvyslanectvo na Hviezdoslavovom má v tejto veci bohaté skúsenosti priamo od seba z domova.

https://rumble.com/vtlq96-explosive-new-surveillance-footage-of-ballot-d...

V tejto veci píše výborne Hamp. Filozofický pohľad, prečo je "voľba poštou" podvod na občanoch daného štátu:

O korespondeční volbě (12. 9. 2023)

"V souvislosti s korespondenční či počítačovou volbou se mluví o bezbrannosti vůči volebním podvodům. Oprávněně. Ale je tu i další temný aspekt. Její zavedení by znamenalo, že o České republice začnou rozhodovat lidé, kteří sice mají občanství, ale už mnoho let tu nežijí, nikdy tu žít nechtějí a vlast jim nestojí ani za to, aby dojeli volit na vyslanectví. Mohou odhlasovat naprosto cokoliv a je jim to jedno, protože to stejně nebude mít žádné dopady na jejich životy. Vůbec netuší, čím se v České republice žije. Znají jen novinové články. Mnoho z těch lidí pracuje pro centrály korporací, které Českou republiku pustoší a hodně z nich už neumí ani pořádně česky. Naše země je pro ně jen peněženka, a někdy ani to ne. Základním principem demokracie je přece to, že vláda může lidem ukládat povinnosti jen s jejich souhlasem. Tohle korespondenční volba ruší. O poměrech v žádné zemi už nemají rozhodovat její obyvatelé."

Na stránke https://volby.statistics.sk/nrsr/nrsr2020/sk/data02.html si môžeme pozrieť ako hlasovali poštou vo volebnom okrsku „zahraničie“. Nad 5% boli strany:

Koalícia PS a SPOLU 33,30%
ZA ĽUDÍ 27,11%
OĽANO 14,11%
SaS 8,75%

Norman

Na kaýdú voľbu musí človek splňať nejaké podmienky, a teda najlepšie trvalý pobyt na Slovensku. Aj keď človek žije-pracuje pár rokov vonku, stráca cit pre lokálnu realitu.

Norman

Matovič kopol Kaliňáka
https://spravy.pravda.sk/parlamentne-volby-2023/clanok/681235-drsna-tlac...

Ak niekto bude voliť toho blázna, tak si zaslúži naozaj pečiatku na čelo (lebo je zrejme sám blázon).

Ešte chcem podotknúť, že cirkus sa bude do volieb stupňovať - a potom, až potom vypukne naozaj naplno.

nové