Izrael pácha najväčšie svinstvo od 2. svetovej vojny

Na Blízkom východe sa už deje, ale zároveň sa ešte aj schyľuje k najväčšiemu genocídnemu svinstvu od 2. svetovej vojny. Izrael mieni vysídliť a vyhubiť 2 milióny obyvateľov Gazy.

Už niekoľko dní a nocí intenzívne bombarduje husto osídlené Pásmo Gazy, obyvatelia sa nemajú kam schovať, ani kam ujsť. Môžu sa iba modliť, aby to nezasiahlo aj ich. Kto mohol, ušiel, snažil sa prejsť do Egypta. Ale Izraelu to nestačí.

Oficiálne sa štát Izrael obrátil na OSN, že majú za 24 hodín premiestniť 1,1 milóna ľudí na juh Gazy. Ten zvyšok ide židovská soldateska zrejme povraždiť. 

Ale presunutie vyše milóna ľudí bez prostriedkov čo len desiatky kilometrov na juh je nemožné. Netanjahu a ostatné svine v izraelskej vláde to samozrejme vedia, ale zámerne chcú bombami povraždiť aj státisíce žien a detí, ktoré nestihnú utiecť. Je to genocída v pravom slova zmysle, v priamom prenose. Je to svinstvo, na ktoré sa svet nemôže pozerať bez akcie.

Ale pozerá sa. Pretože Izrael je len exkláva USA, ktoré je skutočný Veľký Izrael. Je to veľmoc, infikovaná zhnitou starovejou besnotou, a teraz slepo posadnutá fanatickým dogmatizmom jej "svätých" spiskov. Mnohí, hlavne mocní Američania, sú posadnutí bibliou a prožidovským extrémizmom, slúžiť bohu Izraela považujú za svoju základnú povinnosť. Mocní v USA sú jedna veľká sekta.

Keď bolo v Amerike kopa prázdneho miesta na osídlenie, pred vyše stovkou rokov, bola táto zem prirodzene "slobodná". To už je ale dávno minulosť a USA nasleduje cestu krajín Juhu - skoro všetky krajiny Latinskej Ameriky sú opakovane polovojenské despocie a/alebo rozpadajúce sa spoločnosti ovládané mafiami či bandami politických radikálov. To je aj cesta USA a jeho blízka budúcnosť.

Po 2. svetovej vojne si USA zriadilo ako jednu z foriem koristi religióznu utópiu Izrael. Niečo ako Vatikán, ba skôr ako židovský kalifát. Tento kalifát ide teraz zakončiť svoju sériu zločinov proti mieru a ľudskosti novým zločinom, najväčšou explicitne doloženou genocídou od genocídy na Arménoch v rokoch 1915-1923.

Prirodzene, ani okolité arabské a iné obyvateľstvo nebolo a nie je bez viny, ani ono nejednalo s votrelcami v rukavičkách. Je ale otázne, či na obranu nemali prirodzené nespochybniteľné právo. A teraz, po generáciach vychovaných v otroctve a krivde, sú títo ľudia zákonite už len stelesnenie aláhistickej krutej pomsty.

To sa deje práve teraz. Sme práve v časovom strede výnimočných historických udalosti, veľmi odporných a hnusných udalostí. Západ stráca posledné zvyšky morálneho kreditu a Izrael sa už zas a definitívne identifikuje ako ten najsprostejší psychopat v dejinách západnej civilizácie. 

sandro

dlzka tohto najhustejsie osidleneho uzemia na svete je 40km(sirka je niekde medzi 6km a 10km). Takze ti najviac na severe by museli bez prostriedkov prejst cca 20km. Ak to nie su vsetko trenovani mladi ludia tak nemaju sancu. Je to doslova horror, prve co ma napadlo pri zmienkach o utokoch na Izrael bolo, ze Izrael sa proste rozhodol pre konecne riesenie. Zatial sa to potvrdzuje. Aj keby sa ich podari premiestnit, tak nie je mozne prezitie 2.3 mil ludi na uzemi velkom ako priemerne Slovenske mesto, navyse bez elektriny, vody a potravin.

Norman

myslel som, že je to dlhé tak sto kilometrov. V prípade odchodu do Egypta by museli isť niekam ďalej, aj na vozidle to nie je jednoduché, každý s tendenciou si zobrať veci ... V podstate je nepochopiteľné, že sa tlačia na takom malom území, pozerám, 5500 ľudí na km štvorcový, proste je to jedno nahustení sídlo. Doslovne koncentrák.

Dusanbe

Izrael od svojho vzniku hrá s Palestíncami túto smrteľnú hru.

Postupne, krok za krokom ich vytláča z územia Palestíny, stláča do ohrád, vyháňa za hranice do okolitých arabských krajín.
A pravdaže aj zabíja, najmä v minulosti, ale aj v súčasnosti pri "spanilých jazdách" izraelskej armády do husto obývaných palestínskych zón.
A svet len reční, príjma rezolúcie a posiela peniaze na prevegetovanie Palestíncov v zberných táboroch - aby nebola otvorene naplnená "skutková podstata" genocídy.

Toto čo sa teraz deje, je ďalší veľký krok ku konečnému cieľu - riešeniu.
"Gaza už nikdy nebude ako predtým !" - hlásajú otvorene izraelskí predstavitelia.

Asi by už bolo na mieste, keby von Der Lajnová a ďalší svetoví politici, vyjadrujúci tak vrúcne a citlivo plnú solidaritu a podporu súčasným akciám Izraela - konečne začali otvorene používaťi spojenie " Endlösung der Palestinafrage" !!!

Norman

Izrael je asi jediný štát na svete s reálnou doktrínou rasovej čistoty.
V jeho pomeroch - malá črevo obklúčené milionmi a milionmi cudzincov je to doslovne absurdné. Navyše majú arabov aj vnútri s tým ich poloobčianstvom. Izraelci sú proste totálne blbí rasisti na základe starovekých pomerov - potomkovia asýrskych zverstiev, ale aj všeobecne starozákonných.
Pritom oni sami sú naozaj dnes len mišung od turkotatárov cez stredoeurópanov až po arabov či etiopčanov. To je potom ich postoj duplom absurdný. Ale oficiálne nie sú rasisti, oni sú náboženstvo, kultúra, národ ... podľa toho, čo sa práve hodí.

Truhlík

Je to cez kopirák povstanie vo Varšavskom gete. Len som nepočul o tom, žeby Nemci robili tanečný festival alebo Oktoberfest na jeho hraniciach pri ostnatom drôte.

Truhlík

K tomu festivalu pod ostnatým drôtom.
Jebali v kríkoch jak zajace, kurva. Pohľad žida.
https://t.me/c/1299018745/10889308

Norman

nechce mi to otvoriť, lem pre členov skupiny.
Ale samozrejme, rave festival bolo číre jebanie :-) Palestínci sa len pridali.

Ema

"Izrael za noc uskutočnil 750 vzdušných úderov". Ako keby tá armáda psychopatov udierala do vzduchu.

Kdesi som zahliadla, ako Netanjahu, rodným menom Mileikowski, ukazuje Blinkenovi, rodným menom Bleichenovi (obaja Halič a okolie) "fotografie detí z odrezanými hlavami". Jasne, pamätáme si, ako krvavý šašo Zelenskyj ukazoval hlodavcovi Hegerovi fotografie "zohavených tiel v Buči". Pamätáme si, ako naivnému hlodavému sráčovi z toho definitívne preplo v tupej lebeni.
Fotečky. Ten istý štýl, možno aj tá istá agentúra. Shaviv Strategies&Campaigns. Na základe nejakých fotečiek o zločine, ktorý nesmie nikto nezávislý overiť, treba vyhladiť pol milióna detí do desať rokov v Gaze.

Jozef Novak

Zaújmavé že tieto čaputovsky citlivo vnímajúce chochloidné kreatúry ten zločin upálenia nevinných bezbranných ludí v Dome Odborov nikoho nezaújmalo. Zrejme je to tá sloboda slova a prejavu keď niekoho zaživa upália za slobodne prejavený názor. Však údajne aj Inkvizície volakedy tak... podemokraticky. Dodnes im nevedia prísť na meno. Podrezané hrdlá, to je už iné, moslimské demokratické kafé. A v čaputovsky citlivo vnímajúcich osobách, to kdesi v ich vnútornostiach mohutne zatriaslo.

Ema

Nevie niekto, kde je tá mrochta? Strižinec bol velice lakonický, keď oznamoval jej náhlu indispozíciu. Musí to byť ale vážne, keď ani neprišla robiť dlhý ksicht pred Tepláreň a vyslala tam sluhu Ódora.

Jozef Novak

Skvele pivedané. Po vyhlásení že žiadne ďalšie zbrane pre Kyjevskú chuntu už viac nemá, bo armádne sklady sú totálne vybrakované, sa ticho šuchtajúc nohami, vytratila kamsi za oponou. Skutočne o nej viac nechyrujem.

Ema

fotografa Reuters a ďalších troch novinárov zranila.

https://www.reuters.com/world/middle-east/reuters-videographer-killed-so...

Klasika. Vraždenie novinárov, roztrieskavanie civilnej infraštruktúry, bombardovanie škôl a nemocníc, masaker civilov. "Zabi svojho nepriateľa, jeho ženy, deti aj dobytok. Vypáľ im domy, znič ich polia". Starý zákon, chrbtica sionizmu. Jediná demokracia na Blízkom východe.

Podľa aktuálnej správy už po zuby ozbrojení židovskí kreténi vpadli do Gazy.

Jozef Novak

Ďakujem za novú správu! Zaújmalo by ma, či bude aspoň v tomto našom provinčnom mestečku, v Bratislave, sa konať pre neho nejaká Kuciakiáda?

Norman

od izraelského právnika. Každý normálny človek to musí takto vidieť.

https://t.me/spacek_republika/2275

Jozef Novak

Takže je to od Republika. Chápem teraz Váš záujem o nich. Velmi dobré.

Norman

on kandidoval za Republiku, tak sa pred voľbami snažil aj na Telegrame, a stále snaží.
Republika je najúspešnejšia nová strana, a vôbec sme tu podporovali "nacionalistov" a "ľudovcov"- Ale vo voľbách to proste dopadlo katastrofálne, a napriek ich stále trvajúcemu formálnemu optimizmu - bez ich účastí v parlamente majú zlú perspektívu.
Ale Uhrík má už skusenosti zo sveta a vie, že podstata je v peniazoch, Ak ich budú mať, tak budú volení. Ak nie ....
Pravda, je to aj v tom, že tám majú stále toxických ľudí. Už to tu spomínal Rolando už pri poslednej voľbe ešte s LSNS 2020 - mená ako Suja, Durica ale aj Mazurek sú príliš. Ja ich nejak ani z webu nepoznám, nepoznám ich osobnú históriu. nezaujíma ma to - ale nie je to ono. S tým dnes už neprerazia - viď aj úspech Danka, ale najmä Tarabu a ostatných tých jeho "externistov" na kandidátke.

Jozef Novak

Ďakujem za podrobnejšie vysvetlenie stavu okolo politiky Republika. Mal som len zjednodušené poznatky, takže podla toho som sa vyjadroval. Pripadalo mi to, že akoby postupovali tak ako aj ostatné politické strany ktoré už ogabali svojich voličov, alebo sa to len chystajú urobiť. Možno keby boli vystupovali trochu otvorenejšie, bol by priemerný volič aspoň oboznámený, že z ich strany sa nejedná o doterajšiu sektu, akých sa tu objavuje na Slovensku dennodenne celý tucet pri drobení už opotrebovaných politických strán. Už len teda moje uznanie, že však snáď neni všetkým dňom koniec a tak nabudúce sa pripojím aj ja a skúsime to znova.

Norman

je to vysvetlenie vzťahu tohto portálu k "ľudovým stranám", aj v minulosti, keďže si sem možno v minulosti nechodil. O samotnej Republike vysvetlujem len to, čo vedia všetci. Ale bezpochyby to bola jedna zo štyroch strán možnej protiglobalistickej koalície - takže je to stále dôležitá strana. (otázka je, dokedy)

Je zaujímavé, čo píšeš o Republike, respektíve potvrdzuješ, že ľudia akosi nevedia o jej prestavbe. Samozrejme, keď sa nedostanú do masmédií, ľudia o nich nemôžu vedieť.
Aj tu sme boli až kritickí k ich !náhlemu prerodu", keď sa odddelili od LSNS - a naozaj to až preháňali v snahe stať sa malomeštiakmi. Ale .... koniec koncov ... nie je nič neprirodzené, nájsť si svoje miesto v politickom svete. Aj ak by motívom bolo mať v politike dobré zamestnanie - prečo nie. Na Slovensku chýba strana typu AfD či rakúskej FPO. Či ale takú stranu dokáže vytvoriť Republika, to ja netvrdím, že je to isté.
.
Dá sa to vidieť aj z tej strany, že tu na Slovensku sú určité hodnoty a pnutia, ktoré niektorá strana musí formulovať - takže je lepšie, aby ich vyjadrovala Republika, alebo nepraktická a radikálnejšia LSNS, alebo len nejaký doslovne klub dôchodcov nad 80 rokov?

Norman

https://t.me/AntiSpiegel/7519
Novinár sa pýtal, či nemecká vláda súhlasí s plánmi Izraela odrezať Gazu od vody, elektriny, jedla - čo je naozaj proti všetkým ľudským právam a ľudskosti. Samozrejme, ako odpoveď dostal len frázu, že pre ministra je dôležité "právo Izraela na obranu". Najzaujímavejšia je ale tá atmosféra tej tlačovky, ten strach, rozpaky, trápnosť toho celého - je to presne ako za čias komunistickej totality.

Jozef Novak

Čomu sa vlastne divíme? Zapadol posledný kamienok do mozaiky. Tá dlhovytúžená v novembri 1989roku tak usilovne na námestiach vyhopsaná neznáma premenná do rovnice: Komúnizmus=Fašizmus=Demokratizmus.