V Gaze izraelské šialenstvo privodilo výbuch nemocnice, zahynulo viac ako 500 ľudí

Úder na nemocnicu v Gaze v utorok 17.10.2023  zabil najmenej 500 ľudí. Izrael, ktorý už týždeň neustále bombarduje Gazu, obviňuje z výbuch lokálnych Hamas militantov - vraj im technickou poruchou zlyhala raketa a padla priamo na nemocnicu. Na čo celá nemocnica vybuchla.

Pravda je ale takmer iste taká, že iba beštialita izraelského typu mohla spôsobiť, že nejaké zviera v uniforme IDF vyslalo túto raketu priamo na nemocnicu. Je to asi najväčší teroristický zločin od konca 2. sv. vojny (aj WTC vo viacerých aspektoch bledne - obetí bolo viac, ale nebola to nemocnica a nik teroristov nepresviedčal, aby to nerobili, ale oni to napriek tomu spravili). 

 

Podľa dohovorov je genocída akýkoľvek z nasledujúcich činov, ak sú páchané s úmyslom zničiť národnú, etnickú, rasovú alebo náboženskú skupinu:

a) usmrtenie príslušníkov skupiny

b) ťažké telesné alebo duševné ublíženia členom skupiny

c) úmyselné uvedenie ktorejkoľvek národnej, rasovej, etnickej, alebo náboženskej skupiny do takých ekonomických a sociálnych životných podmienok, ktoré vedú k jej čiastočnému, alebo úplnému fyzickému zničeniu

d) opatrenia na zabránenie rodenia detí skupiny

e) násilné prevádzanie detí z jednej skupiny do druhej

Izrael sa naozaj dopúšťa genocídy na palestínskom národe, a to už 75 rokov. Chce ho vysťahovať, vyhubiť, čokoľvek. Ničí ho všetkými spôsobmi.

Zničenie nemocnice so smrťou tisícky ľudí zostane naveky vypálené znamenie hanby na čele každého izraelského žida. 

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/685209-online-izrael-navstivi-biden/

 

buko

kreatura, ktora produkuje odpornosti voci inym a zhyzduje a nici aj sama seba. Preto z hladiska evolucnej teorie takato kreatura nema narok na prezitie. traumatizuju blizky vychod a cely svet uz dost dlho a hrniec kypi.. 

buko

velmi trefne.

sandro

nasledovna medialna operacia "moze za to Hamas" je uz v plnom prude.
Kto niekedy videl dopad tej Hamas prskavky, tak musi chapat aky je to kolosalny nezmysel. Aj keby to doletelo do davu na sebe natlacenych 500 ludi , tak zomrie maximalne par jedincov.
Toto bol regulerny letecky(pravdepodobne) utok s bombou uplne ineho rozsahu.

ilusion

Ono je to podľa mňa jedno, či za tým bol Hamas. Veď ho vytvoril Izrael.

Ema

a Nemecko dnes presunulo špeciálne jednotky na Cyprus "pre prípadnú operáciu v pásme Gazy". Už vieme, načo sa bol včera v Izraeli kŕčovito vycierať blbeček Scholz. Aj poplach mu zorganizovali - asi tá istá eventová agentúra, ktorá ich organizovala pre návštevy sráčov z EÚ v Kyjeve.
Môžeme len odhadovať, čo spôsobí nasadenie Bundeswehru proti Gazanom v Nemecku, plnom Turkov, Iračanov, Maročanov, Tunisanov... Buchne to tam ako sadze, a to je pre židoameričanov príjemný sprievodný efekt celého blízkovýchodného cirkusu. Čím horšie v Európe - a zvlášť v Nemecku, tým lepšie.

Dve americké vojnové lode prichádzajú posilniť britské. Briti tam od čias Balfourovej deklarácie nesmú chýbať, samozrejme.
Toľko palebnej a živej sily na jeden koncentrák - hoci aj najväčší v histórii ľudstva.
Mileikowski pred pár dňami vyskakoval, že Izrael ide "prekresliť mapu Blízkeho východu". Turek už oznámil, že Američania na Blízkom východe skončili. Tak to sme na tú novú Mileikowskeho mapu fakt zvedaví.

Momentálne celá západná korporátna mediálna žumpa chrlí ťažkotonážnu propagandu, v ktorej má Izrael skvelé dôkazy o svojich čistých ručičkách (ako keby už vyše týždňa besne nebombardoval koncentrák plný ľudí hlava na hlave, kam nedovolí dopraviť elektrinu, pitnú vodu, jedlo, lieky...) a zúbožení obyvatelia koncentráku si sami jebú rakety na hlavu. Čo sme aj iné čakali, všakáno. Obeť si za všetko môže sama.

slaven1

Vraj "tragédia" - zahmlieva/mierni vojnový zločin nadpis článku na Sputniku:

https://sputnikglobe.com/20231018/they-lost-their-minds-last-night-gaza-...

Na RT čítam, že v Kapitole politická elita USA organizovala ďalší "ľudový nábeh". Tento raz na podporu Palestíny.

https://www.rt.com/news/585296-pro-palestinian-capitol-storm/

Chudákov bude zas americký režim mučiť.

https://t.me/s/MIrvMomente/28086

Ako vieme, tak "v regióne je už 14 000 amerických mariňákov". A čo tam robia? Aký cieľ s konfliktom sleduje USA? Proxy bojovníkov Hamas kontrolujú 3 služby Mosad, USA, Izrael.

F16 majú v regióne aj Izraelci aj USA. Momentálne je v stredozemnom mori minimálne jedna ich lietadlová loď? Načo?

Svojim príspevkom chcem povedať, kde je záruka, že aj tento vojnový zločin spáchal Izrael? USA bombardovali nemocnice v Afganistane pravidelne.

Ten deň priletel do Izraela deduško Biden. Super krátka návšteva.

https://t.me/s/MIrvMomente/28055 - priletel
https://t.me/s/MIrvMomente/28069 – za osem hodín odletel.

Komu je výhodná vojna na blízkom východe? Jediný výrazný sektor amerického hospodárstva, ktorý nie je v červených číslach sú energie (ropa a plyn).

https://t.me/s/MIrvMomente/28069
https://finviz.com/map.ashx?t=sec&st=w13

Ne neznalých: Krátka, hodinová história Hamasu od 80tych:

Валерий Викторович Пякин. «Вопрос-Ответ» от 16 октября 2023 г.

https://t.me/s/fctkobdotu/1273

slaven1

Opäť nemožnosť opravovať preklepy na Nadhlad.com. Mám tam chybu: Proxy bojovníkov Hamasu kontrolujú 3 služby Mosad, USA, MI6.

slaven1

Nečudujme sa že návšteva delegácie z Bieleho domu trvala dňa 18.10.2023 ledva 8 hodín. Na púšti je teplo, Bidenovmu dvojníkovi sa roztekala maska.

https://t.me/s/MIrvMomente/28098
https://t.me/s/MIrvMomente/28101
https://t.me/s/MIrvMomente/28104

Biden (183cm) je privítaný Bibim (184cm) nejak nám tá výška na tomto videu AFP nesedí :D

https://www.youtube.com/watch?v=sostwqyypno
[ Biden arrives on solidarity visit to Israel | AFP News Agency ]

Asi to bol tento dvojník:

[ CNBC's full interview with Democratic presidential candidate Joe Biden | CNBC Television ]
https://www.youtube.com/watch?v=BQHyqi0fARo - čítame komenty

Deduško je starý, dlhé lety mu už nerobia dobre.

Ema

Tam za pseudoBidenom

https://t.me/s/MIrvMomente/28098

Nejaká povedomá genocídna papuľa.

slaven1

Neviem, Blinken? Že by akcia s "190cm dlhým Bidenom" bola jeho sólovka? Naložil dvojníka do lietadla a šli "podporovať"?

Skôr nie lebo na druhom videu https://t.me/s/MIrvMomente/28101 je z Bieleho domu aj hovorkyňa-bisexuálka a ten za ňou, nie je to Kirby, hovorca Pentagonu? A tie jeho oči "bože, toto sa prevalí". Pustite si to bez zvuku.

Norman

No, ak aj Blinken nebol nejako oficiálne na návšteve, tak je možné, že bol v lietadle. A ktovie, kedy a kde to bolo natočené. Nerozumiem mu ani jednu vetu - ak vôbec nejakú vyslovil.
K tomu, či je Biden len dvojník - keby tam do Izraela doviezli/doniesli len papendeklovú figurínu, je to to isté, je to úplne jedno.
.
Podľa mňa je to original Biden a je dávno za akoukoľvek práceschopnosťou. Jeho výrazná demencia je ďalší zlovestný faktor súčasnosti. Mnoho politikov už bolo dementných, nevýkonní prezidenti, ale aj výkonné funkcie - napr Brežnev, ale aj Husák bol najmenej desať rokov ako úplne sfetovaný debil - pod demenciou nemyslím len tú klasicky stareckú, ale aj iné dôvody - v podstate aj Matovič je hlavne mentálne chorý dement. Samozrejme, aj na Západe také príklady boli, Reagan sa len dosť tesne vyhol prepuknutiu choroby, je to tendencia systému, mať tam dementa, ktorého sa nedokáže zbaviť - len my tie detaily životov vládcov tak nepoznáme, história ich vždy tajila. Dnes je ale všetko na videu a deje sa to teraz - a s Bidenom je to dokonca nadpriemerne zlé.

slaven1

...a viete čo by som urobil? Dal by som mu jednu do toho falošného nosa. Falošného nosa až by všade po podlake ležali kúsky plastu".

https://t.me/MIrvMomente/28277

Video z prejavu v Derry, New Hampshire, 23.10.2023.

Jozef Novak

Anglosionisti stále skúšajú svoje problémy vyvážať do Európy a riešiť ich tu mimo toho svojho cowboyského chlieva. Dúfajú že sa im to šalamúnsky podarí, tak jak v tých časoch medzi rokom 1914 a 1944 v minulom storočí. A oni sú dosť posadnutí mágiou čísel a milénií, aby to skúsili znova.

ilusion

Je to síce tragická udalosť, ale aj tak mi nejde do hlavy, prečo tomu nezabránil jediný pravý vševediaci a všemohúci boh Alah?

Aton

Zdar, ten onen web už finito na večnosť?

A ku tej otázke - asi to dokazuje neexistenciu jediného, pravého a všemohúceho Alaha. Alebo, dá sa ešte povedať - je to vôľa Alaha.

ilusion

Hm. Správne, alebo je to vôľa Alaha. Aj to je možnosť.

Web je finito. Bohužiaľ, momentálne musím riešiť osobné problémy, nie spoločenské.

Ema

Hamas spustil celosvetovú propagandu :)) To hej, Hamas kontroluje Reuters, Bloomberg, AFP, celé siete mediálnej korporátnej žumpy, dáva mazať proizraelské príspevky na sociálnych sieťach...
Reportér to zároveň presolil, pretože povedal, že vzájomné obviňovanie štátneho teroristu Izraela a odboja z koncentráku "je tvrdenie proti tvrdeniu" a že "pravdu sa si nikdy nedozvieme". Od útoku na nemocnicu uplynulo nejakých 24 hodín - a my už vieme, že sa pravdu asi nikdy nedozvieme.
Pripomína to výbuch Nord Streamu či odpálenie Kachovskej priehrady, kde sa tiež "pravdu nikdy nedozvieme". Tak je to správne a tak to má byť. Načo taká pravda, čo sa nehodí do krámu.

Jozef Novak

Velmi dobrá poznámka. Toto som si všimol aj ja! To predsa musí vidieť už aj pštros, čo má hlavu neustále schovanú v piesku. Nasadenenie tohto propagandistického orwelovského newspeaku v novinách a Rtvs nezávislých na svojích divákov a čitatelov, začalo mi byť zrejmé v časoch napadnutia Doneckej a Luhanskej republiky Kyjevskou chuntou a začal som si tú propagandistickú podporu Chochlov porovnávať s vojnovou propagandou proti Srbom počas vojenskej agresii NATO v Jugoslávii. To bolo stále dokola ako na pokazenom flašinete, neustále im preskakovalo ako ihla na šelakovej gramoplatni alebo v hlavách: "...z útoku(na nemocnicu, školu, tržnicu, atď, atď...) sa navájom obviňuje ukrajinská armáda a PRORUSKÍ SEPARATISTI...". To nevymyslíš, takéto notičky ale kludne dostaneš z tej oplotenej ambasády!

ilusion

Ktohovie, možno tie atómovky na Hirošimu a Nagasaki zhodili samotní Japonci. Čo už, pravdu sa nikdy nedozvieme.

Norman

presne povedané.

Jozef Novak

Stručne a výstižne povedané!

Norman

Tu popisuje hlavnú lož, ktorá zyhala. Aktívny Almer ju ale predsa len dáva.
https://www1.pluska.sk/video/teraz-takto-pocit-bezpecia-bol-falosny-hovo...

Norman

som sledoval debatnú reláciu Do kríža.
Hostia boli Peter Števkov z Trendu, Martin Kugla píšuci do Aktualít a Sme (nie som expert na ich osoby a nebudem to hladať) a ešte - žiaden oponent, naopak, bývalý vojak izraelskej armády Tomáš Alner - zástanca "pravicových" extrémnych názorov súčasnej Izrael vlády - z ktorých je aj "ľavicovému "izraelitovi zle.
Moderátor ako (vprincípe?) vždy Jaroslav Daniška.
Nepozerávam to často, ale mám dojem, že všetkým trom ostatným bolo z Alnerových dogiem zle.
Prebral sa aj tento výbuch nemocnice - vraj nemocnica stojí, a boli zasiahnutí "len" civilisti na nádvorí. Alner to samozrejme bezpochyby vie, a mrtvych nebolo 500, (nepovedal koľko, len 300? len 200?).
Podľa Alnera celá vec okolo Gazy aj tak nemá riečenie. Nemá vojenské riešenie. Očividne, on samozrejme nevie, čo spravia izrael beštie zajtra, tak nevie, čo má obhajovať. Ale vraj Západný breh by sa mohol rozdeliť, polovica by sa stala časťou Izraela - ale samozrejme bez zlej arabskej rasy, a druhá by bola pričlenená k Jordánsku (ajs arabmi-Palestínčanmi).
Nebudem hladať na webe, čo ľudia ako Alner vlastne robia na Slovensku. Aj tak by som to nenašiel. Ale viem, čo robia.