Kuciak nie je ešte pochovaný

Kuciak nie je len aférka na lokálnej scéne. Cez jeho vraždu bola zhodená vláda za pomoci tajných služieb zo zahraničia, za použitia všetkých možných mediálnych nátlakov a pravdepodobne aj profesionálnych falšovatelov dôkazov (záznamy Tréma). Na záver sa tam znova použilo falšovanie pomocou kajúcnika (Andruškó).

Je to teda medzinárodný komplot a ťažký zásah do záležitostí Slovenska.

Ale prípad Kuciak nie je ešte pochovaný. Objavujú sa aj nové stopy o možnpom prvotnom hýbatelovi vraždy, ktorá bola následne tak hrubo zneužitá. Tu o tom hovorí advokát Para.

https://www.facebook.com/reel/783570633384735

Chcel by som pripomenúť, že sa tu nebavíme o nejakých pupúšovských problémoch napríklad "ľavica pravica", ani nemám do činenia s "totalitou" neschopných husákovských byrokratov, ale ide tu o skutočných smradlavých vrahov skutočne prašivej veľmoci USA.  Preto je prípad Kuciak, nuž, zatiaľ naozaj "večne živý".

 
Jozef Novak

Celé mi to dávalo zmysel tak akurát cez milenecký trojúholník, v dnešnej dobe keď žijú ludia pokope len tak nadivoko, a následnú žiarlivostnú scénu. Aby niekto to bábkové divadielko s nastrčenou figúrkou ešte aj v tak vysokom veku prežíval tak intenzívne že by ju šiel zavraždiť? Žeby sa niekto taký psychicky nevyzrelý našiel? Veď tie kompro-materiály mu boli podsúvane z počítača jeho pasákov. K čomu poslúžila táto vražda, nanajvýš len skutočne na to zvrhnutie vlády.

Norman

vysoký vek, žiarlivosť: nehovoríš o nejakom inom prípade?

Jozef Novak

K tomu prípadu sa viaže množstvo konšpiračných teórií. Je zaújmavé, že tá, ako Kuciak zo žiarlivosti zabil svoju milenku a následne spáchal sebevraždu, to nejako do verejnosti tak krčovite netlačili. Ani tomu bláznivému Grigorimu nijak nešmakovala a ten nám tu teda o sebevraždách halasne a nadšene básníl ako sa vraj niekto "odkrágloval sám".

slaven1

HS prehlasali spor s Konšpirátori.sk. resp. prehrali na danej etape.

https://t.me/s/mimisramova/14731
https://www.hlavnespravy.sk/o-com-vlastne-rozhodla-sudkyna-v-spore-medzi...

Hneď niekoľko myšlienok k udalosti:

- zoznamy sú formálne OK.

- kde je záznam zo súdneho pojednávania. Nebolo jediné, spor trvá dlhšie. Obhajca povedal, že lepšie podobné videá nevytvárať? Tak vidíte, pojednávanie je prehrané. Ja by som si vypočul argumentáciu "Konšpirátorov" a aj redakcie. Takto zase len "verte nám".

- peňažné vyčíslenie rozsahu poškodenia dobrého mena je zložité.

- cieľom podobných zoznamov je zozbierať média v kolóniách, ktoré narúšajú jednotný informačný obraz. Informácia resp. klamstvo je základný pracovný nástroj Anglosasov. Následne takýto zoznam použiť na shadowban vo výsledkoch vyhľadávania, sociálnych sieťach, atď. Inými slovami potlačiť danú info. Keď vás vymažú zo zoznamu tak čo? Spravia nejaký druhý.

- tento projekt je aj užitočný. Keď si odmyslíš negatívny komentár, tak vlastne zostavili zoznam alternatívnych stránok. Nemusíš ich pracne vyhľadávať.

- na zozname podporovateľov je aj Platon.sk. Oni spravujú stránku HS, nie? Majiteľ firmy má blog a býva v USA, ak sa nemýlim.

- medzi organizátormi sú veľvyslanectvo USA, Holandska, UK, Seznam.cz, Cipe, ZSE, O2 a veľa drobných IT firmičiek prevažne z hlavného mesta.

- takto sa proti projektu nebojuje. Treba sa pozrieť na zostavovateľov, oni sú tam pekne podpísaní. HS je predsa médium. Treba pozrieť na ich zmluvy zo štátom, prepojenia na sociálnych sieťach. Treba ukazovať ich luxusné dovolenky – nech to podráždi národ, nielen ich zamestnancov. Treba ukázať svetu ich "talent" a "šikovnosť". Polovica sú mimovládkari (predávajú za peniaze) a polovica ide za ideu, 80% pracuje v Bratislave. Budú sa obhajovať ochranou osobných údajov. Raz verejne demonštrujú podporu cenzúre, tj. sú politicky činní a treba sa na nich pozrieť.

- začal by som zverejnením pochvalného zoznamu, kde najskôr pôjdu veľvyslanectvá, PR agentúry a potom IT. Aj s menom konateľa.

- alebo sa to môžete nechať tak, vec časom zhnije sama… pomohol by zákon o zahraničných agentoch. Na druhý deň platnosti by polovica mien zo zoznamu podporovateľov zmizla.

slaven1

mám tam preklep, ospravedlňujem sa :)

Norman

Chlape, ty si si ešte nevšimol, že už si to dávno môžeš sám "upraviť"?

slaven1

Pardon, ozaj som si nevšimol, že už opäť sa tu dá upraviť po sebe napísané. Už sa na tie gramatické prasačiny nedalo pozerať, že :D

Norman

Viaceré tie linky už nefungujú, niektoré sú po anglicky... klasicky je tam zámerne nasypaný nepolitický odpad.
Napodiv tam nadhlad.com stále je, 9.4. :-) Neviem prečo, veď my ani neinzerujeme, ani dokonca nepýtame peniaze. My sme stelesnené zlo. :)
Konšprátori.sk už azda nikoho nezaujímajú, ale HS by mali dostať odškodné za škody v minulosti - čo sa ale zrejme nestane. Už teraz či onedlho budú mať frikulíni realne ťažké problémy a zistia, čo je naozaj strach z vývoja situácie.

Jozef Novak

Zabŕdli do niečoho, z čoho ešte budú sa snažiť radi uniknúť.

slaven1

Pre toto je tam nadhlad:

"- cieľom podobných zoznamov je zozbierať média v kolóniách, ktoré narúšajú jednotný informačný obraz. Informácia resp. klamstvo je základný pracovný nástroj Anglosasov. Následne takýto zoznam použiť na shadowban vo výsledkoch vyhľadávania, sociálnych sieťach, atď. Inými slovami potlačiť danú info. "

Podobné zoznamy sú vo viacerých krajinách. Úloha je vyzbierať weby, ktoré sa majú cenzurovať. Nadhľad však nepotrebuje byť na týchto zoznamoch. Dômyselnými mechanizmami potlačí seba aj sám :)

Norman

ako píšeš, verejné zoznamy sú zbytočné, pretože sa používajú skryté "shadow" zákazy . neoficiálne, ťažko dokázateľné.
neviem čo myslíš, že nadhlad.com potlačí seba aj sám. Situácia sa zmenila a nemožno predpokladať, že čítanosť portálu vydrží desaťročia. Navyše, zo začiatku sme skúšali tak na široko, viaceré názorové prúdy, ale teraz je isté, že väčšina z tých pokusov rôznych exotov je bezcenná. Preto teraz uverejňujeme iba skutočne HODNOTNE veci :-) A aj tých hodnotných je dokonca oveľa viac, ako textov na väčšine podobných kultúrne-politických webov.
Popularitu na webe sa dnes dosiahne vystavovaním ksichtu, identity, teda videami a priamo kecami. To je pre nás ale stále nevhodná cesta, keďže naše názory sú stále pre režim príliš nebezpečné. Nie sme nejak aktívni či zosieťovaní - ale tie názory SU stále príliš nebezpečné. Ak by sme neboli aspoň v takejto parcialnej anonymite, už dávno by sme mali ťažké problémy ( napríklad známe prepadnutie Rostasovcov je len slabý odvar, znova platí, že skutočné problémy sa robia skryte a v zákulisí, Rostas nesedi v base, ale mnohí ľudia áno).
Beštiu treba vedieť zhypnotizovať, aby nezareagovala.
Ergo - znova, jediné potlačenie samých seba na nadhlade je v tom, že sme tu dlho tolerovali príliš mnoho exotických názorov. Ale hovorím, to bolo preto, že nie sme bojový portál, ale skôr výskumný, skúmame za prvé smradlavú režimnú beštiu (aby sme sa všetci od nej oslobodili), ale skúmame aj chyby a omyly okrajových extrémistov a unavených pútnikov, ktorí blúdia niekam do pekla.

nové