Gaza 2023 - jednoznačná genocída

To, čo sa deje v Pásme Gaza práve v týchto dňoch, je snaha vyhnať 2 milóny ľudí zo svojich domovov niekam doslovne do púšte, do zahraničia. Metódou vyhnania je masové zabíjanie  civilov ťažkým delostrelectvom, trvajúce už týždne. Do akcie je a má byť nasadená armáda s ťažkou technikou, tankami, letectvom. 

To je genocída.

Tiež v regióne tzv. Západného brehu Jordánu sa dejú násilnosti zo strany izraelskej armády a je možné že plán je vyhnať obyvatelov aj odtiaľ. Alebo ich zahnať do nejakého malého pásma, koncentráku, podobného dnešnej Gaze.

To je genocída.

Obyvateľstvo Gazy už dnes žije doslovne v prachu ulice - aj tí, čo ušli niekam preč na juh - nemajú vodu, potraviny, lieky, prístrešie - nemajú perspektívu, ako by to malo byť, ale nemajú tieto základné veci ani dnes, už dlho. 

To je genocída.

A Západ so svojimi "ľudskými právami" v podstate drží hubu, čím definitívne stratil tvár. Západ sa správa ako beštiálne hovado a dištancuje sa od neho nielen Rusko a Čína, ale v reále celý svet.

 

To, čo tento rok pácha znova Izrael, priamo spojený s anglosionistickými kruhmi deep state USA, zodpovedá varovaniu, ktoré rozumní ľudia s charakterom robia už desaťročia. Ďalšia hanebnosť je, že aj dnes ešte štáty Európy a iní vazali USA nie sú ochotní priznať pravdu o genocíde, ale ďalej sa pridávajú na stranu vraha. To je ťažký zločin, ťažká historická chyba. Vina padá hlavne na Britániu, Francúzsko a zotročené Nemecko (a všetky ich satelity a štítočky, od Beneluxu cez Škandináviu až po Česko a zvyšok východnej Európy.

Postoje Ruska tiež ešte nie sú jadnoznačné, ale v jeho súčasnej labilnej situácii sa nedá ani čudovať. Slovensko tiež nie je krajina, ktorá by sa v súčasnosti mohla vybrať v čele tohto boja a robiť tak zas obetného baránka - a nová vláda potrebuje čas na konsolidáciu.

Napriek spomínaným zločinným štátom a váhavým štátom väčšina sveta jasne svinstvo Izraela odsúdila. Celý svet to vidí. A určite neakceptuje výhovorky na nejaké akcie HAMASu spred mesiaca - každý vie, že táto dlhá vojna začala inváziou Izraela v roku 1948 a že aj zločiny Palestínčanov či Arabov, aj keď ich nemožno nejak ospravedlňovať, sú len kauzálnou reakciou na to, čo tam spôsobil  "bohom vyvolený kmeň" Izrael.

Hej, Izrael je vraj bohom vyvolený - tak to o sebe tvrdí - a je teda úplne jasne na úrovni nedávno existujúceho, a potom zničeného islámskeho Kalifátu na severe Sýrie a Iráku. Tzv. Islamský štát, ISIS či ISIL (vznik 2014, zanikal postupne nedávne roky ako územný celok, ale ako radikálna náboženská sekta fanatikov jestvuje podobne, ako Izrael).

Toto všetko sú všeobecne známe veci, žiadne konšpiračné teórie. Len sa o nich nesmie hovoriť, hlavne politici o nich musia mlčať. 

Na otvorený odpor sa dáva Turecko, ale aj iné moslimské štáty a moslimské populácie po svete. Napr. Irán môže byť ťažký lokálny hráč. To celé je ale otázne výsledkom, a najmä rizikom pre celý svet. Je toto ďalšia fáza začínajúcej 3. sv. vojny?

V rozprávkach jestvuje motív, kde prašivý čarodejník mal svoje srdce, a teda svoj život a moc uložené mimo svojho tela, schované niekde v horách. Preto bol okultista sám akoby nezničiteľný, lebo srdce vždy zostalo bez úhony. Ale človeku-hrdinovi stačilo to srdce nájsť, a potom ho ľahko zničil - a tým  aj celú čiernu okultnú moc. Niečo podobné je aj s Izraelom. Len na tejto analógii nie je jasné, či má USA svoje jadro okultizmu v Izraeli a po jeho zničení sa aj USA rozpadne, alebo naopak, má Izrael svoje srdce v USA a po blížiacom sa kolapse USA bude okamžite aj Izrael na kolomaž.

Necháme sa prekvapiť, v akom poradí sa to stane.

 

 

Nadväzný článok: Bezazel Smotrič 

 

 

0
sandro

V konecnom dosledu bude tato situacia aj spustacom moslimskych hrdlorezov, ktori su umiestneni v EU. Zbrani je tu uz tak akurat a netreba byt naivny, tie skryte bunky tu pracuju a su uz vyzbrojene. EU je slabucka, staci par desiatok tisic moslimov so samopalmi a skoncili sme. Podla mna prave balansujeme nad priepastou, ale tento nas relativny klud sa moze skoncit extremne rychlo. Nenechajme sa zmiast nejakymi bezzubymi protestami v Parizi, kde horia auta a budovy. Ked sa ohlasi v sudrznej moslimskej komunite "GO", tak to bude mat uplne iny rozmer.

Norman

je to možné, respektíve to až nadvihuje pokrievku, ako to už bublá.
O tom tu roky hovoríme, v prvom rade o tom, že globálny rozpor SEVER kontra JUH je najväčší problém a skončí veľkým zemetrasením. Teraz k tomu dochádza. Nemohli sme to zastaviť, možno sme takí, ako my, to zmiernili a sme o niečo lepšie pripravení. Ale konflikt bude, veľký a krvavý. Nuž, ako hovoril spisovateľ Kurt Vonnegut, tak to chodí.
.
Nemyslím si, že by povstanie moslimov v Eu bol centrálny plán anglosionostov. Im sa viac páči postupné dusenie a zasratie kontinentu zbytočnými tupými génmi.
Ale toto svinstvo, čo začali židoidní dementi z Ukrajiny teraz v Izraeli a Gaze, to môže, ako to píšes, podpáliť rozbušku.
Ja to nechcem tvrdiť, ale ty máš dobré výsledky v predvídaní vojen, tak tomu tiež verim.

Truhlík

Hovorili o tom už skinheadi vo svojej teórii RAHOWA - Racial Holy War.
V princípe sa trafili.
Zaujímavé bolo vidieť ako sa v Rusku pohádali dvaja židia - Solovjov a Jakov Kedmi.
https://t.me/yurasumy/11263
Toto je možné jedine v Rusku, lebo tam je ešte sloboda slova. Teda medzi bielymi európskymi národmi. Zvyšok sveta to nezaujíma.
Židovská hviezda sa stala znakom genocídy nežidovských národov židmi ?
https://t.me/boris_rozhin/102469
Dva národy sa vyznačujú smrteľnou nenávisťou k Rusom - Poliaci a židia. U židov je to ešte aj všeobecná nenávisť k Slovanom. U Karla Marxa to bola nenávisť k Rusom a menovite aj k Slovákom. Ten satanista o Slovákoch písal, že ich treba zlikvidovať. Zhodol sa tým s istým Segešom známym aj pod menom Ján Ámos Komenský.
Tam kde vstúpi noha západného sveta, vedeného anglosasmi, tam nastane genocída národa. To je celá Európa ale aj Japonsko, Južná Kórea. Ťažko to už zastaviť ale občiansku vojnu v Kórei vyhral Sever. Juhokórejci jednoducho vymrú. Z vlastnej anglosaskej vôle.
V občianskej vojne na Ukrajine boli židia a Izrael prítomní od samého začiatku. Židia boli prítomní v banderovských sotniach na Majdane aj v nacistickom pluku Azov a to aj ako velitelia. Tiež tam pôsobili vojaci CACHAL. Ukrajina celý čas bola a je pod správou kriminálnych židovských oligarchov. Tí nenávidia Rusov a Ukrajinci sú pre nich hovno a dobytok určený na porážku. Tak už kokainista Zelenský poslal na smrť 500 000 ukrajinských vojakov a polovicu Ukrajincov vyhnal z Ukrajiny. To už bol plán Bismarcka, potom snáh židov o židovský štát na Kryme v 30-tych rokoch (u Stalina s tým neprešli) a najnovšej teórie anglosionistov o dostatočnosti 5-miliónovej Ukrajiny na obsluhu krajiny.
Raz si dajú židovskú hviezdu, inokedy hakenkrojc. Židia nevidia, že tým popierajú holokaust ?

Jozef Novak

Výborný postreh.

Norman

Trocha moc sa rozčuluje.
Je isté, že sme svedkom rozpadu dogiem vládnucich od poslednej vojny. Netvrdím, že úplný rozpad, ale je to výrazné posunutie, úplný kolaps je možný (a ako všetci vieme, v takom prípade sú kolapsy aj bleskové).
Sme bezpochyby výraznej etapy v tomto procese, je to ďalší dôkaz nielen toho, v čom žijeme, ale aj toho, že ZAKONITE to skončí v bahne. Toto je zákonitosť, ktorú stále tvrdíme a súčasnosť potvrdzuje naše slová.
Nie preto, že by vo svete vládla nejaká spravodlivosť, dobrým dobré a zlým zlé, to nie. Ale preto, že každý extrém sa nakoniec zrúti. Každá napínaná guma nakoniec praskne. Najpresnejšie napísané: Každé nerešpektovanie prírodných zákonov končí smrťou porušiteľa.

sandro

Uz nam to oznamuju aj samotni zidia: https://www.bild.de/politik/inland/politik-inland/islamisten-aufmaersche...
Pre mnohych to bude ako keby sa otvorili brany pekla. My tu v nasom regione budeme mat aspon trochu casu a ak nebudeme uplni idioti, tak sa nova etnicka hranica moze utvorit prave na Rakusko-Slovenskej hranici(Vo Viedni som ako doma a mrazi ma z toho, co tam moze realne nastat). Nakoniec, tak nejak to videl aj Kalergi.
Suhlasim, ze sme aktualne bombardovani najma moslimskymi maternicami a tak to ma zrejme byt, ale zapalna snura od sudu s pusnym prachom uz hori az prilis blizko a podla mna to do prirodzeneho % preklopenia etnicity v Europe nevydrzi.

Norman

citát z tvojej linky:
Sie forderten die Ausrufung des Kalifats in Deutschland, schwenkten Flaggen, die an ISIS und Taliban erinnern. „Allahu Akbar“, tönte es tausendfach durch die Innenstadt
Chcú vyhlásiť Kalifát v Nemecku (!). A mestom sa niesli masové volani aAlah Akbar.
To znie dosť hrozivo.

Ema

Prašivú zbabelosť von Leyenovej a celej tej hordy svinských bastardov, ktorí si hovoria európski politici, si zrejme odskáčeme všetci.

https://magyarnemzet.hu/belfold/2023/10/tiktokon-reklamozzak-magukat-a-t...

Afganský prápor "Badri 313" je elitné komando Talibanu, pomenované podľa bitky pri Badri. Táto špeciálna jednotka s približne 5 000 mužmi je ideologicky najviac podobná teroristickým organizáciám al-Káida a Islamský štát a stala sa známou svojimi samovražednými útokmi na civilné ciele. Prápor tvoria členovia siete Hakkáníovcov, extrémistickej islamistickej skupiny, ktorá je už 20 rokov najobávanejšou ozbrojenou skupinou v Afganistane.
Pribúdajú dôkazy o tom, že vycvičené komando s vojenskými zručnosťami sa stýka s nelegálnymi migrantmi, riadi ich a organizuje, pričom srbské orgány oficiálne oznámili zatknutie ich veliteľa. Koncom minulého týždňa o tom v srbskej štátnej televízii informoval Mile Jandrič, šéf srbskej pohraničnej polície.

Ešte pred voľbami som videla video z lokality na južnom Slovensku, kde zostal bordel po ilegáloch čakajúcich na transportné autá, ktorí sa dotiahli na naše územie, kde boli vybavení progresívnymi dokumentami. Všade tam boli porozhadzované rovnaké čierne ruksaky. Človek ani nemusí byť Poirot, aby si položil otázku, prečo putujúci ľudia zahadzujú ruksaky, prečo sú tie ruksaky úplne rovnaké, čo v nich asi bolo a kam to bolo preložené.

Jozef Novak

Spomínam si na tie zábery, ktoré usvedčovali vodcov teroristických skúpín, ako sa zamiešavali do toho davu "utečencov" pred ich vlastnou vojnou.

Jozef Novak

Spĺňa všetky predpoklady genocídy. To je jasné.

Ema

Hen, úbohí "osadníci", čiže okupanti v štrikovaných čapičkách, pozliezaní hlavne z Európy a USA, sa obávajú. Och.
Správa aktuálne na titulke Smetiarne:

Osadníci na Západnom brehu Jordánu sa obávajú, že by aj odtiaľ mohli prísť teroristické útoky. Ozbrojujú sa a útočia na miestnych Palestínčanov. Najradšej by ich vyhnali do Jordánska.

Koniec citátu.

V štáte, kde majú vo vláde genocídne hovada Bezalela Smotriča, Itamara Ben-Gvira a ďalšie starozákonné biblické monštrá s ich agendou Konečného riešenia palestínskej otázky a rozšírenia Lebensraumu brutálnym vyhnaním miliónov ľudí, sa dalo predpokladať, čo sa udeje.

Uvidíme, dokedy sa európski politici dokážu pozerať na genocídu miliónov Palestínčanov bez toho, aby im tá hrôza utrhla dekel. Dokedy sa nechajú stále furt a dokola citovo vydierať holokauzou, ktorou ich špinavá sekta psychopatov núti k strate akýchkoľvek ľudských zábran.

V Pásme Gazy nastáva humanitárna katastrofa s rozsahom a beštialitou, akú história ľudstva doteraz nezaznamenala. Nikdy doteraz neboli milióny ľudí zahnané do rohu, odrezané od vody, jedla a liekov a nepretržite bombardované.

Práve bola v správach RTVS časť venovaná Gaze. Čosi tam bľabotal Bránik, ale už aj ten vyzeral ľaknutý. Po ňom nejaký vytreštený trtko priamo z Izraela nadšene vykladal nejaké sprostosti. Do toho bežali reálne zábery z Gazy. To nie je bojisko. To je bitúnok.

Jozef Novak

Skvele povedané, že to neni bojisko. Tam by boli mali ludia šancu brániť sa.

Ema

The Israel vs. Arab Children War is veering totally out of control

https://strategic-culture.su/news/2023/10/30/nakba-2-revives-neocon-wars/

As I previously stressed, the leaders of major oil producers – Russia, Saudi Arabia, Iran, Iraq, Kuwait – can cut off almost half of oil production in the world in one fell swoop, demolishing the entire economies of the EU and U.S. without firing a shot. Diplomatic sources assure this is being seriously considered.

As an old school Deep State source, now in Europe, told me, serious players are actively involved in sending this message to the Beltway “to make the U.S. think twice about igniting a war that they cannot control. When they go to Wall St. to check out the derivative exposure they will already have had time to think it over as documents were sent to folks like Larry Fink at Blackrock and Michael Bloomberg.”

slaven1

Po Chruščovovej topánke, Colin Powelovej ampulke s cukrom, Netanjahuovov „iránskou“ bombou má OSN ďalší nezabudnuteľný moment. Včera pripli v BR OSN predstavitelia Izraela na obleky Davidove hviezdy. Moment sprostredkúva RT:

https://odysee.com/@RT:fd/Erdan:0

Razom z tohto symbolu urobili symbol genocídy. Licenciu na zabíjanie. Davidova hviezda je symbol zločincov, za ktorú sa schovávajú, keď páchajú extrémne zlo.

Ostáva im len pogratulovať.

Norman

Demonštračné pripnutie si žltej hviezdy - jednoznačne gesto slabosti. Keď Izraelci, ktorí sa už od začiatku pýšia, že vybudovali silný štát chrániaci svojich členov, si pripínajú znak, ktorý má pripomínať ich slabosť a ich zranitelnosť, je to ako keď pes padne pred druhým psom na zem, gesto submisivity. Je to posledné gesto prosby o milosť, veď oni sú tá obeť.
Samozrejme, je to len podvod, nie sú bezmocní, za chrbtom majú zbraní ako pliev - ale už to, že k tejto úbohosti zas museli siahnuť, že si míňajú svoj základný mýtus, to je indikáciou ich slabosti.
Izrael bol od svojho vzniku, už svojou myšlienkou, proti stratégii židovskej religioznej tradície. Bol to od začiatku extrémizmus, bol to poklesok. Touto novou vládou radikálov niekde z Ukrajiny (symbolické meno toho blázna: Ostrič ) klesol aj Izrael ako Ukrajina do vojny, a to do vojny a situácie, akú ešte nemal.

Ema

tak typickej pre sektu, ku ktorej patrí influencerka Kohenová

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/izrael-influenceri-hamas-palestin...

Už ani tie satelity nie sú, čo bývali. Úplne sa dali do služieb palestínskej propagandy

https://svet.sme.sk/c/23239024/bombardovanie-gazy-poskodilo-desattisice-...

Prečo tieto Koheny nikto, nikdy, nikde úplne iracionálne nemá rád, búú.

Môžeme sa na základe mentálneho nastavenia židovských influencerov len domnievať, ako je to s 1400 obeťami októbrovej false flag operation, ktorá priniesla pre Smotriča, Ben-Gvira a ďalšie jahvistické genocídne hovada vo vláde Izraela tak vítaný dôvod na genocídu v Gaze a masakre na Západnom brehu Jordánu. Každopádne izraelské médiá náležite zdôraznili, že nešťastné nemecké dievča z rave festivalu, vlečené bez šiat na korbe toyoty bolo dcérou katolíckej Nemky, ktorá konvertovala na judaizmus, čiže nejde o skutočnú halachickú židovku, jupí. A z tých cca 200 unesených ľudí je vysoké percento thajských robotníkov.

Pripomeňme si čas deväť rokov dozadu, keď sa židia so skladacími stoličkami a pukancami prišli kochať útokmi (okrem iného aj bielym fosforom) na Gazu, niektorí až z Tel Avivu.

https://www.youtube.com/watch?v=vUkfBYq7YhE

Update:
To sme si vydýchli. Cenzúra funguje. Influencerka Kohenová je z titulky idnes fuč a nahradila ju Palestínčanka Ahed Tamímí. Zopár z nás, čo sledujeme zverstvá Izraela dlhodobo, si toto odvážne dievča pamätáme. Teraz odkázala židovským okupantom, že nech len prídu a dorazia ich tam. Ako človek žijúci na brutálne okupovanom Západnom brehu Jordánu, kde je pre židov Untermenschom a jej krajina sa čoraz viac zmenšuje, má na to plné právo. Každopádne si tento pozdrav okupantom nemôžeme overiť, pretože podľa sektárskej sion-propagandy, ktorá hučí po celej Európe ako orkán, "vzkaz zmizel".

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ahed-tamimi-palestina-izrael-osad...

Tie sion-propagandistické hlísty si neodpustili toto: "Upozornila na sebe už jako dospívající dívka, kdy se i se svou rodinou zapojila do palestinské propagandy přezdívané Pallywood, kdy se lidé nechávají nahrávat při uměle vyvolaných konfliktech s izraelskými vojáky na checkpointech či dalších místech." Jasne, Pallywood - tento odporný výplod sion-propagandy a samozrejme konflikty s beštiálnymi izraelskými okupantmi sú "umelo vyvolané", pretože po zuby ozbrojené monštrá rozdávajú na okupovaných územiach cukríky. Len za október zavraždili židia na okupovanom Západnom brehu Jordánu vyše 120 ľudí a ďalšie tisícky odvliekli do zajatia na územie Izraela. Momentálne tam držia bez akéhokoľvek súdu vyše 10 000 Palestínčanov. Aj Ahed si tam už niečo odsedela.

slaven1

> na okupovanom Západnom brehu Jordánu vyše 120 ľudí a ďalšie tisícky odvliekli do zajatia na územie Izraela. Momentálne tam držia bez akéhokoľvek súdu vyše 10 000 Palestínčanov.

Aspoň sú tam v bezpečí. Predpokladám, že bombardovať vlastné väznice Izrael nebude.

A u nás čo? Niečo na pobavenie: medzitým na tlačovke o modernizácii hasičského zboru. Celý text zo statusu:

"Tlačovka bola o modernizácii hasičského zboru!!!
Otázky k téme od "novinárky" Denníka N.
1. Či máte pochybnosti o globálnom otepľovaní zemegule???
2. Čo hovoríte na názory Rudolfa Huliaka ku klimatickej kríze???
3. Chcete vymenovať Branislava Zuriana za šéfa inšpekčnej služby???
4. Požiadali ste úrad na ochranu oznamovateľov aby ste mohli odvolať pána Juhása z inšpekčnej služby????
NO A BONBÓNIK NA ZÁVER
6. Keď sa preukáže že ste porušili zákon ohľadom odstavenia policajtov okolo Čurillu ste pripravený vyvodiť zodpovednosť??? A odškodné budete platiť z vlastného???
Tak ešte raz téma bola k HASIČSKÉMU ZBORU"

https://t.me/s/Akoinak/1403

Dr. Novinárka odpracuváva granty za "zelenú agendu" kde môže, aj keď vyzerá ako husa. Hasiči ani krajina jej redakciu nezaujímajú. Neplatia. Neviem prečo takýchto "finančných poradcov" púšťajú medzi serióznych ľudí.

Norman

nivinári sú kurvy, prestitúti, hypotekárni batôžkári .
Politická strana sa musí naučiť s médiami bojovať na poli peňazí a silovej ostrakizácie. Čo nie je ľahké. Ale ešte predtým sa musí naučiť presnými, ostrými a tvrdými slovami prestitútske nuly pri styku s nimi zadrbať do zeme, určobiť z nich handru, urobiť z novinárika sračku.
Ak ani toto politici nevedia, a to po rokoch v politike, je niekde zásadná chyba.
Samozrejme, nik nespadol z neba múdry. Ale tu treba v každom prípade zapojiť vôľu to spraviť, robiť to naozaj dobre. Masmediálna politika musí obsahovať toto umenie. Tak, aby sa novinári báli ísť na tllačovky a aby sa báli čo len skúšať dávať tam podpásové otázky.
Howgh.

slaven1

Pozerám čo nové v koncentračnom tábore Gaza. Izraelci tam už vyše mesiaca pokračujú s vraždením. Beštiálne.

https://t.me/s/casusbellilive/137157

Tu na nejakom miestnom webe článok v angličtine "Haaretz | Opinion | Israel Is Not Committing Genocide in Gaza"

https://www.haaretz.com/opinion/2023-11-01/ty-article-opinion/.premium/i...

Má to štyri laby, srsť, chvost, fúzy, pazúre, vzrast 30 cm, pradie a v papule drží myš ale kočka to není milý pane.

Skúsme sa vžiť do mysle Izraelského písadla Eitaya Macka, autora článku. Si ideový fašista. Žiješ v apartheidnom štáte na tej "správnej" strane. Odmalička si vychovávaný v duchu výnimočnosti. Ty predsa nepáchaš čosi také obyčajné ako je genocída. Ty môžeš. Ty máš právo! Tvoje vraždenie bezbranných civilistov je extra. Priam "božia" práca.

Príšerky ako Eitay chcú nové slovo. Také čo bude výnimočné ako oni. Bude patriť iba im. Nech sa páči tu je.

Izrael v pásme Gazy pácha holocídu (holocide).

slaven1

Izraeli hrá väzenská práca významný podieľ.

Jeden krátky status:

"Združenie izraelských staviteľov vyzvalo vládu, aby umožnila spoločnostiam najať až 100 000 indických pracovníkov, ktorí by nahradili takmer rovnaký počet Palestínčanov, ktorí prišli o pracovné povolenia uprostred prebiehajúcej vojny medzi izraelskou armádou a militantmi Hamasu v pásme Gazy, uvádza sa v zverejnenej správe. od VOA News. Haim Feiglin z Israeli Builders Association uviedol, že v tejto súvislosti rokujú s Indiou a v súčasnosti čakajú na rozhodnutie izraelskej vlády, ktorá to schváli. "Dúfame, že zapojíme približne 50 000 až 100 000 pracovníkov z Indie do práce v celom sektore a privedieme ho k normálu," povedal. Podľa správy je v Izraeli asi 90 000 Palestínčanov, ktorí pred začiatkom vojny pracovali. Po brutálnom útoku militantov palestínskeho islamského hnutia Hamas zo 7. októbra im však už nie je dovolené pracovať v Izraeli. To viedlo k výraznému spomaleniu izraelského stavebného priemyslu, ktorý sa potáca pod vážnym nedostatkom pracovnej sily."

https://www.thestatesman.com/india/israel-asks-india-for-100000-workers-...

Čo myslíte koľko im platili?

https://nadhlad.com/comment/45271#comment-45271

Norman

Je to práca (moderných) otrokov, ale nie "väzenská".
Je vidno, ako veľmi sú židia zvyknutí na otrockú spoločnosť. Tie tvrdenia, že v staroveku, stredoveku ale aj v novovekej histórii (hlavne) USA to boli židia, ktorí sa najviac zaoberali predajom otrokov, sú pravdivé. Je to kultúrne podmienené - v starovekej chaldejskej tradícii bol (cudzí) človek len ťažné zviera.

slaven1

Tuto nám už štvrtý deň rotuje informačným polom mapa amerických základní na Blízkom Východe ktoré sa posledný mesiac horeli. 52 oficiálne priznaných útokov znamená, že ich bude okolo 150+.

https://twitter.com/Liz_Friden/status/1724075370427592861

USA začali definitívne vytláčať z Blízkeho východu. Slovo definitívne (na dlhú dobu) píšem preto, lebo hospodárstvo nepustí. Reich je tesne pred krachom. Skrachovanci nebojujú. Nemajú „peniaze“.

https://t.me/s/casusbellilive/135337
https://t.me/s/casusbellilive/137098
https://t.me/s/casusbellilive/137310
https://t.me/s/casusbellilive/138147
https://t.me/s/casusbellilive/138161