Amerika chváli Merkelovú za politiku voči imigrantom: Merkelová mala reč na Harvarde

Američania oceňujú celý čas pasívnu politiku, ktorú Európa zastáva voči imigrantom z Afriky a Blízkeho východu. Aj teraz najnovšie ocenili Angelu Doroteu Merkel čestným doktorátom a prestížnym pozvaním, aby mala na Harvardskej univerzite v Cambridgi prestížnu reč, tzv. Commencement speach.

Je to významné ocenenie a Merkelová žiarila šťastím, keď včera, vo  štvrtok, predniesla svoj prejav. Slúžka bola uprostred svojich pánov a tí ju hladkali po hlavičke a dali jej čestný doktorát. 

Američania pritom vyslovene spomenuli, že to je za jej "Wir schaffen das" vítaciu politiku voči imigrácii. Kruh sa uzavrel, je jasné, kde pramenila táto politika a kto ju mal nakoniec aj oceniť. Či dopadla naozaj tak, ako chceli, sa dá ale pochybovať, pretože imigračná politika vzbudila taký odpor medzi ľudom, že jeho dopad môže byť práve opačný, ako predpokladali. 

 

Pozrite sa na nich: v červenom súkne ako sekta, samí bieli intelektuáli - buď takí blbí a mimo realitu, alebo sami členovia satanistického okruhu. Medzi seba "negra" určite nevpúšťali a aj dnes to urobia len ako kryciu dekoráciu. A dcéra pastora a vnučka ateistickej komunistckej židovky, sama komunistická funkcionárka, táto poľsko-židovsko-nemecká tetka uprostred tejto spoločnosti spína ruky v modlitbe? K čomu? Ku komu? Za čo ďakuje?

 

Na oslavnom videu k danej veci ju Američania opísali, ako niekoho, kto sa "po páde múru" dal ako "dobrovoľník" na politiku - to, že bola už predtým funkcionárka komunistickej mládeže DDR a že aj na západe ju kooptovala pravicová CDU-CSU hneď do vyšších miest, na doplnenie kvót politickej korektnosti, ako exemplár "východu", "mladosti" a "ženy", o tom Američania nič nevedia. Reklamné video ju opisuje ako de facto vodkyňu Európy - o to viac im samým lahodí, keď taký niekto príde k nim ako poslušný mopslík a jeho očičká žobronia  o pochvalu. Goood giiiiirl, Merkel dog, goooood giiiiirl.

 

merkel harvard commencment

Merkelka spáchala ďalšiu potupu na Európe.

Americká politika voči Európe podporuje len ľudí a procesy, ktoré bielej Európe škodia, oslabujú ju, lepšie povedané ju naozaj majú zničiť, doslovne genocídne vykynožiť. Toto nie je žiadna alegória, žiadna sranda. Toto je znova boj o život a nie je možné ho vyriešiť bez bolestivých rezov.

V Nemecku, ale aj všade u nás sa ekonomická neudržteľnost davov kriminálnikov a hlupákov, ktorí sa začínajú usádzať a množiť v západných veľkomestách, už prejavuje. Tu nezvíťazí žiadna propaganda, ktorá by proti hnedoidnému ničeniu mobilizovala - tu zvíťazí hospodársky prepad a zrútenie možnosti normálne žiť v európskych mestách a postupne aj dedinách. Tie poženú bielych do boja o svoj vlastný život. Nebudú to slová, bude to nevyhnutnosť a bezprostredná hrozba, ktorá na nich padne.
 

Pritom USA samé trpia na rozpoltenosť, 70% absolventov Harvardu neschvaľuje súčasnú vládu Trumpa, veľká väčšina absolventov sú "liberáli", v Európe by sa povedalo "ľavičiari". Ale ich "ľavičiarstvo" určite nespočíva v tom, že by boli za záujmy pracujúcich - v Amerike možno zrodeliť politiku na tých, ktorí chcú vládnuť nad výkonnou bielou pracujúcou vrstvou (pravica, konzervatívci), a na druhej strane na tých, ktorí chcú radšej vládnuť menej výkonnej a schopnej, ale ľahšie ovládateľnej vrstve farebnej pomiešaniny (ľavica, liberáli). To je jediná možnosť výberu, medzi tým, aký druh otrokov tam má byť. A toto chcú dovliecť do Európy, presnejšie povedané, do Európy chcú exportovať práve tú druhú, hnedoidnú ideológiu.

Jej prejav:

 

faz 

welt 

0
Náhodný okoloidúci

Teda aby som bol presný, západniari nebudú vo svojich krajinách bojovať proti pritečencom a votrelcom, na to nemajú gule. Museli by bojovať zoči-voči, tam sa nedá bombardovať na diaľku pomocou dronov a stíhačiek. A navyše súčasný Nemec radšej zhynie v strašných mukách, ako by mal byť podozrivý z rasizmu a nacionalizmu.

Keď pochopia, že naozaj im ide o holé prežitie, časť sa podriadi votrelcom a začne hlavou trieskať o zem a časť a vysťahuje do preč. Buď sa budú snažiť uchytiť u nás, tak, ako sa Nemci a Holanďania sťahujú k Balatonu, pričom zvyšujú ceny nehnuteľností, ktoré sa tak stávajú ťažšie dostupnými pre miestnych, alebo sa možno vysťahujú do Ruska.

No a keď premnožení hnedoidi vybývajú aj západnú a severnú Európu tak, ako vybývali svoje krajiny, budú sa tlačiť do zvyšku bielej Európy,aby ich mal kto živiť.

Norman

Čo sa týka bombardovania, treba trocha rozlišovať medzi amíkmi a západoeurópanmi. I keď by som nepovedal, že ani amíci nebudú bojovať - oni využívajú ten komfort, že pravidelne každú generáciu posielajú do boja aby nazbierala skúsenosti. Majú svoju časť, ktorá zabíjať/bojovať vie.
A bohužiaľ, práve zo Slovenska (alebo Československa) by som v tomto nebol nejaký bohorovný - kedy naposledy Slováci bojovali? Azda SNP? Ach, treba si pozrieť jeho históriu, zbabelšiu storku nepoznám.

Náhodný okoloidúci

US Army síce má skúsenosti so zabíjaním, nevyužíva ich však na obranu vlasti, ale na pretláčanie a ochranu záujmov korporácií. A ako môže US army chrániť územie USA pred prívalom z juhu, keď také percento jej príslušníkov sú hnedoidi? Zabudnime na holyvúdske propagandistické sračky o hrdinských amerických vojakoch.
To isté platí o západoeurópskych armádach. Miesto ochrany Európy pred hnedoidmi rozvracajú hnedé štáty a spôsobujú migračné vlny. Lebo správny vojak nerozmýšľa, správny vojak plní príkazy. A tiež je snaha "integrovať" do nich hnedoidov, a tí, len čo dosiahnu dostatočný počet a vplyv, západné armády ovládnu.
A čo polícia? Koľkí policajti odmietli zasahovať proti žltým vestám? A čo nulová ochota vyšetrovať zločiny hnedých, napríklad znásilňovacie gangyv Rothame, a ich "zametanie pod koberec"? A švédski policajti miesto chytania zločincov sedia pri počítačoch a zatýkajú babky, ktoré si dovolia kritizovať švédsku migračnú politiku.
Takže ja som mal na mysli predovšetkým civilistov.

Roland Edvardsen

Nuž, k tomu článku dodám, že v Nemecku v týchto eurovoľbách volilo 21% Nemcov Zelených (a 33% mladých do 25 rokov), zatiaľ čo AfD získala 11%, čo je o čosi lepší výsledok oproti minulosti, ale inak sa čakalo viac (aspoň 15%). Áno, Zelení majú aj dobré, chytľavé myšlienky (ktoré si mohli osvojiť aj nacionalisti), ale ak ide o hnedoidov, tak i Merkelbaba v porovnaní s nimi bude nacionalistka, xenofóbka. Asi tak.

Norman

sú volení aj preto, že ekologický stav je naozaj hrozivý.
Zároveň je to určitá forma pohodlnej alternatívy - preto sa na ňu detinské mentality, ktoré nemajú naviac, dávajú. Aj u nás sa na konci socíku také hovädá ako Gál a podobní maskovali ako opozícia, starajúca sa "len" o ekológiu. Zelených vtedy po celej Európe ovládol globalistický systém. Nedá sa ale povedať, že dnešné nové hlasy u Zelených sú také, že Merkelbaba je proti nim xenofóbka. Do zeleného naratívu sa dajú zabaliť aj veci, ktoré by naopak bez neho boli neprijatelné.
Všetko záleží od toho, ako sa bude vyvíjať situácia a ako viac pôjde postupne naozaj o krk.

Roland Edvardsen

Merkelbaba a jej strana po kritike za politiku otvorených hraníc dnes už pripúšťajú, že to bola chyba, že to nezvládli. A CDU začalo (aj pod vplyvom V4, AfD a pod.) raziť opatrtnejšiu politiku voči hnedoidnej migrácii (a aj preto, aby im neutekali voliči napr. k AfD). Netreba tiež písať, že Merkelbaba mala v minulosti vyjadrenie, že multikulturalizmus zlyhal a pod. 

Naproti tomu Zelení otvorene volajú po ešte viac migrácii, nevadí im ilegálna migrácia, veľmi otvorene obhajujú a propagujú multi-kulti, ba dokonca nemajú problém obhajovať zánik nemeckého národa:

 

 

Norman

to sú zelení politici, relatívne málo extrémistov podobných Pirátom v Čechách. Opakujem - mnohí ich noví voliči si neuvedomujú ich extrémizmus v etnicite, pretože to nie je programová časť normálnej zelenej ekologickej ideológie.
Predpokladať, že v Nemecku vzrastá počet tých, čo chcú multietnicitu, je nereálne. Ale je pravda, že debilizmus otráveného mozgu neodstrániš zo dňa na deň. Síce tvrdá realita a životná skepsa urobia svoje aj u najväčších fanatikov, ale trvá to.
Zelení v Nemecku sú niečo ako Progresívci na Slovensku - banda zopár utopistov. Je to presne ten istý jav - dobre platení mladí sa nechcú zmieriť s myšlienkou, že len čo začali byť privilegovaní, systém sa ide zrútiť, pretvoriť.
Ale nič iné im nezostane - systém ich prestane podporovať, dávať im odmeny a najneskôr vtedy ho prestanú aj oni podporovať.

Viem si predstaviť zelenú ideológiu, ktorá by ako prvá začala raziť naturalistickú politiku, a teda aj ekológiu v zmysle čistoty etnika. Všetko je len otázkou toho, kto v tých stranách bude.

nové