Atentát na ruského veľvyslanca v Turecku

Dnes bol spáchaný plánovaný a zámerný symbolický atentát na ruského veľvyslanca v Turecku Andreja Karlova. Po atentáte vrah viedol politický prejav. Nebol to čin náhodného blázna, ale cielený symbolický zločin.

Páchateľ pochádza z Turecka ale spomínal explicitne Aleppo ako motív tejto zákernej vraždy. Nemožno predpokladať, že by Turecko chcelo takúto provokáciu a takto ju previedlo. Je to jednoznačne čin odrážajúci najhorších moslimských radikálov a to, ako sú a do akej miery sa nechali zviesť na protiruskú cestu. Aj keď prirodzene už aj doteraz boli protirusky nastavení, ale tento čin je explicitné vyhlásenie vojny Rusku.

Tento zločin je dnes akoby mierne zatienený masakrom v Berlíne. Ale ja nepochybujem, že ruský medveď toto nenechá len tak, ale že sa to prejaví výrazne na jeho dlhodobej stratégii. A nielen to, dúfam, že sa to preaví aj na stratégií nás, východnej Európy. A dúfam, že má pravdu Orbán ktorý sa vyjadril, že "rok 2017 bude rokom revolty". I keď, pravdu povediac, ja som proti chaosu, revolte, revolúciam. Ja by som to vyjadril radšej tak, že to bude rok zničenia aspoň časti zla.

A hlavne dúfam, že to bude rok, keď sa naozaj zbavíme otrávených tabu, klamstva a tzv. politickej korektnosti. Zlo nemožno donekonečna tolerovať.

 

Sinuhe

to je také ... moslimské ....

Buheh

"Tento zločin je dnes akoby mierne zatienený masakrom v Berlíne"

Vnukol si mi konšpiračné, ba priam paranoidné podozrenie, či to bude iba náhoda...

Teda nie že by nemohla byť. Ale ani nemusí. Veď uznajte, je vhodné, aby sa svetová verejnosť zaoberala nejakým zabitým ruským veľvyslancom?

Norman

niekde som zachytil, že včera bol deň nejakého výročia s Mohamedom - takže to môže byť príčina. Hodil som do googla ale nič moc mi to nedalo .. ak, tak by to bolo podľa ich mesačného kalendára, takže to nie je vaizané priamo na 19. december ako taký.

Náhodný okoloidúci

Podľa KOB-istov na leva-nete včera malo uplynúť 100 rokov od zavraždenia Grišu Rasputina.

Oni sa celkovo na tej stránke KOB-isti vyžívajú v numerológii a dátumoch, ale zrejme majú dobrý postreh, lebo objektívne treba priznať, že rôzne satanistické a okultné spolky do všetkého miešajú kdejakú číselnú a dátumovú symboliku a tajné znamenia, ako sú napríklad Merkelkine zopnuté prsty v tvare vulvy.

Ale ja osobne v prípade vraždy veľvyslanca RF nevidím dôvod hľadať numerologické alebo iné okultné vysvetlenie načasovania, skrátka organizátori podľa mňa dlhodobo sledovali a sledujú ruských diplomatov a celkovo Rusov žijúcich v Turecku, vedeli o akcii a narýchlo využili príležitosť.

Vrahom mal byť Kurd a ako ste si možno už dávnejšie všimli, ak sa občas niekde niekedy písalo o vraždách dievčat kvôli záchrane cti u votrelcov žijúcich v Nemecku, väčšinou sa z toho vykľula kurdská rodinka. Články o mladých Kurdkách hrdinsky bojujúcich proti ISILákom sa dobre čítajú, dievčatá si zaslúžia rešpekt, ale zjavne sú medzi Kurdmi rozšírené aj iné myšlienkové pochody, vrátane radikálnych, a nie je tajomstvo, že si práve Kurdov špeciálne podchytili Amíci a vyzbrojujú ich. Práve na spomínanom leva-nete som včera alebo predvčerom zachytil poznámku, že útok chemickými zbraňami, ktorý mal spáchať Saddám Husajn proti Kurdom a malo z neho byť 100 000 obetí, bol možno habaďúra narafičená CIA v spolupráci s Kurdmi. Nedokážem posúdiť, či to môže byť pravda alebo nie, ale ak vezmeme do úvahy, koľko klamstiev, podvodov a zločinov majú Amíci a CIA na svedomí, nebolo by to nič prekvapujúce.

Norman

Všetko sa preháňa, a často priam umelo vytvára, ako vidíme neustále zvlášť na Blizkom východe. zrejme aj ten chemický útok vtedy bol zveličený - zvlášť, keď v čase jeho diania si ho nik moc nevšímal a neskôr už nik nič neoveroval. Veď vidíme, ako dnes údajen Asad používa chemické zbrane. Samé sprosté drzé klamstvo.
Ale to s Kurdami pred 20 a viac rokmi je už jedno.
Podstatné je, že nik nie ej svätý, ale aj opačne, nik nie je stelesnené zlo.

To so satanistami máš pravdu, že ONI sami podliehajú numerológii ( to je aj to čo som nedávno spomínal o posadnutosti sionstov číslom 6 )
Ale zas atentát na veľvyslanca sa správi vtedy, keď je na nejakej kultúrnej akcii.
Iné je to s masakrom v Berlíne - tam si mohol vybrať deň.
I keď aj to je jedno. Podstatná je posvätnosť vianočných trhov. Viac bohorúhačské by bolo iba vraziť do kostola. Je to určite viac ťažký zločin, ako znásilňovačky na Silvestra. Takže tento koniec roka je škandálnejší, ako minulý - a to ešte koniec ani nezačal.
Ale možno už začal koniec (čierny humor - pre mnohých už koniec naozaj začal, napríklad aj pre tých 12 v Berlíne. Hm, 12, to je tiež klasické astrologické číslo.)

Ľubov

to číslo,ak je v tom započítaný aj ten nešťastný Poliak,tak potom ich je 11.Ak nie je ,tak ich je 13.

Hej,čísla vždy niečo hovoria,ale my už nie sme na tej vlne.To len kdesi v podvedomí ešte niečo ostalo.

Norman

že už je započítaný aj ten nešťastný Poliak (aspoň dúfam, že ich úrady nie sú také necitlivé a nevynechali ho -- no, ale asi byrokratov tupých preceňujem).
A ten Poliak , Lukasz Urban, 37 rokov, vracajúci sa k manželke s vianočným darčekom, je azda prvá explicitná obeť tohto terorizmu z V4, priamo tu, už na našom území.
A čo doplníme?
Že ich bude pribúdať. Lukasz je možno prvý, ale určite nie je posledný.

Toto nie je šírenie neopodstatneného strachu, toto je šírenie opodstatneného strachu.
Znova pripomeniem, ako bola aj Sýria kľudné civilné miesto. A aké bola Juhoslávia. A aké bola Ukrajina. Naozaj chcem, aby sa ľudia báli.
Tento strach je pozitívny.

Náhodný okoloidúci

K vraždě ruského velvyslance Andreje Karlova v Turecku se přihlásila syrská ozbrojená koalice „Džaíš al-Fatah“ (zahrnuje bojovníky ze zakázané v RF skupiny „an-Nusra“), informoval syrský informační portál breakingnews.sy.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201612214377763-vrazda-velvyslanec-rusko...

Takže - dobre vieme, kto vytvára, vyzbrojuje a riadi podobné bandy a predpokladajme, že sa prihlásila tá banda, do ktorej patril vrah. Otázkou už je len to, či dostali príkaz od Bossa alebo či konali samostatne. A dovolím si tvrdiť, že Boss im dal na podobné akcie "voľnú ruku", len nech napáchajú čo najväčšie škody.

nové