Benčík chce zavrieť aj Blahu

 Známy udavač a amatérsky sadistický "urválek" Benčík ide kandidovať za stranu ľudovo zvanú Žaľude. Pri tej príležitosti dal rozhovor Parlamentným listom, kde sa na konci vyjadril aj k žalobe na predsedu Smeru Roberta Fica. Citujem:

 

Ako vnímate obvinenia bývalého premiéra Roberta Fica v súvislosti s výrokmi Milana Mazureka?

Súčasný premiér Peter Pellegrini rád hovorí: „Padni, komu padni.“ Bez výhrad s ním súhlasím. Jeho stranícky šéf a doposiaľ neobmedzený vládca parlamentnej straníckej ekipy Smeru, Robert Fico, sa dopustil svojim výrokom schvaľovania trestného činu. Podľa § 338 Schvaľovanie trestného činu – odsek 1: „Kto verejne schvaľuje trestný čin alebo verejne vychvaľuje pre trestný čin jeho páchateľa, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.“ Páchateľ trestného činu má byť v právnom štáte potrestaný. Padni, komu padni.

Včera sa k expremiérovi rovnako verejne na sociálnej sieti pridal poslanec Smeru Ľuboš Blaha: „Ja s vyjadrením Roberta Fica plne súhlasím. Haló, pán vyšetrovateľ – počujete? Súhlasím s Robertom Ficom! Zavriete aj mňa?“ Navrhujem, aby mu bolo vyhovené. Padni, komu padni.

----
Najprv fakticky: Fico neschvaľoval žiaden trestný čin, ale sa vyjadril, že to, čo sa stalo, podľa jeho právneho názoru nie je žiaden trestný čin.
Zamieňať "schvaľovanie zločinu" s právom na obhajobu je, ako mi určite ktorýkoľvek právnik dá za pravdu, ten najhorší koniec akéhokoľvek právneho systému. Ak sa zruší právo na obhajobu, a to aj cudzích skutkov, tak o žiadnom práve nemôže byť reč. Tento Benčíkov postoj svedčí nielen o jeho právnom analfabetizme, ale hlavne o jeho reálnej bezcharakternosti.
 
Ale Benčík pokračuje vo svojom hejtovaní, berie výzvu poslancu Blahu a žiada, aby bol doslovne"zavrený" aj on. Takto tento extrémista Benčík vyhrocuje slovnú prestrelku. Nemožno urobiť nič iné, iba vyjadriť názor, že práve extrémisti ako Benčík majú skončiť vo väzení. Padni komu padni, treba na tom pracovať a spraviť to. Sám si predsa vybral, začal šermovať väzeniami, a vlastne to robí už dlhé roky. Kto mečom bojuje, mečom zomrie.
 
Tieto konfrontácie naozaj neskončia, kým niektorí ľudia nebudú ponížení. Včera Fico pre potiaže s tlakom a srdcom nemohol byť na slávnostnom zjazde Smeru. Tieto veci, čo sa dejú, hejtovania a žaloby, nie sú totiž bez následkov. Jedni sa zľaknú a v dôsledku toho zomrú na srdcové a podobné potiaže - takto zomrel okresný predseda ĽSNS v Trenčíne Martin Žiačik, ktorého má na svedomí NAKA agresívnou domovou prehliadkou v skorých ranných hodinách v jeho byte - za darovanie peňazí ľuďom v núdzi. NAKA v jeho dome vykonala prehliadku tak, ž pri nej  skolaboval a bol prevezený do nemocnice a onedlho zomrel. V roku 2018 zomrel ďalší člen ĽSNS, poslanec Ondrej Binder, ktorý podľa polície skonal za volantom počas jazdy.

Tí, ktorí toto peklo otvárajú, nebudu sami ušanovaní od následkov. Ich karmické kvality černajú každým dňom, sám Benčík je už dávno chudák a z tejto jeho úbohostí pramení zas jeho ďalšia jedovatosť. A tak do svojho pekla strháva a bude strhávať aj ďalších ľudí okolo seba. Z toho prepadliska sa už nikdy nedostane.
mirage

vobec nieco zaujimave, tak je to iba to, ze preco ten zakon prijali.

podobny kusok sa podaril aj dankovi.

vrbovčan

bol dobrým smerom. Silné osobnosti si svoju nezávislosť a suverenitu presadia vždy vo výnimočnej situácii. Ale ja stále o tom chlapovi mám pochybnosti. Hlavne jeho styky s extrémistami z Denníka N. To bol krok vedľa. A stále neviem, čo vyviedol Gašpar, keď ho vlastne všetci hodili cez palubu. Vychádza mi to tak, že mimovládky, alebo teda aby to nebolo nekonkrétne pomenovanie, Demeš sa usiloval získať vplyv v polícii. Okrem iných represívnych zložiek. Tak útočili rovno na Gašpara. Možno mali pripraveného niekoho iného ako Lučanského, ale keďže sa nepodarilo, tak sa pokúšajú ovládnuť Lučanského.
Dnes dal na FB zaujímavé vyhlásenie: "... a som presvedčený, že nás ešte čaká veľmi zaujímavé predvianočné obdobie". Niečo sa ešte chystá.

Náhodný okoloidúci

Dovolím si pripomenúť, že počas českých prezidentských volieb, keď proti sebe stáli Zeman a Drahoš, tak Zeman sa vyjadril v tom zmysle, že v ČR je možné objednať si trestné stíhanie nežiadúceho politika. Narážal na útoky kaviarne proti Babišovi. A ako na neho kaviarnici vyleteli...
U nás na prípade Fica teraz jasne vidíme, že ani /proti/slovenská liberálna kaviareň nespí a objednáva si trestné stíhanie.

slaven1

Ľuboš Blaha obracia pozornosť vo videu o Honzovi zlým smerom, keď dáva začatie trestného stíhania voči Ficovi za myšlienkozločin iba do roviny objednávky od ľudí napojených na OSF.

V prvom rade sa treba zamerať na to, že vôbec existuje podobný, náhubkový zákon. Veď predsa [prosekjútor] je po povahe svojho povolania v prvom rade "bot" vykonávajúci inštrukcie zapísané v Zbierke zákonov SR:

„Rada prokurátorov sa oboznámila so znevažujúcimi výrokmi poslancov Ľuboša Blahu a ďalších politikov na adresu prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry Tomáša Honza v súvislosti s trestným stíhaním Roberta Fica a vyjadruje pohoršenie nad spôsobom komunikácie vo vzťahu k prokurátorovi, ktorý je verejným činiteľom a vykonáva zákonom mu zverené právomoci.

A dodajme, že sudcovia súdia podľa takých zákonov, aké im napíšu mimovládky a ambasády a "naši" poslanci odhlasujú.

Samozrejme netreba človeka ako takého iba algoritmizovať. V konaní prokurátora, je aj prvok "vlastnej" vôli. V prípade Honza je to prvok jeho ovplyvňovateľov z OSF, od ktorých si neháva nalievať "mudry" do hlavy.

Zamerajme sa teda na to podstatné. Prečo vôbec existuje takýto náhubkový zákon typu "tyfšista" umožňujúci stíhať Slovákov za myšlienkové zločiny, ktorý pretlačila hlupaňa Zitňanská aj s požehnaním SMERU. Prečo ho ešte nezrušili? Ako lepšie na toto poukázať, než cynickým stíhaním vrcholných predstaviteľov štátu. Čo nám zavarili nech si jedia aj oni. Ďalší krok by malo byť stíhanie Žitňanskej - lenže myšlienkový zločin predpokladá myslenie :D

V čom je zákon protislovenský:

Na rozdiel od Bratislavčanov, na Slovensku sú ľudia, ktorí s Indoslovákmi žijú v jednej ulici, dedine... a toto nažívanie má aj problematické momenty. Skrz náhubkové zákony ako ten Zitňanskej nebudeme môcť verejne diskutovať bublajúce problémy v spoločnosti, včas ich identifikovať a hľadať riešenia. Bude to smerovať k takým výbuchom ako v Plaveckom štvrtku, alebo rabovačkám z 2004.

Ešte vyššie

Zákon o hanobení.. je súčasťou komplexnejšieho, koordinovaného trendu, ktorý by som nazval "holokoustácia Slovenska." Posledných 10 rokov sa značne zvýšilo upomínanie slova "Holokaust" (znížilo spomínanie slovného spojenia "Slovenské národné povstanie"). Je to cielená príprava spoločnosti.. k čomu? Zosumarizujme si udalosti:

- Náhubkový zákon o hanobení z dielne Žitňanskej
- Dankov (protiústavný) zákon o antisemitizme (kritika zločineckých krokov Izraela = si automaticky protižid - toto už je veľmi chorobné)
- Vytvorenie koncentračného tábora, teda Múzea holokaustu v Seredi v 2015 (za Ficovej účasti)
- (takmer) povinné návštevy našich detí do "hlavného chrámu" v Osvienčine
- pretváranie hlavného Múzea SNP v Banskej Bystrici na "Múzeum Holokaustu"

Rovnaké trendy sú aj v ČR - hádzať historickú vinu na Čechov. Idú na to cez Cigánsky tábor v Letech. A rovnako aj v Poľsku. Tam to však minulý rok pribrzdili prijatím zákona, že Poľsko a Poliakov za holokauzu viniť nemôžu. Bolo že to kvikotu.

Podľa mňa to dobre sumarizuje Pjakin. Budúci kolonizátori pripravujú domorodcov. Veď podľa Kissingera, Izrael už roky nemal existovať. A kam pôjdu chúďatká ortodoxné? Ktoré územie bude mať po Palestíne "tú česť" byť ďalšie? Ktorý národ po Palestínčanoch pôjdu genocídiť ďalší?

Norman

V tom, že zopakuje to, čo sa za týždeň stalo? A uzavrie to tým, že to všetko má generálny prediktor všetko dobre premyslené?

To, ž edané zákony sú zákonmi sionistov na trestanie všetkých tých, ktorí sa nechcú dať zotročiť - to hovoria "radikáli" už roky. Aj to, že keď sa vysporiadajú s radikálmi, začnú zatvárať aj stredné vrstvy, kohokoľvek. To vtedy ešte Pjakin mal plnú hubu varovania pred "fašistami", nie? To sa doboha prebúdzate veeeeeeľmi neskoro.

nové