Benjamin Disraeli

 "Je faktom, že nemôžete zničiť čistú rasu kaukazského ustrojenia. To je fyziologická danosť, jednoduchý prírodný zákon, ktorý prekvapoval egyptských a asýrskych panovníkov, rímskych cisárov a kresťanských inkvizítorov. Žiadne trestné právo, žiadne fyzické mučenie nemôže spôsobiť pohltenie vyššej rasy nižšou alebo jej zničenie. Zmiešané perzekujúce rasy zaniknú, čisté perzekvované rasy zostanú. V tomto okamihu, navzdory stáročiam a tisícročiam útlaku, židovská myseľ silne ovplyvňuje európske záležitosti. Nehovorím o zákonoch, ktorými sa stále riadite, literatúre, ktorá uspokojuje vašu myseľ, ale o žijúcom židovskom intelekte. V Európe nikdy neuvidíte veľké intelektuálne hnutie, na ktorom by Židia nemali rozhodujúci podiel. Prví jezuiti boli Židia, tajomná ruská diplomacia, ktorá tak znepokojuje Západ, je organizovaná a riadená predovšetkým Židmi. Oná mohutná revolúcia, ktorá sa teraz pripravuje v Nemecku, bude v skutočnosti druhou a omnoho väčšou reformáciou, a o ktorej zatiaľ v Anglicku vieme tak málo, sa úplne rozvíja pod záštitou Židov, ktorí obsadili takmer všetky miesta univerzitných profesorov." /Disraeli 1844, s. 303-307/

http://afinabul.blog.cz/1511/benjamin-disraeli-adolf-hitler-heinrich-von...

 
Norman

Mal si nakopírovať aj úvod tvojeho článku:

 

Bol to paradoxne, tzv "britský štátnik" a literát Benjamin Disraeli, ktorého starý otec prišiel do Anglicka ako židovský sefardský obchodník z Talianska, kto v románe -Coningsby alebo Nová generácia- vydanom v roku 1844 napísal, že Židia ako nezmiešaná a nadradená rasa skryto ovládajú západnú spoločnosť.


Ono to nie je žiaden "paradox", práve naopak, Disraeliho ideologické dielo je dôkazom, ako sionizmus stojí na mýte o svojej moci a schopnostiach. Na tom, a na ničom inom. Na ovládaní mysle davov pomocou rôznych mýtov: náboženských, ekonomických, politických.

Je prirodzené a bežné v každom konflikte, že sa každá strana robí väčším. Kedže politické židovstvo nemalo nikdy štát, priamu plitickú moc, muselo vytvoriť mýtus o svojej zákulisnej sile. V zmysle: Nech nenávidia, len nech sa boja.

V čase Disraeliho ovládali židia Britániu (on sám je toho jednoznačným dôkazom), ale nie zvyšok Európy. Ale zvyšok svojej moci len fantazírovali, neboli ešte riadne infikovaní ani do USA. Pozrime sa na jeho výroky či predpovede:

Prví jezuiti boli Židia - typický nedokázatelný mýtus a privlasťňovanie si výtvoru priamio z centra katolicizmu. Áno, mýtus o krutých a rafinovaných jezuitoch - ten mocichtivých židov fascinoval, bola to ich jediná možná cesta - ale nevymysleli ju oni, vynašli ju katolíci (ako ostatne takmer všetko, čo židia označujú ako svoje, je len niekde ukradnuté). Disraeli proste fabuluje konšpiračné výmysly.

 

tajomná ruská diplomacia, ktorá tak znepokojuje Západ, je organizovaná a riadená predovšetkým Židmi

Hovorí tu o dobe cárstva, ktorá bolo neskôr označovaná ako typické antisemitské obdobie. Je mýtus, že "ruská diplomacia" tej doby bola židovská, aj keď sa tam určite tlačili nadpriemerne, využívajúc či predávajúc svoje (nafukované) kontakty na Západ. Ale nebola to ich doba - na to, aby sa židia zmocnili moci v Rusku, sa museli spojiť s najhoršou spodinou, iba tá ich akceptovala, iba najnevzdelanejší blbci im uverili a v čase vojnovej slabosti zničili štát (čim sami seba uvrhli do biedy boľševicizmu). Disraeli tu, spätne videné, zjavne kecá.

 

Oná mohutná revolúcia, ktorá sa teraz pripravuje v Nemecku, bude v skutočnosti druhou a omnoho väčšou reformáciou, a o ktorej zatiaľ v Anglicku vieme tak málo, sa úplne rozvíja pod záštitou Židov, ktorí obsadili takmer všetky miesta univerzitných profesorov

V Európe, aj Nemecku, sílilo v celom tom obdobi "revolučné" hnutie. To vedel každý. Áno, revolúcie, názov vymyslený britskými frakciami aby okrášlili svoje stáročné bratrovražedné boje, revolúcia, ktoré sa tak dobre osvedčila v Amerike, a najmä revolúcia, ktorá tak dokonale uťala hlavu inak neprekonatelnému francúzskemu hegemónovi a navždy ho zostudila, zmrzačila, zničila - tie britožidi chceli preniesť do Nemecka - a zvyšku Európy. Aby ich zničili, zabili. To bol Disraeliho mokrý sen.

Ale nepodarilo sa im to, revolúcie vykypeli dosť do stratena, a až o dosť neskôr priama svetová vojna roku 1914 a hlavne externá intervencia otrokov Britov a Američanov zabila ríše Nemecka, Rakúsko-Uhorska a spomínaého Ruska. A až druhá Svetová vojna a ďalšia intervencia Britov a Američanov začala naozaj genocídne zabíjať národy Nemcov, Slovanov, Maďarov ... ktoré pokračuje dodnes.

Čiže Disraeli zle predovedal.

Hovorenie o tom, že na čele nemeckých unverzít v tom čase boli židia je už len proste lož. To bol zasa len ich sen a mýtus, ktorý sa Disraeli snažil presadiť a dať návod, kam sa majú tlačiť. Aj keď židov v tej dobe v Nemecku sále pribúdalo - prichádzali ako húfni imigranti z Východu (analógia s dneškom vôbec nie náhodná), a vytvorili už mafiu, akú poznáme z príbehov Sicílčanov v USA - podarilo sa im natlačiť sa "len" za riaditelov divadiel, doktorov a, samozrejme, kšeftárov a finančníkov. Klasickú nemeckú vzdelansť 19. storočia určite nevytvorili židia - ich doba na natlačenie sa do univerzít prišla, až keď sa klasickosť a vzdelanosť rozpadla - teda zas až pot tej katastrofe, čo spôsobila vojna.

Bez násilia vojny by židia - sionisti nedosiahli nič.

Preto je dnes zakázane "propagovať" násilie:

aby ste sa im ani nabudúce nemohli brániť.

 

Truhlík

Pozrel som si to video čo tam má afinábul pri tomto článku. Keď tam hlavný boľševický normalizátor, profesor vedeckého komunizmu a dnes riaditeľ židovského múzea Pavol Mešťan začal rozprávať čo má byť každému kresťanovi vlastné tak som sa musel premáhať aby som neopľul obrazovku.
Preto ani TV nepozerám. Mešťan bol chrapúň za komunistov a je aj teraz. Chudáci, ktorí tomu uveria čo im Mikovízia ponúka a ešte si tú indoktrináciu sami zaplatia.