Blaha: Chcete byť zodpovední za jadrovú vojnu, blázni?

Rusi uviedli jadrové sily do bojovej pohotovosti. Tu už končí všetka sranda. Čaputová, Naď, Korčok a ďalší - chcete byť spoluzodpovední za tretiu svetovú vojnu?
1. Ešte raz. Svet sa ocitá na pokraji jadrovej vojny. A americkí militaristi a ich pusipajtáši na Slovensku tu ďalej napínajú svaly - to chcú, aby sme zahučali všetci?
 
2. V tejto chvíli je predsa úplne jedno, čo si kto myslí o Putinovi. Čo komu pomôže, že sa teraz Naď hodí štyrikrát o zem a bude vybliakovať, že "Put-ler" a "šialenec"? To nám akože prinesie mier?
 
3. Pýtam sa, kto je teraz skutočnou hrozbou pre národnú bezpečnosť? My, čo vyzývame k dialógu s Ruskom, aby sme odvrátili jadrový armagedon? My, čo nechceme ďalšiu eskaláciu a vyzbrojovanie?
 
4. Alebo národnú bezpečnosť ohrozujú vojnoví štváči, ktorí tlačia Rusko do kúta a posielajú vojenský materiál na Ukrajinu, posielajú sem cudzie vojská a ešte aj idú vypnúť ruské banky od medzinárodného systému SWIFT?

5. Keď sa začne jadrová vojna, vašu nenávisť voči Putinovi si môžete strčiť viete-kam, blázni! Čo vám to pomôže? Už konečne zapnite mozgy! S Ruskom si musíme sadnúť za jeden stôl a hľadať riešenia!
 
6. Vojnoví štváči na Západe ohrozujú nás všetkých! Myslíte si, že vypnúť SWIFT je len tak? Nie - vypnutie SWIFT-u v krajine ako Rusko je koniec globálneho kapitalizmu. Ehm, niežeby som sa ako ľavičiar hneval...
 
7. Ak vypnú raz, môžu aj inokedy. Kohokoľvek, kto sa znepáči Západu. Toto je signál do celého sveta. Každá krajina s tým odteraz musí rátať. Vraciame sa do éry národných pevností.
 
8. Toto rozbije na cucky dôveru v medzinárodný bankový systém. Otrasie to dôverou voči bankám aj zo strany bežných občanov. Všade. Toto je precedens, ktorý pochová globalizáciu.
 
9. Lídri na Západe sa správajú ako extrémisti. Zatemnení nenávisťou. Teraz, preboha, potrebujeme štátnikov a nie hejterov! Chladný rozum a nie hysterické záchvaty!
 
10. Veď sa pozrite na tých šialencov z vlády! Z nich normálne srší, že sa tešia, že je tu vojna. Korčokovi až slzia očká od dojatia, že oni mali pravdu s napadnutím Ukrajiny a my nie - on sa reálne zbláznil!
 
11. Čaputová, vláda aj liberálne médiá hecujú slniečkarov a z opozície robia terč nenávisti. Nestačilo, že zabili generála Lučanského - chcú nás zlynčovať všetkých?
 
12. Výsledok sa dostavil - nejakí liberálni šialenci vycapili moju presnú adresu, a teda neverejný údaj, na veľký nenávistný transparent na diaľnici do Bratislavy.
 
13. Pred chvíľou mi volala polícia, že transparent odstránila, zaistila a pátra po páchateľovi. Polícia zároveň monitoruje moje bydlisko - aby ma chránili pred čaputovským "dialógom" tuná "slušného" Slovenska.
 
14. Liberálnym extrémistom zjavne nedocvaklo, že jedna vec je zverejniť miesto bydliska, čo je verejne dostupná informácia. A niečo celkom iné presnú adresu. Spáchali trestný čin. Ups.
 
15. Milí priatelia, dnes sú tu len dve alternatívy. Bezmozgovia ako Naď ženú svet do jadrovej vojny. My chceme deeskaláciu napätia a dialóg. Oni chcú nenávisť, my chceme mier. Vyberte si.
 
Byť či nebyť, to je to, o čo tu ide.

 

 

nové