Blaha k novej úderke amerických skunkov tretej triedy

Minister zahraničia by mal byť diplomat, od ktorého sa neočakáva slovník opitého kolotočiara po dvoch stiahnutých fľašiach čúča.
1. Nový minister Káčer nazval Slovensko, citujem, "mrdníkom", čo je český vulgárny výraz pre neporiadok.
2. Existuje asi desať slušnejších bohémizmov, ktoré mohol tuná veľký "diplomat" použiť, ak chcel byť slangový, počnúc svinčíkom a končiac brajglom.
3.Prečo mal veľký "diplomat" Káčer potrebu použiť takéto sprosté slovo? Vysvetlenia sú len tri.
4. Buď bol opitý a mal to šťastie, že si v alkoholikom ošiali nezačal búchať hlavu o stôl ako jeho nový "atlantický" kolega.
5 . Samozrejme - nemyslím Hirmana, ten si pochopiteľne len trieskal gebuľu o okolostojaci nábytok, lebo však to triezvi ľudia bežne robia. Veríme.
6. U Káčera to skončilo bez rozbitej hlavy a len pri variáciách na tému "mrdať".
Gratulujeme
 

.

7. Druhá možnosť. Káčer sa chcel priblížiť k intektualnym horizontom svojho nového šéfa - Mgr. Igora Matoviča, Plgt.
8. Ten sa v týchto dňoch podujal potvrdiť svoje duchovné kvality svojim výstupom v parlamente, kde po svojich oponentoch vrieskal, že sú "zmrdi" a "hajzli", a tak nový minister zahraničia nechcel ostať skrátka a tak bum - dal to na Matoviča.
9. On sa vlastne chcel len votrieť Igorovi do priazne, majme pochopenie, robí to celý život - vždy trčal z priazne tým, kto stáli na čele vlády. Vrátane lídrov Smeru. Ups.
10. Do tretice. Káčer ukázal svoju pravú tvár. V hlave vykradnuté, móresy primitíva. Tak ho poznajú tí, čo poznajú slovenskú zahraničnú politiku.
11. Káčer nikdy nemal spôsoby diplomata, vždy bol gauner a grobian.
12. Ale po roku 89 veľmi rýchlo pochopil, že treba chytro prezliecť kabát a z komunistu bol odrazu najťažší kapitalista. A na MZV dá prepracoval medzi amerických ultras v skupinke s Korčokom, Demešom a Wlachovským.
13. Káčer je taký americký tajtrlík, že ani Korčok s Naďom sa nechytajú. Keď Američania hodia aport, Korčok s Naďom čakajú na pamľsok. Káčer nie. Ten Američanom slúži aj bez pamľskov, len za to, že si ho Uncle Sám pohladí po srsti.
14. Rastislav "Dúhový" Káčer sa odrazu hrá na spasiteľa. Ide zachraňovať "mrdník". V skutočnosti sa stal Matovičovým lokajom v čase, kedy psychopata opúšťa každý, kto má aspoň štipku sebaúcty.
15. Po zmene vlády bude treba odstrihnúť Globsec od všetkých verejných zdrojov - ak na čele tejto americkej, pardón, slovenskej mimovládky stoja takí spolitizovaní a nenávistní grobiani ako dúhový Káčer, tak ich treba poslať kade-ľahšie.
 
Vážený pán Káčer,
buďte taký láskavý a ako šéf rezortu diplomacie nepoužívajte takéto primitívne slová, lebo každý normálny človek si pomyslí jediné - že "mrdník" nie je na Slovensku, ale vo vašej hlave.

 

 

nové