Blaha o demonštráciách

Nemôžem si pomôcť, ale musím sem dať Blahov status o demonštráciách, lebo sú tam dôležité čísla. Text som akcentoval na hrubý font ja.

Konečne sú tu štatistiky zo zásahu bezpečnostných zložiek proti protestom.

UF, TAK TOTO PUTIN NEROZCHODÍ

Tí, ktorí kritizujú Rusko, tieto čísla určite šťavnato okomentujtú. Poliačik s Dostálom a Šeligom pôjdu opäť do ulíc, aby vyjadrili svoj hnev.

V médiách budú palcové titulky, správa určite otvorí večerné spravodajstvo na Markíze a ostré odsúdenie vyjadria nezávislí odborníci na Rusko Smatana a Šebej.

JA SÁM SOM V ŠOKU Z TOĽKEJ POLICAJNEJ BRUTALITY

Možno by sme mali zvážiť aj nejakú diplomatickú nótu. Európsky parlament by mal vydať rezolúciu. Alebo spíšme petíciu osobností. Veď sú to závažné zistenia!

Áno, Rusko-Nerusko, aj ja musím uznať, že tie počty sú naozaj strašidelné. Podpíšem ako prvý!

DESAŤ MŔTVYCH, TISÍCE ZRANENÝCH, DESIATKY DOKALIČENÝCH

Čiže - toto sú dôsledky policajnej brutality:

Mŕtvych 10-11, zranených 1 700 - 3 000, vážne zranených 100 - 350. Z toho vďaka gumovým projektilom 50 - 80.

4 ľuďom amputovali ruku.

40 ľudí prišlo o oko. O oko prišiel aj jeden z lídrov protestov.

Jedna osoba je stále v kóme.

Za jeden deň protestov polícia použila (vystrelila) toľko plechoviek so slzotvorným plynom, koľko bolo účastníkov demonštrácie. Čiže niekoľko tisíc.

Polícia vyšetrovala 101 svojich príslušníkov vo veci neprimeraného násilia, ale nakoniec ani jedného neobvinila ani nepotrestala.

Zatknutých bolo 5 000 účastníkov protestov, odsúdených 4 000. Vo väzbe doteraz sedí 200 ľudí.

Povedzte, nie je to hrozné?!

V RUSKU ODVLIEKLI BABUĽKU, ACH, TRASME SA HNEVOM!

Samozrejme, nehovorím o Rusku. Tam sa nikomu nič nestalo, len policajti odvliekli tínedžerku bez toho, že by jej akokoľvek ublížili. A zatkli ľudí za porušenie zákona, lebo ohrozovali bezpečnosť. Policajti nikoho nezabili ani vážne nezranili.

A predtým aj potom prebehli normálne ohlásené legálne protesty opozície v Moskve. Ale napriek tomu to našich bojovníkov za ľudské práva z PS a Za ľudí tak dopálilo, že išli protestovať pred ruskú ambasádu a liberálne média tri dni hádzali na Putina tony hejtu.

TOTO SÚ KRVAVÉ ŠTATISTIKY Z FRANCÚZSKA, NIE RUSKA

Keď teda nie Rusko, kto teda? Ehm, tie počty sú výsledkom francúzskej polície a jej zákrokov proti Žltým vestám vo Francúzsku.

Ak sa vám zdá, že o tom nikto nehovorí, tak to bude tým, že o tom nikto nehovorí. Žiaden Poliačik pred francúzskou ambasádou, žiaden titulok v liberálnych médiách, žiadne prejavy znepokojenia na Markíze či v RTVS. Nič. Ticho.

LIBERÁLNI POKRYTCI SÚ TICHO! FUJ!

Macron je naďalej hrdina liberálnej opozície, ktorému Čaputová venuje zapýrené pohľady zaľúbenej žabky.

A Putin je pre nich naďalej monštrum, čo masakruje nevinných demonštrantov a vedie svetové sprisahanie jašterov.

Preboha, slniečka, prebuďte sa už! Ešte raz si prečítajte, čo pácha polícia s protestujúcimi na Západe a potom hodnoťte Rusko. A použite mozog! Konečne!

Pokrytci!

 

Zdroj: poslanec Ľuboš  Blaha
 
----
To sú naozaj hrozné čísla a bez akejkoľvek irónie či preháňania by za ne mal byť Macron a francúzske vedenie potrestané. To sa do boha nerobí a ja to odmietam akceptovať ako normálne. Pre mňa je už teraz Francúzsko nedemokratická pravá despocia a panuje tam zároveň boj o život, občianska vojna.
 
A keďže sú stále v EU, vzťahuje sa tento postoj na celé EU. EU stratilo akúkoľvek morálnu autoritu, lebo nereaguje ani trocha, ani v náznakoch tak, ako by malo.


 
Ema

Katalánsko, referendum o nezávislosti
https://www.youtube.com/watch?v=rfSpDjO1OBA

A v Európe nikto ani nemukol.

Luko

Keď už si ich naťukla, spomínaš ešte na Barcelónu vo februári 2017? Vtedy 160 tis. ľudí demonštrovalo a požadovalo prijatie viacej utečencov. Vtedy to organizovala (alebo spoň verejne podporovala a vyzývala ludí k zaplneniu ulíc) starostka ich druhého najväčšieho španielskeho mesta Ada Colauová.
Možno to boli tí istí (aspoň podaktorí) a karma ...

Norman

Všetci si to pamätáme a ja sa prekvapene pýtam: prečo týchto černochov nepreberá Španielsko. Ak niektorá Európska zem, tak potom z môjho hľadiska najvzdialenejšie Španielsko. Toľko demonštrovali a terz: NIČ.
Tomu sa povie POKRYTECTVO. To je neuveriteľné - teraz tie státisíce zrejme sedia a držia hubu, zrejme. A Európa tiež nič - tlak je len voči Nemecku a Východu.

Španielsky temperament, zrejme - tí blbci chodia zrejme demonštrovať, lebo zábava, druh corridy, postretávajú sa, zavreštia - vôbec ich nezaujíma, čo a začo, nemienia ani v najmenšom na seba brať nejaké záväzky. Nik ich nemôže brať vážne. Konieckoncov, ako všetkých južanov. Oni nič, čo povedia, tak naozaj nemyslia - proste divadlo.

nové