Blaha: Stojíme za Ficom

Povedal pravdu o Matovičových zločinoch, a tak sa mu Matovič a jeho mafia mstí. Chcú strčiť lídra opozície do väzby, aby mu zapchali ústa.
1. Heger s Matovičom dúfajú, že im to prinesie percentá, ale nedorátali to. Ani ich voliči nie sú meňavky.
2. V obvinení nie je ani slovo o korupcii, zato je tam desiatky strán o Matovičových a Kiskových daňových podvodoch.
3. Roberta Fica chcú zlikvidovať za jeho politickú prácu a to je sakramentský rozdiel ako korupcia. To pochopí aj jednobunkovec.
4. Vytešuje sa aj Čaputová. Zbaví sa svojho hlavného kritika. Madam dúfa, že ak by vo väzbe lídra opozície držali dostatočne dlho, tak jej to uľahčí cestu k znovuzvoleniu.
5. O nič iné jej nejde. Každý mesiac cinkne takmer pätnástka a nič netreba robiť - chodiť na výletíky, váľať sa po podlahe, slúžiť vieme-komu a zarezávať referendá.
6. A tie garderóby, och. Žiaden Fico nesmie stať v ceste, Smer treba zničiť! Všetko, čo ju politicky ohrozuje, treba zavrieť, zakázať, zlikvidovať!

7. Šampanské otvárajú aj na americkej ambasáde - zbavia sa trojnásobného premiéra, ktorý dnes ako jediný dokáže mobilizovať Slovensko proti americkým základniam.
8. Ako jediný odmieta verklíkovať protiruskú propagandu. Ako jediný sa nebojí pripomínať Američanom, koľko ľudí pozabíjali v tých ich imperiálnych vojnách v Iraku či Juhoslávii.
9. Za toto Robert Fico musel byť potrestaný - a tak sa vymyslela prvá hlúposť, čo napadla nejakému Lipšicovmu čur... Čurillovi.
10. Že organizovaná zločinecká skupina. Vláda. Jasné, zavrime všetky vlády sveta - I wanna beee Anarchyyy! To nevymyslíš, to je Slovensko.
11. Matovič, Čaputová, Amerika. Záujmy sa stretli. A tak je odrazu úplne v pohode likvidovať opozíciu. Odrazu to nie je v rozpore s demokraciou.
12. Keď Mečiar nedal opozícii parlamentné fleky, robili z nás v Amerike čiernu dieru, ale keď Matovič zatvára opozičného lídra za robenie politiky, tak sa Amerika tíško raduje. Aká náhoda.
13. Celé je to zinscenované. Roberta Fica by aj upálili na námestí, ako kedysi čarodejnice - len keby mohli. Kacír - neverí v Ameriku!
14. Dnes to musia robiť sofistikovanejšie. Tak ako v prípade Milana Lučanského. Výsledok je ten istý - zlikvidovať oponentov. Zničiť demokraciu. Zastrašiť ľudí. Zotročiť Slovensko.
15. Stojím pri Robertovi Ficovi. Je to ľavicová osobnosť, aká sa narodí raz za generáciu. Trojnásobný premiér, najúspešnejší politik v dejinách moderného Slovenska. A je to dobrý človek a priateľ.

Milí priatelia, ako písal Hemingway, môžu nás zničiť, ale nemôžu nás poraziť. Slovensko si nedáme! Srdečne vás pozdravujeme zo Súmračnej a ďakujeme za vašu podporu.
Toto nás ešte viac naštartovalo. Sme pripravení ďalej bojovať - za Slovensko, za demokraciu, za pracujúcich ľudí! Nás nezlomia. My neuhneme ani o milimeter. My nie.

Hasta siempre!

___________________
Poznámka z Nadhľadu:
Koniec demokracie na Slovensku spôsobuje, že Smer naozaj stráca svoje dlhoročné zbytočné predsudky a vadné záujmy. To je to "naštartovanie" - už ide naozaj o krk, a vtedy sa ľudia rozhýbu.
Žiaľ, už aj tento útok proameričanov na Fica a Kaliňáka spôsobuje, že sa zabúda na najdôležiteší súčasný boj ohľadne našeho platenie ropy a plynu do Ruska (v rubľoch). Toto je zrejme po letiskách ďalši ciel, ktorí užitoční idioti či skôr agenti-idioti Čaputa, Naď, Heger, Matovič ... dostali. Nepodpísať platby a spôsobiť zrútenie slovenského a stredoeurópskeho hospodárstva.
Zatýkanie vodcov opozície a zabezpečenie energie pre slovenský priemysel sú jedna spojená téma, za ktorú musia ísť ľudia do ulíc, ale naozaj masovo. Prípadne, keďže sa jedná naozaj o hospodárstvo, aj masovo štrajkovať.
 
Napriek tomu, že moje slová sú v podstate rada a výzva, píšem to s osobným analytickým odhadom, že Slováci zasa raz zlyhajú. Dôvodom je aj to, že časť alternatívy sa tu už dávno dala zlákať na nízke témy osobnej morálky, vzťahov, sexu buzerantov a iné teologické témy.
 
Táto vazalská vláda ide splniť príkaz Washingtonu, ale sama sa bojí, čo nastane. Aj preto chce mať nasledujúci mesiac vodcu opozície v base. Je to ale priestor pre iných vodcov. Odporúčam napríklad Uhríkovi, aby sa tento mesiac nedrbal nikam do Bruselu, kde je zbytočný, ale bol pripravený v Bratislave. 
 
Keďže Blaha používa na pozdrav cudzí jazyk španielčinu, dám aj ja susedný jazyk:
Es kommt der Tag!
 
 
Roland Edvardsen

Toto obvinenie voči Ficovi a Kaliňákovi sa javí, viac než čokoľvek iné, ako totálne zúfalý krok a snaha prekryť iné prúsery a témy. Nemožno to brať vážne a právnici len krútia hlavou čo to tá čurilovská mafia zase vykonštruovala - stojí to na vratkých nohách, ešte k tomu aj oholených a uzimených.
Ja hlavne ani nechápem "logike" všetkých tých hlupáčikov hltajúcich korpo-splašky. Oni veria, že keď zatknú Fica, Kaliňáka, Pellegriniho a iných opozičných lídrov, že odrazu prestanú mať pojebaný život a voliči začnú hromadne voliť hegero-čaputovcov a obdobných? Aj keby na ďalší deň prestal existovať Fico a iní lídri opozičných strán, tak ich nahradia iní z ich strán. A všetkých zatknúť nemôžu. Budúce voľby budú voľbami proti Matovičovi a Čaputovej a proti tomu čo tieto kreatúry so sebou priniesli do politiky - a zatýkanie opozičných lídrov bude pre nich len kontraproduktívne.

nové