Boris Zala - klasický sionistický čierny kôň začal puč

Boris Zala je klasický prípad eštebáckeho a sionistického agenta.

Za socíku bol naoko krátkodobo spravený akýmsi disidentom, vraj, (nik o ňom vtedy nepočul), aby bol vzápätí uložený do výskumáku a čakal pripravený na použitie. K tomu aj došlo - po sametovej fraške bol hneď dosadený za predsedu strany Sociálnej demokracie. Podobne, ako Gysi v Nemecku, aj na Slovensku rátali s aktívnym židom na čele ľavicového hnutia.

Zala ale sklamal čo sa týka jeho schopností, alebo bol vývoj na Slovensk v dôsledku rozpadu Československa príliš neštandardný. Sociálnodemkratická strana bola marginálna a ako ceľkom bezvýznamná nakoniec splynula so Smerom (rok 2004). Napriek tomu sa z neznámych dôvodov stal Zala podpredsedom strany Smer. Človek, ktorý nemal žiadnu popularitu a voličský potenciál bol tajomne niekym tlačený. Dá sa ale vďaka tomu tušiť, kde Smer získaval "vlastnou hlavou" tie nevyhnutné milióny.

Od roku 2009 je Zala poslancom Európskeho parlamentu, stal sa bruselákom. Je to možno považovať za šikovné uloženie nepotrebného a rušivého elementu, rovnako ako tam bola uprataná protekčná hlupaňa Beňová. Odvtedy mal Fico od nich aký taký pokoj.

Ale sionistov nemožno nikdy považovať za spacifikovaných a dodržujúcich akúsi solidaritu. V týchto dňoch nastáva Zalov čas na spôsobenie rozkolu v Smere.

Okrem iného psokytol rozhovor plátku Týždeň, v ktorom explicitne žiada, aby vedenie strany Smer odišlo.

 

Boris zala na obálke Týždňa. Neobviňujte nás, to oni z neho urobili takúto doslovne karikatúru večného žida. No, asi to v jeho prípade ináč ani nešlo.

 

Dôvod žiadaného odchodu? Citujme:

"Robert Fico a spol. ťahajú Smer k národnému konzervativizmu".

Je to jasné. Sionista sa prejavil a ako vždy, má iba jedny skutočné záujmy - slúženie zahraničným silám a rozbíjanie akýchkoľvek národných hnutí a strán.

Samotný Zala má zrejme v Smere takmer nulové slovo - prirodzene, mimo tamojších sionistov - ale pokúša sa spôsobiť rozkol priamym menovaním, koho by zahraničné plutokratické sily vraj akceptovali, a koho nie. V nemilosti sú Fico a Kaliňák, akceptovateľní sú vraj Kažimír, Pellegrini, Raši.

Ale aj v tomto tento večný podliak klame. Kažimír, táto ekonomická kreatúra, ktorá stále spolupracuje s nepriateľmi Smeru a Slovenska, by možno naozaj dočasne politicky prežil. Ale Pellegrini, Raši a ktorýkoľvek iní pučisti by len potopili Smer a následne by aj oni boli hodení cez palubu napospas žralokom.

Na tejto epizóde vidno, že sionizmus je naozaj znepokojený vývojom v strednej Európe a je ochotný spraviť čokoľvek, aby zabránil oslobodeniu našich národov. Teraz už musí oživiť svoje rezervy, explicitných židovských pracovníkov, ktorých si šetril na horšie časy. Ale ako vidíme, spravil to, nič iné mu nezostáva.

Možno niektorí nebudú veriť, ale nabudúce bude sionizmus ochotný zapojiť aj nejaké silové zložky a urobiť (vojenský) prevrat. Na demokraciu sionisti neveria - veria na ňu iba (niektorí) z vás, občania. A iba niektorí z vás veria na to, že "u nás by také niečo nebolo možné". Ále ano, bolo a spravili by len to isté, čo urobili na Ukraine - aj bez zbytočného cirkusového majdanovania.

V každom prípade je jasné, že sme v ďalšej fáze a že v Bruseli máme ako krajina len nepriateľov - vrátane ktoréhokoľvek našeho europoslanca.

 

 

 

 

 
Ľubov

Okrem nového chrupu ,ktorý v politike získal,teraz táto rola užitočného idiota,inak nič,ničovaté nič o ňom nevieme povedať.Totálne bez vplyvu.Nejsou lidi.Veď to všetci vidíme,len by som sa vrátila k tým novinám,N,Týždeň a pod.Ak to niekto naozaj číta,trochu ma to upokojuje,pretože takých protivníkov sa báť nemusím. Aj keď to,čo naznačuješ sa mi zdá celkom reálne.Situácia sa mení z hodiny na hodinu.Voni sú už naozaj veľmi nervózni.

Norman

Áno, na Zalovi je zrejmé, že ako činitel je ťažkopádny nezaujímavý hňup. Ale zároveň na jeho ceste ako aj na tejto jeho akcii dobre vidno, aké výrazne (sionsitické) sily sú v pozadí. To je presne to, čo mnohí ľudia, a to aj ľudia s kritickým postojom k realite veci a systému, ba dokonca aj s kritickým postojom voči "židom", nechápu a nechcú uveriť.
To, čo hovorím, nie sú konšpiračné teórie. Ono nejakej prešibanej "konšpirácie", ako vidno, v tom moc nie je - je v tom ale výrazná mafistická sila.
Týchto sionistov nemožno posudzovať podla ich osobnej neschopnosti, ale podľa ich zbraní za chrbtom. Teraz vyťahujú či prejavujú tie ekonomicko-politické. Preto chcem varovať, že zajtra vytiahnu aj na Slovensku aj tie reálne.
Áno, sú v niektorých ohľadoch v koncoch, hlavne ich ideológia multikulti a rozkladu už nemôže ďalej fungovať tak, ako doteraz - ale tie potkany, čo teraz vylezú z dier, nebudú žiadni humanisti ani neškodní kreténi typu Havla či Kisku. Naopak, budú to mentalitou otvorení asýrčania, konečne budete mať trocha česť aj s levantíncami bez masky. Pripomínam ich správanie v Palestíne, Gaze - to čakajte, nič ľudskejšie..

Veď sa pozri len na tú obálku ich časopisu. Pred doteraz bežnou a povinnou dogmou, neprezentovať žida v žiadnom prípade ako agresívne hovado, dali vedome či podvedome prednosť jeho agresívnemu atakujúcemu šklabu. To nie je náhoda, to je prejav ich postoja.

Takže nie, Zala nie je nula - Zala je evidentne ťažký insajder a zrejme fokus ich súčasnej politickej nomenklatúry pre Slovensko (ako vieme, Lipšic sklamal a neustále zlyháva v tejto roli).
Niekde si včera napísala, že sa bojíš vhzľadom na postup moslimov a ich atentáty - a tu zas naopak, že sa tamtých aNkárov netreba báť. Nuž, v princípe odporúčam sa nebáť, ale Zala a banda za ním, ktorú v súčasnosti stelesňuje, sú zásadne väčšie nebezpečenstvo, ako bežní moslimskí psychopati.
Konieckoncov, zalovci sú zdroj toho nebezpečenstva, oni sú na začiatku tohto procesu občianskej vojny, ktorý prichádza aj k nám.

Ľubov

Áno,už včera som si uvedomila ten rozdiel v našich postojoch (môj a Tvoj).Vysvetlila by som to mojou ľudovosťou,čiže,vidieť skôr následky,nie príčinu.Samozrejme,tí vyplašení 60 kiloví "utečenci" v Tescu,ani obézme moslimky v uliciach Bratislavy nie sú zdroj.Zdroj si pomenoval Ty v článku. Len som to chcela doplniť niečím "jednoduchým".

Práve ktosi povedal,že odkrytie zbraní a otvorený boj je prejavom zlyhania, nastáva šiesta priorita riadenia ( vojna)
,tá najprimitívnejšia,vtedy už nemajú inú možnosť.Zlyhali ideologicky .Preto ľudová inteligencia hovorí,že zdochýnajúci kôň najviac kope.

Ešte predsa len jedno zamyslenia. Čo bude s hierarchiou ,keď toto všetko skončí? Je vôbec lepšia alternatíva ako pyramída? Vlastne,proti dobrej,fungujúcej pyramíde by sme asi ani nič nemali,ak by hore boli naozaj tí najlepší,najmúdrejší, najsilnejší ,to by bolo v poriadku,tak fungujú včely,mravce, šelmy,slony.Alfa samec nikdy nie je degenerát,len u homo sapiens sa to takto zvrtlo....

Norman

Veru, asi by bolo treba uvažovať, čo sa to vlastne deje v trocha abstraktnejšom poňatí. Nie že by jeden chcel tvrdiť, že presne vie - my nie sme Leva net - ale mohlo by sa nám podariť vyjasniť si jeden dva pojmy.
Len krátko:
Tu na portáli, ako vidím, nik nebojuje za zničenie hierarchie. Nie sme rovnostári, anarchisti, snažiaci sa zničiť všetky štruktúry. Spoločnosť je ako les a aj keď sme proti multikulti, nie sme za monokultúry. Les je harmonická jednoduchá hierarchia. Takýto výrok síce moc nepomôže, ale je to tak.
Problémy s aktuálnou hierarchiou sú dva: za prvé má zlú formu, tvar, a za druhé ju tvoria zlé elementy.
Je staré známa pravda, že systémy po čase kostnatejú, dogmatizujú sa a odumierajú. Musia sa zrútiť aby vyrástli nové. Tento popis je ale prislabý na opis súčasných problémov západnej spoločnosti - presnejší popis je ten, že ľudská spoločnosť, teda spoločnosť stavovcova cicavcov, sa mení na spoločnosť sociálneho hmyzu. Toto je to prekročenie, ku ktorému dochádza. A nie je to žiadna prehnaná analogia. Mení sa na spoločnosť sociálneho hmyzu. To je nenormálne a smrteľné - si dovolím tvrdiť.
S tým súvisí druhý bod - kvalita elementov. Tí, ktorí riadia cirkus ako aj tí, ktorí tvoria masu, sú svojou biologickou podstatou, teda rasovo, nevhodní. Zámerne som vynechal šťavnatejšie výrazy.
Toto je racionálny popis. Nie je to dôkaz, nie je tu pre nedostatok miesta vysvetlenie, prečo k tomu dochádza, asi to veľmi nepomôže v bežnom živote, je možné to vidieť aj inak,pre praktické použitie možno detaily popísať inak - ale toto je základný model, za ktorý dám ruku do ohňa. A odporúčam si ho pravidelne pripomínať. Ešte raz - sociálny hmyz.
Čo sa stane, keď sa rozvráti termitisko?

Ľubov

Ani nebudem,ani nemôžem nejak vyvracať,túto analógiu.

Pápež: Utečenci sú dar
Merkelová: Zvládneme to
Kiska : Turecko je ostrov stability . A ďalší a ďalší géniovia ,elitné termity. Nuž,čo sa stane? Voľačo sa tu už na mňa prilepilo:),takže nastane entropia,proces opačný poriadku,stupeň neistoty a nepredvídatelnosti bude v termitisku sústavne rásť až bude ukončený samodeštrukciou a všetci zdochneme.Alebo bude tento izolovaný systém upravený vonkajším zásahom.Potom sa môže rozbehnúť opakovane.

ps.Pozor,6.priorita,to je Pjakin,nie Leva net.Ale to len tak na okraj.

.

Truhlík

Zalov starý otec bol Tido Gašpar, trochu exotický šéf Úradu propagandy prvej Slovenskej republiky.
Zala je výsledok fenoménu židovskej nevesty.

Norman

no veď aj preto ja nie som nejaký nostalgik prvej republiky.
Za druhé preto sa ja nezaujímam o predkov človeka - presne podla politickej korektnosti. Nazaujímam sa o to, kto bol v rodokmeni, zaujímam sa o finálne gény, ktoré nakoniec zhodou okolností dostal.
Mňa naozaj nezaujíma, či je po nejakom predkovi žid alebo luterán, haha (konieckoncov, aký rozdiel, že:). Namiesto toho pozriem na biológiu a je mi jasné, že toto je dedičné.

Truhlík

Raz som sa dostal na výstavu do synagógy. Mali to tam ako vúdú. Veľmi zle som sa cítil.
U luteránov som bol a raz na Vianoce v kostole. Rozdiel som cítil.
To s tým židovstvom to je taký comming out. Ono to prerazí.
Pozeral som teraz seriál Sovietska mafia. Riaditeľ psychiatrickej liečebne, samozrejme žid, nútil pacientov šiť, samozrejme bez akéhokoľvek platu, vo veľkom trikotáž, na ktorej zarábal. A takých tam bolo veľa, plus Kaukazania a Gruzíni. To je aj dnes "ruská" mafia.

Norman

ale o ľuďoch, ako napr. Lasica, či Bútora ...

Aman Againsttime

Dobre, SMER bol vždy schizofrenická strana, ale Zala sa v jednom zásadne mýli: Smeru nepadajú preferencie kvôli jeho príklonu k národno-konzervatívnej orientácii, ale práve pre prítomnosť takých neo-boľševických kreatúr ako je on a Beňová. Odchýlenie SMER-u od nacionalizmu/konzervativizmu a jeho príklon k neomarxizmu by bol pre túto stranu koniec (je pomerne dobre známe, že voliči SMER- u sú skôr typickí a spoločensky konzervatívni Slováci - častokrát i národne uvedomelí).

Každopádne volanie po vzniku "novej ľavice" na Slovensku nie je nič nové. Relatívne nedávno sa napr. Kepplová (známy a dosť stupídny novinársky parazit zo SME) sťažovala, ako jej tu hrozne chýba "štandardná ľavicová strana". Lenže kto za to môže, že tu po takej strane nie je žiaden dopyt? Slovensko má i historicky tradíciu konzervatívnej ľavice a dúfajme, že sa na tom nič nezmení.

Nuž, neomarxistom zatiaľ neostáva nič iné, než sa združovať v štandardných pravicových (čiže neoliberálnych) stranách alebo byť trpení v "nacionalistickom" SMER-e.

nové