Čaputa: Ja terjaju slova

Slovenská bomba Čaputa Zuza zas raz potvrdila, ako ťažko je mimo reality.

Táto hlúpa ženská so svojimi poradcami vymyslela príhovor, ktorým chce ovplyvniť beh historických udalostí. Táto marha si naozaj myslí, že jej osobnosť má nejakú váhu, že jej prejav má nejakú silu. Vymysleli "príhovor k ruským vojakom"  a naša jazykovo netalentovaná barbie ho prečítala "po rusky". Za zlovestného dunenia gongu.

Niečo tak úbohé som určite od pádu socialistického patetizmu nevidel. Niečo tak odporné a mizerné. Pre koho je to vlastne určené? Nozaj pre ruských vojakov? Má ta osoba, a zbor jej poradcov, vôbec predstavu, ako vyzerá realita normálnych ľudí? 

Keď sa jej tak chce bojovať, pošlite ju už do marhy na front! Keď sa jej tak chce bojovať, nech ide povzbudzovať morálku ukrajinských vojakov svojimi príhovormi. Tento tupý kus loja sa o Slovensko nestará, jej jedinou aktivitou je Ukrajina, tak ju tam vhoďte a zamknite bránu!

 

zdroj na pravde

(samozrejme, komentáre čitateľov sú vypnuté)

 
kali

„Keď sa jej tak chce bojovať, nech ide povzbudzovať morálku ukrajinských vojakov svojimi príhovormi. „ Alebo sa im tam môže váľať po koberci ako tu v paláci, možno by tam poniektorým chudákom aj tú morálku naozaj zdvihla.
Celá tá froma toho videa je tak trápna, že som to ani nedokázal dopozerať do konca. Takí Kadyrovci keby to videli by sa na tom neskutočne smiali. Ale dobre vieme, že to video v skutočnosti nie je určené pre ruských vojakov ale pre chlebodarcom za Atlantikom, jaternica musela urobiť sebastrednú nadprácu aby sa ukázala aká je ona usilovná...

Ema

pre komické duo so Zelenským!
Celkom dobrá bola. Videla som ju na Tik-toku, všetci sa tam strašne ujebávali.
Isto ju vyberú, predsedníčkou poroty je jej kámoška Bridžet Brinková, t.č. presídlená do Kyjeva.

nové