Cena za život Slováka: 1500 Eur

Za smrť Slováka Jozefa Chovanca v belgickej väzenskej cele bol potrestaný "druhý najvyššie postavený" policajt André Desenfants. Neuveriteľne, ako "tvrdo" - dva mesiace mu stiahli 10 % z platu, dohromady okolo 1500 Eur.

Toľko je cena života Slováka.

Pravda, policajt Desenfants sa nezúčastnil osobne akcie, keď  Chovancovi najprv znemožnili cestovanie za rodinou, za dieťaťom, potom ho zavreli v cele a neposkytli mu pomoc, a keď začal nad ránom protestovať, vrhli sa na neho, sadli si na neho, zadusili ho bez ohľadu na kameru, pričom jedna pracovníčka belgickej bezpečnosti ešte šaškovala s nacistickým pozdravom a naznačovala hitlerovské fúzy. Ale Desanfant sto následne všetko strkal pod koberec.

Chovancovi ppichli neznáme látky. Vtedy 39-ročný zdravý muž bol za pár hodín len a len v dôsledku týchto ich činov mŕtvy, zostala po ňom žena a malé dieťa. Stalo sa to 23. februára 2018, teda len pár dni po vražde Kuciaka. Z Kuciaka sa robil ohromný mrchožrútsky cirkus, o osud Chovanca sa trestuhodne nik nezaujímal, v médiach sa to ani nespomenulo.

A ako popisuje ešte aj dnes zločin na Chovancovi anglosionistický Denník N?

"Jozef Chovanec (39) bol zadržaný 23. februára 2018 na letisku v Charleroi po tom, čo sa dostal do potýčky s policajtmi. Zomrel v nemocnici a jeho rodina je presvedčená, že je obeťou policajného násilia"   

"Zomreť v nemocnici" je eufemizmus, ktorý zamlčuje fakt, že bol zabitý priamo vo väzobnej cele. "Nedostal sa do potýčky", ale bol neoprávnene vytiahnutý z lietadla, pričom mu neposkytli tlmočníka na vysvetlenie jeho situácie s lístkom a jeho vysvetľovanie odmietlali. Ale hlavne, nie že "jeho rodina je presvedčená", ale bolo to všetko nafilmované, násilie vrátane najhrubšieho správania sa k zaistenému Slovákovi.

Takto nehanebne o vražde píše Denník N, očividne plátok tých najsprostejších neľudských hoviad na Slovensku.

To, že polícia Belgicka je jedna prehnitá mafia, o tom netreba pochybovať. Človek, zodpovedný za stav a činy polície, následne utajujúci vraždu - a ako trest strhnutie 10 % z platu na dva mesiace - väčší výsmech spravodlivosti nemôže byť. Môžu aj u nás ľudia za tú cenu zabiť politika či novinára? Dostane Kočner pokutu 2000 Eur za vraždu presstitúta Kuciaka? 

Ak by takto zavraždili nejakého Belgičana na Slovensku, celá EU by dostávala zrádnik. Kedže je to naopak, nič sa nedeje.

Hanba, hanba zhnitej bruselskej mafii, ale aj slovenskej takzvanej diplomacii na čele s Korčokom, ministerstvu spravodlivosti na čele s vrahyňou Kolíkovou. Hanba na veky vekov.

Slovak lives matter, vy sprosté svine, a ak by ste pred niekým mali klačať, tak pred nami. Všetci do radu.

 
Norman

Len pripomínam, že len nedávno v Belgicku potrestali manažéra bitúnku, ktorý bol zodpovedný za necitlivý prístup k dobytku, na pokutu 12-tisíc EUR, čo je osemnásobne viac, než zaplatí policajný funkcionár, zodpovedný za smrť Slováka.

Obávam sa, že toto je výsmech spravodlivosti, výsmech rodine, výsmech celému Slovensku. S údivom musím konštatovať, pán veľvyslanec, že život dobytku je zjavne pre Belgické kráľovstvo dôležitejší než život Slováka.
-----
celé je to ja na HS
https://www.hlavnespravy.sk/blaha-v-liste-belgickemu-velvyslancovi-s-udi...

Norman

Dnes mal Smer tlačovku a povedali tam kopu dobrých vecí. Napríklad to, že keby sa podobný prípad stav v Bielrusku, keby tam niekoho vytiahli z lietadla a zadusili by ho v cele, tak by vrešťala celá Euópa.

Brusel je proste naozaj jeden veľký hajzel, Brusel a celá EU riadená z Bruselu a všetci odporní bruseláci, teda probruselskí kolaboranti.

Chovanca nemožno zabudnúť, podobne ako Lučanského, lebo vrahovia sú v podstate tí istí, Zo Slovenska je to Kolíková, Matovič, Korčok, Naď. Je to totiž ten istý problém, ta sitá entita.

Laurentinus.

Zabúda sa , že spúšťačom tejto tragédie bol neprofesionálny prístup stewardky a ešte neprofesionálnejší prístup kapitána lietadla, ktorého povinnosťou bolo rozvážne cele nedorozumenie vyriešiť a nezaťahovať do toho políciu.

nové