Chodiace maternice a Ukrajina

Vojnový úder odkryl veľa skrytého o krajine, zvanej Ukrajina. Odkryl jej banderovský neonacizmus, odkryl jej skorumpovanosť. Ale odkryl aj to, že Ukrajina je naväčší pestovateľ náhradných materníc na svete.

Prebieha to tak. Manželský pár z bohatého sveta priletí do zdegenerovanej chudobnej a amorálnej krajiny, tam odovzdajú svoj dedičný materiál, umelo ho oplodnia - a zasadia do lona domácej maternice. Tá potom nosí plod, a až ho vynosí, porodí - musí ho odovzdať genetickým pôvodcom, genetickej maternici. 

Maternica sa počast tehotenstva voľne hýbe, nemusí byť pripútaná v kokone, ako vo filme Matrix (aspoň zatiaľ to nie je nutné).

 

Tento skvelý demokratický bizmis majú vo veľkom rozbehnutý na Ukrajine. A teraz im aj toto vojna nabúrala. A hneď si na to sťažuje Denník N, koľká to krivda.

Píšu, že desiatky rodičov sa teraz nemôžu dostať k tomu, čo majú zmluvne podpísané - k ďeťom donosených náhradnou matkou. Chudáci.

Náhradné materstvo je považované za spôsob obchodovania s ľuďmi - ale to DenníkN nezaujíma, on sa ho zastáva. Ako vždy v hodnotových otázkach - vždy zastáva tú bezhodnotovú stranu.

 

náhradné matky

Francúzi (zrejme nové verzie) si prišli pre svoje decko Joy, ktoré im donosila  a porodila nejaká menejcenná biela Ukrajinka (nie je  na snímke, veď načo, len by rušila). Takto asi bude vyzerať nový svet, ako ho začali budovať veľmoci na Ukrajine a radi by aj v Rusku - z domácich chudobných žien by sa stali len maternice (o tom, ako využívajú iné časti gentálii Ukrajiniek po celom svete, to nemusím rozpisovať, to je iný vyspelý demokratický biznis. Slivi Ukrajini). 

 

U nás je náhradné materstvo zakázané, respektíve nie sú povolené zmluvy o takom niečom. Podobne vo väčšine civilizovaných krajinách. 

Tam, kde zmluvy povolené sú, sa ženské telo i samotné dieťa sa stávajú predmetom zmluvy, ktorej implicitnou súčasťou sú položky, akou je „reklamácia“ či „vrátenie tovaru“. 

Mnohé prípady z praxe ukazujú, že láska túžiaceho páru je podmienená zdravím dieťaťa a ak sa tak nenarodí, odmietnu ho prijať. Dieťa musí byť zdravé, veď také si objednali. Čo sa však deje s tými ostatnými?

 

Náhradné materstvá boli v súlade s Dohovorom o ľudských právach a biomedicíne (1997) a Listiny základných práv Európskej Únie (2012)  zakázané vo väčšine krajín Európy. Európsky parlament v roku 2015 prijal návrh Miroslava Mikolášika (EĽS/KDH) na odmietnutie náhradného materstva a postavil ho do rozporu so základnými ľudskými právami. „Náhradné materstvo vážne narúša ľudskú dôstojnosť ženy tým, že z jej tela robí predmet komerčnej zmluvy. Z hľadiska práva sa totiž v rámci neho doslova obchoduje s maternicou,“ vyjadril sa Mikolášik. „Odsúdením náhradného materstva Európska únia jasne ukázala, že stojí na strane ľudských práv a odmieta degradáciu žien a detí na predmet obchodu, ktorý z nich priemysel s materstvom robí.“ Túžiace páry však zákazy obchádzajú a deti si objednávajú v krajinách, kde to je stále možné, napr. na Ukrajine, i za prítomnosti rizika následných komplikácií pri získavaní občianstva dieťaťa.

Toto sme tolerovali, ale keď sa tomu obchodu s ľuďmi momentálne spravil koniec, Denník N plače, ako tie deti vraj trpia. Hm, mohlo by sa stať, že odberatelia dokonca tovar nepreberú, keď bude po lehote.

Kyjev. Deti nemajúce rodičov, lebo sa nedostali cez hranice. Tak novonarodenci ležia bez kontaktu s matkou, maternice odišli. Takto sa rodí psychopatia. Mimochodom, viete, ako sa získavajú kmeňové bunky? 

 

 

krch s europankkou
Joy v Košiciach, kde si jej rodičia overovali kvalitu tovaru (pred odchodom do Paríža)
„Je veľa informácií o tom, že na Ukrajine sú deti, ktoré sú deťmi rodičov z iných krajín. Je ich tam veľmi veľa, rodičia takýchto detí nás požiadali o pomoc. Radi pomôžeme. Tieto bábätká sa rodia  v nejasných podmienkach, v stresových a doslova život ohrozujúcich situáciách.  Nevieme, čo všetko zažívajú počas pôrodu. Sú to deti genetických rodičov z Európy. Sú to malí Európania,“ rozpráva neonatológ Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach Peter Krcho.
 
 
 
 

nové