A čo hovorí na pandémiu Brusel? Teraz bruselské zombie mlčia a v panike zaliezajú

Brusel je nádor plný pseudopolitických zombie. Je to explicitne zbytočný výtvor chybnej myšlienky Európy založenej na ekonomickom nabaľovaní sa. Európy, ktorá dáva svojim ľuďom jedovatý konzum, len aby preboha zas nerobili reálnu politiku.

Ale ešte aj v tomto smere Brusel zlyhal. A teraz, keď je Európa pod hroziacim tlakom pandémie, bruselské figúrky mlčia ako Stalin, keď ho Hitler v roku 1941 prichytil s gaťami dole. Aj Brusel teraz mlčí, k pandémii sa nevyjadruje, nechal to úplne na národných vládach.

Ba čo navyše, bruselské potkany už utekajú z lode. Nestarajú sa o ľudí, jediné čo riešia je to, aby oni nemuseli prísť na zasadania, konkrétne na plenárne zasadanie EP 9. marca. Nuž, ak by Covid-19 dosiahol to, že Brusel sa nebude schádzať, bol by aspoň na niečo užitočný, hech.

Ale vážne - je jasné, že EÚ je neschopná. Vírus sa v Taliansku šíri už dnes rýchlejšie, ako v Číne - Európania sú (v porovnaní s Číňanmi) nedisciplinovaní, rozmaznaní. Konzumná spoločnosť nie je schopná čeliť nepriazni. Buzerantská zmäkčilá mentalita skolabuje, už teraz prepuká panika v obchodoch. A Brusel, ale ani domáce vlády, nie sú schopné zasiahnuť.

Dochádza k tomu, čo sme tu spomínali a odporúčali ľuďom už dlhodobo - vytvárajte lokálne komunity a stante sa čo najviac sebastační. Nie, štáty sa nerozpadnú, ich mocenské zložky budú mať stále silu - ale nik vám nepomôže, ak si nepomôžete sami.

Dobré je, že tlak nebezpečenstva nákazy spôsobuje, že ľudia zostávajú takpovediac doma. Je to akési želané ochladenie spločnosti. A dobré je, že teraz vidno škodlivosť súčasnej EÚ, že teraz vidno neschopnosť až škodlivosť Bruselu. 

Brusel nie je schopný koordinovať obranné medicínske opatrenia. Ideológia EÚ spôsobuje, že opatrenia na hraniciach sú slabé, pretože z ideologických dôvodov sa hranice nechcú obmedzovať, či dokonca zatvárať.

Navyše všade prevláda slniečkárska utópia. Tak, ako sa ignorovala realita o ľudskej fylogenetickej rozdielnosti, tak sa teraz ignoruje realita o charaktere a nebezpečenstve vírusu. Rozmaznané detičky, aj keď niektoré už majú 70 rokov, proste nie sú schopné uznať, že jestvuje zlo vo svete a že prichádza aj za nimi.  

 
mirage

femi kuti - stop aids

https://www.youtube.com/watch?v=-xWlih5EUY8

matr sirius naw

(v 90. bol na bbc radio program learning English, kde na textoch pop. piesni ucili anglictinu)

Ema

Grécka tlačová agentúra píše, že o druhej v noci sa veľký počet migrantov opäť pokúsil preniknúť na územie Grécka. Grécka armáda zatkla zatiaľ 73 kusov, ostatných vypudila za čiaru. Sú z Afganistanu, Pakistanu a Somálska.
https://www.amna.gr/home/article/435383/Kubernitikes-piges-Apotrapike-i-...

V horde striehnucej na vonkajšej hranici EÚ je celkovo nejako podozrivo veľa černošských Sýrčanov.

Inak, pamätáme si, ako po rozpútaní občianskej vojny v Sýrii osmanský zmrd Erdogan ťahal na územie Turecka stotisíce Sýrčanov, lísal sa im, viedol kvetnaté táraniny "otvárame vám naše brány, otvárame vám naše srdcia", hovoril im "naši hostia". Vidíme, na čo zákerný špinavý Osman tú sýrsku biedu a hlúposť použil.

Tu vidno tých "Sýrčanov": https://www.youtube.com/watch?v=PDTHCnN-IJg
Ako keby na grécky ostrov dorazila pašerácka loď kriminálnych Lekárov bez hraníc.

nové