Čo na to ulica?

Do dnešnej relácie verejnoprávnej RTVS O 5 minút 12 pozvala redakcia predstaviteľov všetkých parlamentných politických strán. Vládne strany neprišli. Most-Híd do vysvetlil prítomnosťou Kotlebu.

A tak si tam opozícia sedí v priamom prenose v družnej debate s Kotlebom a kritizuje NAKA :) Priateľsky sa zhodujú, že na to, aby bola vyšetrená vražda, musí padnúť vláda. Súznejú tiež s Kotlebom v tom, že najférovejšie riešenie sú predčasné voľby. Svieža je tiež myšlienka, že keď niekomu klesnú preferencie, treba nové voľby. To by v USA chodili občania k volebným urnám snáď každý mesiac, vo Francúzsku detto.

Načase oznámiť davom na námestí, že sú špinaví kotleboidní extrémisti - podľa toho s nimi naložiť.

 

 
Norman

Očividne, anglosionisti sú s farebnou revolúciou na konci so silami a tak im je zrazu dobrý aj Kotleba - a to dokonca naživo. To jsou paradoxy:)

 

Je evidentné, že koalícia do debaty nešla, lebo so špinavým Matovičom či Galkom alebo Kolárom by to bolo naozaj pod úroveň. A čo sa týka dojmu - týchto troch chudákov sa naozaj nemusia báť a s nimi debatiť - oni sa hovadia sami každým svojím vystúpením. Ináč nič nového - na konci Kolár povedal, že ľudia na námestiach prehrali - napodiv, keď sa pomýli, povie aj pravdu. Ja len dúfam, že tí demonštranti budú riadne trpieť, keď im to bude postupne dochádzať, ako demokracia nefunguje a že revolúcie sa nerobia štrnganím klúčmi, ani keby si ich uštrnagli rovno do gebule. Galko im síce v priamom prenose dal práve návrh, aby išli pred parlament (čímsa dopustiľ zločinu), ale títo demonštranti môžu ísť kamkoľvek, aj do kisky, a stále budú len bezmocná a bezcená spodina.

 

Príklad, ako demokratické krajiny narábajú s demonštrantami

 

 

K tomu poslednému videu:

Karma, nie za osratého Kuciaka, ale za toto si Kaliňák zaslúžil odvolanie a možno aj  basu

Ema

- tak ako žiada opozícia a ulica.

Aby policajti dokázali to, čo je na tých videách z inej členskej krajiny EÚ.

Norman

Raz, iba raz sa prekročí rubikon a stane sa to bežné.
Veru, staneme sa potom naozaj vyspelou demokraciou, ktorá môže mlátiť zločincov na ulici, ako to robí každá iná demokratická krajina.

mnkr

to ma asi celkom dobre momentalne nasliapnute bez toho, ze by cokolvek dramaticke robil - alebo prave preto - a okrem toho netreba zabudat, ze sa mu SMER snazi zrusit stranu, za vydatneho aplauzu ostatnej opozicie. Takze to, ze Kotleba by nedbal aj predcasne volby ma dost dovodov. Zda sa mi, ze sa tu dost bagatelizuje oportunisticky a zbabely pristup Fica a spol k narodnostatnym zaujmom, napriklad uz boli pouziti na dezintegraciu spolocneho postoja V4 k imigracii. Ano, mozme si navravat, ze je to statnicke lavirovanie...ale myslim ze nie je

sandro

SMER laviruje pri zruseni strany v ramci zakonov alebo sa aspon snazi predstierat to. Preto Kotleba este stale existuje. Myslim, v pripade, ze moc by prebrala druha strana, tak by skoncil okamzite, resp. vtedy, ked to bude vyhodne. Tam uz o zakony nepojde.

Norman

Veď teraz ho tu nik nejako nekritizoval. Je dobré, že sa ocitol v TV, a je dobré, že "je za voľby" - prečo by aj nebol, z jeho hľadiska, a aj tak žiadne nebudú.
Proti ĹSNS sú všetci, aj Smer a niektorí jeho čelní ľudia aktívne - ale nie viac, ako ostatné strany. Urobil Kotleba niečo, aby tento ich jednotný postoj nejako zlomil, obišiel? teraz sa napríklad dostal do TV - takto to mal skúšať už dávnejšie, divide et impera, lavírovať. Postoj - všetci sú proti mne, je o ničom.

Ako bol Smer použitý na dezintegráciu V4?

Ema

buntujúcej na ulici treba pripomenúť, že má rovnaké postoje ako Kotleba :) Môže byť na seba hrdá.

Že je Fico vytrvalo proti zapraseniu strednej Európy nadprodukciou z Blízkeho východu a Afriky, o tom svedčí práve pokus o štátny prevrat a rozval V4. Ak by bol Fico zlomiteľný, globálne elity by cez svoje miestne chápadlá nerobili tento revolučný cirkus.
Okrem iného Fico zatiaľ ustál vytrvalý tlak korporácií vpustiť sem ekonomických migrantov, pretože "firmy už nemajú ľudí".

mnkr

asi EK alebo nejaky iny spolok hajzlov zacali konanie proti Madarsku, Polsku a Cesku ohladne kvot...nie proti SVK...hura, vitazstvo to SMERu, ale nevieme co za to...lavirovanie ci ohybanie sa?

Norman

To ale nebola vina Smeru, bola to provokácia namierená proti celému Slovensku. Nik to vtedy neoslavoval, aj Smer si bol vedomý, že to je zámerný rozvrat. Hladali sa dôvody, prečo bolo Slovensko vynechané - a žiadne sa nenašli - proste to bola zámerná provokácia, keď sa provokatér správa k jednému zo štyroch inak, vzbudí tým podozrenia a rozklad.

Samozrejme, Smer má na zahraničnú politiku Lajčáka a podobné lokajské typy, nie je to dobré - ale to Fico podal žalobu na Európu za vnucovanie kvót, až potom sa pridal Orbán.

Samozrejme, chcelo by to zmenu, ale ... kým nebude na Slovensku nejaká strana minimálne Okamurovej inteligencie, tak ťažko.
Hm, strana, čo básnim, kým tu nebudú aspoň nejakí ľudia, čo dokážu za túto vec aspoň niečo spraviť ... a nebudú ako ovce manifestovať za globálnych šorošovských hajzlov, tak ťažko.

Aman Againsttime

No, keď už spomínaš nových ľudí a novú stranu, tak pozerám práve tohto týpka, ktorého nám odporučila Ľubov: https://www.youtube.com/watch?v=Af3khf9KqtU
A znovu sa pýtam: Kde je pragmatizmus? Kde je nejaká rozumná stratégia? Kde je elementárny zmysel pre realitu? Toto nie je ďalšie trieštenie národných síl? Je smutné, že kotlebovci sú takí zabarikádovaní, čoho výsledkom je len ďalšie rozdrobovanie. Ako čo títo ľudia reálne očakávajú? Fakt NR SR?

Norman

Kde je svetonázor? Kde je filozofia?

Je to všetko také len reagujúce, bez konceptu. Určite, keď dôjde k určitému "zrúteniu civilizácie", budú takíto pragmatickí ľudia výborní, v tom nastupujúcom vojenskom komunizme. Určite sú takíto pragmatici na nezaplatenie aj dnes v lokálnom živote a politike. (ako som tu už spomínal, on hovoril aj na tom stretnutí s Mečiarom, z hľadiska, asi dvadsať minút, keď mu dali mikrofón, nuž, zo začiatku fajn, ale radšej nekomentujem ). Oni idú do konfliktu zas s jednoduchými motívmi. a heslami. Je to ako ísť znova a znova do boja s drevennými šabličkami. Ono to chce tvrdšiu oceľ. Môžu dosiahnuť veľa - hlavne sa zameriava na sociálne veci - ale len tam.

Keby sa tu zjavila matka Tereza a išla sa starať o chudobných obyvatelov Slovenska, tiež by som povedal, že je to dobre myslená a užitočná vec. Ale nie je to to, čo by národu najviac prospelo.

 

 

Slovanom bola tisíc rokov vnucovaná myšlienka, že sú jednoduchí plochí ľudia a dobráci, ktorí veci nedokážu pochopiť a vyhrať zásahom priamo do stredu. Bolo im zámerne vsugerovávané, že veci môžu zlepšovať len po drobnom, na okraji.

Až tomu uverili a stali sa Neslovanmi.

Ema

ako najslabší článok V4 bola nachystaná pouličná revolúcia. Len sa ešte čakalo, či sa Fico dobrovoľne ohne.
Cukor nezabral, zapráskal bič.

"Konania" sú pre tých, kde je to s revolúciami beznádejné. Videl si asi video z nedávnych osláv v Maďarsku a pozri si aj z novembra z Poľska
https://www.youtube.com/watch?v=D3COi982ko8
Česko je naoko zlomiteľné ako Slovensko, avšak proti Zemanovi a Babišovi poskakuje po ulici len pár stoviek bezcenných havloidov a pacienti pražskej Kliniky.

Sion-elity Globalistanu majú situáciu perfektne zmapovanú, to si buď istý.

Náhodný okoloidúci

Podľa našich českých bratov a sestier by meno hlavného mesta Belgistanu malo zmeniť rod z mužského na ženský. Nie preto, aby to bolo genderovo vyvážené a politicky korektné, ale preto, aby sa mohlo skloňovať podľa vzoru "prdel" - do prdele - do Brusele.

nové