Demonštrácia pedofilov v Bratislave

V sobotu prebehla na Hviezdoslavovom námestí pred Národným divadlom demonštrácia pedofilov a podobne orientovaných pacientov. Urobili aj malý pochod po nábreži a pokračovali opäť na námesti veselicou. Polícia nehlásila žiadne konflikty, sama proti pedofilom takisto nezakročila, lebo všetko bolo napodiv povolené a dokonca pod patronátom ministra Lajčáka.

Zástava dehonestujúca Slovenskú republiku, podnecujúca nenávisť voči Slovenskej republike.

 

buzny za islam

Islám odsudzuje všetkých týchto ľudí na potupnú krutú smrť. Oni napriek tomu blačia svoje dobrosráčstvo. Sú to nesvojprávni idioti.

 

 
sandro

Pride je prehliedka platenych heterosexualov, profesionalne demonstrujucich za presadzovanie a vnasanie uchyliek do spolocnosti. Vzdy si k tomu samozrejme zoberu aj niekoho z panoptika aby ho predviedli ako v dobrom cirkuse.

Vlado

Chúďatá buzeranti si pribrali k pochodu aj SBS, alebo to bol taktiež buzerant???
Je nadmieru divné, že takéto zvrátené akcie zástupcovia Bratislavčanov, teda "radnica" dovolí!!!
Nuž koho ste si v tej "krásavici na Dunaji" zvolili, toho tam máte. :-)))

Aman Againsttime

Pozerám práve vyjadrenia niektorých účastníkov na adresu Kollára: http://hnonline.sk/slovensko/802300-pozrite-si-co-odkazuju-ucastnici-duh...

Keď človek pozerá toto video, musí krútiť hlavou nad tým, či náhodou nie sú v hnonline nejakí "náckovia", ktorí sa rozhodli zdiskreditovať LGBT menšinu. :-)

Inak henten B-Complex je podľa vlastných slov bi-gender (https://dennikn.sk/321936/prelomila-b-complex-muz-mato-zena-matia/). Bi -gender!

Sorry, ale toto mi už vážne pripadá ako syndróm snehovej vločky: každý chce byť za každú cenu unikátny a špeciálny a od dobroty nevie, čo už by si vymyslel. Preto sa umelo vytvárajú nové termíny a škatuľky. Stačí sa pozrieť napr. na tumblr a človek sa len nestačí diviť. Kategórie ako pansexuálna transka prízbuzná jednorožcovi a podobné šialenosti by už nemali nikoho prekvapovať. A k tomu kopec žvástov o tom "ako som osamelý, pretože nikto na svete nie je ako ja a ako cool je byť utláčaným, tak preto sa na mňa pozerajte a venujte mi svoju pozornosť, avšak opovážte sa čo i len naznačiť, že môj bullshit zapácha". :-)

Predovšetkým tieto pohlavne nevyhranené typy sú si sami neisté v tom, čo vlastne sú a ako chcú, aby sme ich vnímali. Sami sú zo seba zmätení, tak ako môžu očakávať od druhých, že im budú rozumieť? Ako môžu požadovať od druhých, aby na nich nepozerali ako na bláznov? Je mi ľúto, ale v rámci ľudského rodu ste buď muž, alebo žena (dajme teraz stranou raritné prípady hermafroditizmu) a čokoľvek iné je len bullshit pre snehové vločky a ich zmätočnú identitu. Áno, ide jednoznačne o duševnú poruchu.

Norman

snažím sa vyhnúť naivnej psychologizácii a opakovaniu, ale tamtie kreatúry sú jasne zamrznuté vo vývoji osobnosti. Títo sú niektorí naozaj už na úrovni rozmaznaného predškolského decka:
-za prvé majú postoj, že čokoľvek, čo urobia, čo si navlečú, na čo sa hrajú - a oni poznajú iba hru, žiadnu realitu - musí byť dobré a prijaté bez odporu všetkými naokolo,
-za druhé, ak ich čokoľvek vyruší, ak čokoľvek nedostanú, začnú hysterický vrešťať. Vreskot je priam jediný a večný spôsob, ako dosiahnuť svoj ciel.
To je mentálny profil horší, ako u 2 ročného decka, bez srandy.
Toto je ich prvotný problém.
To určitým spôsobom všeobecne vysvetluje aj ich sexuálny problém - oni vo svojom mentálnom vývoji proste mentálne nedospelli ani k puberte, čiže nedošlo u nich k tomu, čo pozná každý normálny chalan - k zmene orientácii od indiánov na "indiánky". Do tej fázy proste nedospeli - to nie sú muži či ženy s "opačnou orientáciou" - to sú proste mrzáci, kripli. Prirodzene, aj kripli majú právo na pokojný život, aj ľudia s dawnovým syndrómom či iní psychopacienti - ale musia rešpektovať, že sú mentálne postihnutí pacienti.

Aman Againsttime

Máš pravdu, že tento ich infantilizmus je jedným z primárnych definičných znakov tohto "zoskupenia". Títo ľudia sa rozhodli, že ich odchýlka bude definovať celú ich osobnosť, celú ich identitu vrátane politických preferencií. Je to vskutku veľmi patetické.

Inak keď sa nad tým tak zamyslím, tak samotné zoskupenie pod značkou LGBT je samo o sebe nekonzistentným nezmyslom.

Veď gayovia a lesby sú 2 odlišné druhy, ktoré nemajú veľa spoločného (kým homosexuálni muži bývajú žoviálni a s vytríbeným vkusom, lesby sú známe pre svoj chlad a agresivitu). A predovšetkým majú odlišné priority. Homosexuálni muži nemajú záujem o manželstvo a výchovu detí: väčšina z nich nežije monogamne a sústredí sa viac na seba, svoj sexuálny život či kariéru. Preboha, načo by im boli nejaké decká? No a lesby sú zase často iba mrzuté a škaredé feministky nenávidiace mužov, ktoré väčšinou nikto nemá rád (samozrejme s výnimkou "lesbičiek" v porne) :-). Veď práve ony tvoria jadro tretej vlny feminizmu. Nebál by som sa povedať, že i agenda homomanželstiev je primárne lesbická záležitosť: je to ďalší pokus ešte viac feminizovať západné spoločnosti.

A už vôbec do tejto skupiny nezapadá šialená trans-lobby, ktorá sa snaží legitimizovať jasnú duševnú poruchu a vyslovene priemyselne vytvárať - ako si to výstižne pomenoval - duševných mrzákov, nevyspelé kreatúry, ktoré nevedia, kto sú a čo presne chcú.

Náhodný okoloidúci

Údajná islamofóbia a údajná homofóbia nie sú žiadne fóbie, je to len prirodzený odpor a zhnusenie duševne zdravých ľudí voči patologickým úchylkám.
Buzíci tu na Slovensku nikdy neboli utláčaní, a tí terajší vo svojej umelo naočkovanej paranoji nie sú schopní pochopiť, že pred údajným prenasledovaním ich neochránia žiadne zákony, ale len tichá tolerancia zdravej väčšiny. Ibaže im a ich mecenášom nejde o ochranu, ale o vytvorenie privilegovanej vrstvy.

Oveľa väčšie nebezpečenstvo ja osobne vidím v reálnej Jurajom Čiernym & Co. podporovanej normálofóbii, heterofóbii a leukofóbii (leukos = biely, z gréčtiny).

lecce

pokial clovek nevie, co je to za osobu, ktora nesie transparent, tak nema zmysel sa nad tym rozculovat.. iba to brat ako fakt, ze aj taki sa tu pohybuju

ale takyto ukaz je menej prekvapivy ako to, ze statny zamestanec nieco zastituje, alebo robi sapito z velvyslanectva

Ema

To sú nesvojprávni idioti.
Daeš, aka islamský štát, popravuje buzny žeravým železom. Na demonštráciu týchto praktík si pokojne môže vytipovať aj niekoho z tých neislamofóbnych účastníkov včerajšieho pochodu a urobiť to priamo na Hviezdoslavovom námestí, kde si ambasáda USA flexibilne zmení vlaku za čiernu daešácku.

Že tu Daeš neoperuje, utešujú sa tí dúhoví neislamofóbni kreténi? Tak nech sa zájdu spýtať Kaliňáka, či už zo Sýrčana, cestujúceho z Ukrajiny a zadržaného pri košickom kúpalisku vydolovali, kde presne sú v Chersonskej oblasti sú výcvikové tábory Daeša financované USA, ktorých absolventi budú nasadzovaní v Európe (áno, vy dúhoví kreténi, aj vo východnej) a Rusku.

Mimochodom, dobroser Kiska nech sa nezabudne buznovsky oblizovať s Porošenkom, ktorý samozrejme o výcvikových táboroch islamistických zabijakov na území Ukrajiny veľmi dobre vie.

matus

tak si skompletizujme páchateľov:
Prezident - Poroshenko (Waltsman) (meno jeho otca je Waltsman, potom si vzal meno svojej mamy - Porošenko) - Žid.
- (Prezident) Turchinov (Kogan) - Žid.
- Premiér - Yatsenyuk (Bakaj) - Žid.
- Minister financií - Alexander Shlapak - Žid.
- Minister obrany - Andriy Paruby - Žid.
- Podpredseda vlády - Vladimir Groysman - Žid.
- Minister vnútra Arzen Avakov - Žid.
- Minister kultúry - Sergey Nischuk - Žid.
- Riaditel Národnej banky - Stepan Kubiv - Žid.
- Vedúci prezidentskej administratívy - Sergey Pashinskiy - Žid.

Hlavní "opozicní" prezidentskí kandidáti:
- Julia Thymosenko (Celia Kapitelman) - Židovka.
- Vitali Klitschko (Etinzon) - Žid po otcovi.
- Oleg Tyahnibok (Frotman) - Žid po mame.
- Dmitry (Avdimou) Jaroš- Žid/Chasid. vodca Praveho Sektoru

Ukrajinskí oligarchovia - všetci Židia:
I. Kolomoysky, E. Hurwitz, G. Bogolyubov, Poroshenko, D. Firtash, Liovochkin S., W. Hayduk, V.Nemirovsky, K. Zhavago, V. Pinchuk, E. prutník, Achmetov (tatársky) A. Martynov, V. Kostelman, E.Sigal, Kolesnikov, A. Feldman, F. Shpyg, N. Shufrych, A. Rodnyanskii, I. Butler, A. Abdinov Yermolayev, M. Kiperman, E. Zvyagilskiy, F. Zhebrovskaya, S. Ronis, H. Korban, G. Surkis, J. Surkis, V. Shamotiy, A. Leszynski, J. Rodin, M. Becker.

Všetky médiá - v rukách Židov:
Poroshenko, I. Kolomojsky D. Firtash, V. Pinchuk, Achmetov(tatar).

mino

že podobne v Poľsku poslední ozajstní Poliaci vo vláde sedeli v lietadle pri Smolensku.

Grigoriy-Ilmoran

Pravdupovediac, aj ja mám svoju sexuálnu orientáciu, hoci doteraz som o tom nikomu nehovoril. Mne sa ešte naozaj nestalo, aby sa ma niekto dokonca len spýtal, akú ja mám sexuálnu orientáciu, lebo každému, koho sa taká vec týkala, to bolo jasné zo situácie, a potreba hovoriť o tom čokoľvek jednoducho nikdy nevyvstala.
Nie, žeby som bol príliš prudérny, ale myslím si, že hovoriť iným ľudom o takej intímnej veci je jednoducho nechutné. Nemám absolútne záujem vedieť o živočíšnych potrebách a zážitkoch iných ľudí, dokonca sa mi hnusí aj to, keď niekto rôznou gestikulaciou , mhhhkaním a mľaskanim verejne predvádza, čo, a ako mu chutilo.
Keď som hladný, najem sa, a nikomu o tom nehovorím, nerobím z takej súkromnej veci vec verejnú.
Proste chovám sa ako árijský brahmín.
Hovorím o tom nie preto, aby som sa chválil, ale len preto, aby som iných povzbudzoval k podobnému.

O to viac som zhnusený z takej veci, ako verejné predvádzanie akýchkoľvek sexuálnych orientácií a praktík, čo robia hlavne príslušníci nízkej kasty. Myslím si, že keď niekto nemá prirodzene danú schopnosť rozoznávať, čo je decentné, mal by ho štát takej veci primeraným spôsobom naučiť. To by mala byť jedna z hlavných funkcií štátu.
Nie z nejakých morálnych ohľadov, ale z čisto estetických: ako k tomu prídu brahmíni, aby na verejných miestach dochádzali k nevyžiadaným, nechutným, hlučným a špinavým vnemom od všakovakej pretŕčavej chamrade, ktorá zo svojej živočíšnej dimenzie robí vec verejnú?

Jedzte, pite a súložte, ale ja o takých veciach nechcem nič vedieť.

Aman Againsttime

Inak ešte k tým "prajdom". Pozerám teraz toto video o prajdoch vo Švédsku:https://www.youtube.com/watch?v=PnkAz2bo8u8 a len krútim hlavou kam to ten kultúrny marxizmus dotiahol – fakt čistý absurdistan. Títo degeneráti sa nakoniec zožerú i sami a ani moslimov nebudú potrebovať. :-)

Istá lesbicko-feministická odnož Antify tam útočí na ostatných buzerantov, lebo sú podľa nich príliš "fašistickí". Pekne tu vidno akých "freakov" plodí takáto extrémne ľavičiarska klíma – zdravý mozog takéto niečo fakt nepochopí. Veru, niektorí ľudia naozaj mali byť potratení. :-)

balu

a tak som si oprášíl staršie vecičky. Túto pesničku som svojho času mal veľmi rád, asi klip som nepoznal. Neviem, priznám sa aj keď mi teraz ide o "vizuál".
https://www.youtube.com/watch?v=OwGG5fX7bxY
Je to ako krásny renesančný tanec a hudba nemá chybu doteraz - ale ako kukám klip, dvaja zženštelí chalani, ktorí sa neskôr budú aj hádať, nakrátko ostrihaná baba, ktorá pri mesiaci osamelá "vyzýva", potom sa objaví aj modrooký (nevinný) chlapec, o ktorého sa zrejme tí dvaja chlapi bijú. Fú... Píše sa rok 1985-6, neviem presne. Len som sa trochu zhrozil na čom som sa už ja vyrastal a teda akúže múdrosť ja tu môžem pestovať tonebôž odovzdávať. No ide o ten vizuál, asi som nepoznal, ako si tak premietnem tie roky u mňa tak asi nie. Ale už som vyrastal na Votrelcovi, na strednej sme už mali počitače (80-te roky Maďarsko). Akú tradíciu ja môžem odovzdať? Môžem maximálne chcieť aby sa to neskazilo ešte ďalej lebo už aj ja som skazený, ale menej. Divný deň, divný večer, divné myšlienky, sorry.

ps.: aj to si pozrite, ročník zhruba rovnaký https://www.youtube.com/watch?v=u06DpcFXc4U od 1:50... a 30 rokov tomu vole

pps https://www.youtube.com/watch?v=I1wg1DNHbNU

nové