Dve komédie a jedna tragédia

Vidím, že je tu pusto ako v hrobe, tak si zapíšem, čo som dnes videl.

 

Prvé som videl nejaké tlačovky, na ktorých Matovič, Galko, Sulík a ešte jeden chlap s dlhými ryšavými vlasmi hovorili, v akom strašnom stave je moc na Slovensku a že má vláda odstúpiť. Sulíkovi od vzrušenia slzili oči, mykalo mu viečkami, triasla sa mu brada. Žiadal zradcov, aby sa k nemu pridali, vlastne ani to nie, len aby sa vzdali svojho miesta. Prečo by to robili? Po ňom Matovič deklamoval, aké monštrum je jeho osobný nepriateľ Fico. Ak sa Matovič bude takto rozčuľovať častejšie, skončí zas v ústave.

Takéto tlačovky si môžu robiť každý deň. Čo môžu dosiahnuť? Nič.

Ignorovať!

  

Druhá komédia bolo podobná, ale nesledoval som až tak pozorne. Skupinky Matovičovi podobných exhibicionistov išli a žiadali to isté, čo opozičné strany. Smrť dvoch mladých ľudí plietli s akýmsi prevratom vlády a revolúciou. Buď to boli kolaboranti vrahov, alebo nimi manipulované stádo. Niesli čosi červené a ja som jasne videl, že je to krv sakrálnej obete.

Ale takto môžu pochodovať každý deň, kdekoľvek a akokoľvek dlho. A čo? Nič.

Ignorovať!

 

Posledné bola tá tragédia.Jeden syntetický mech, ktorý vyzval ľudí, aby čakali na jeho príhovor v nedelu večer. Patetický amatér, ktorý bol poverený páchateľmi vraždy, aby spustil ich pripravené mocenské divadlo. Aby verejne kryl to, čo oni budú tlačiť v zákulisí.

Čo môžeme robiť s takým zjavom?

********!


Norman

Bez dôvodu, proste preto, lebo "novinári" a "opozícia" obvinila vládu.

citujem z Týždňa Hríbov pokyn:

Po vražde Jána Kuciaka a jeho priateľky, po jeho poslednom článku, ale aj po množstve predošlých zistení novinárov a opozície, je zrejmé, že Slovensko nie je spravované zákonne. Spravodlivosť a právny štát sú v rukách pochybných ľudí, v štátnych orgánoch sú závadové osoby, a celá táto štruktúra je krytá z najvyšších miest. Volá sa to unesený štát a je to jediný ústavný dôvod, pre ktorý je prípustné postaviť sa únoscom štátu na odpor

https://www.tyzden.sk/nazory/46424/slovensko-je-bez-legitimnej-vlady/

Takže oni sa chcú postaviť štátu "na odpor". No, to chcem vidieť. Ich "pietné" akcie samozrejme nik nechce rušiť, ale chcem vidieť ich "odpor".
Prirodzene, predpokladajú, že dôjde ku stretom, zraneným, oni dúfajú že aj k mrtvym - to by slintali od radosti ako upír Nosferatu.
Dúfajú aj v to, že Fico ako janukovič dá pred "násilnosťami" prednosť zloženiu vlády. Ale kým janukovič mal aspoň pripravené nejaké miesto v Rusku, Fico by sa stal na celý zvyšný život len psancom, určite by sa ho pokúsili aj zavrieť. Áno, niektorí mu možno slúbia beztrestnosť, ak ustúpi (podobne ako sa havel dohodol s komunistami), ale oni sú "pluralisti" - čo jeden slúbi, to pre druhého neplatí. Vytiahnutie Mečiarových prípadov po 20 rokoch svedčí, že Fica dajú do basy KEDYKOLVEK a KDEKOLVEK. Ak teraz ustúpi.

Buheh

je pomerne presný. Tento štát je naozaj unesený. Problém je, že unesené sú aj tie ostatné, ktoré tvoria sústavu riadenú centrálnymi únoscami, ktorí uniesli USA. Takže ak o prevrate rečnia hríbovci, poslušní agenti centrálnych únoscov, tak isto nechcú skutočné zbavenie štátu od "unesenia", ale len pevnejšie opraty.

nové