Dvojminútovka nenávisti v Cannes 2022

Nielen festival politickej piesne Eurovízia sa prostituuje americkému militantnému kreténizmu.  Jeho jed prenikol aj do srdca Francúzska.

Cannes 2022. Aj tam sa prejavila naplno degenerácia anglosionistickej kultúry. Šašo Zelensky dostal príležitosť zahrať to priamo na  upadnutú filmovú spodinu. A tak v Cannes oficialne urobili polhodinku nenávisti, na čele s diktátorom Zelenským. 
 
Západ stratil posledné zvyšky možnosti hrať sa na morálnu nadradenosť. Západ zdochol. Podľa svojich vlastných meradiel dospel do stavu 1984 a zdochol.
 
big brother 1984
cannes 2022 zelensky
 
 
 
Fiktívna 1984 spodina:
 
Reálna Cannes 2022 spodina:
vannes 2022 spodina
Dusanbe

ani "standing ovations" , ako v parlamente Slovenskej republiky ?!?
Či to už publikum stojí ?

Norman

https://www.ta3.com/clanok/236417/zacal-sa-filmovy-festival-v-cannes-uca...

aspoň čiastočne, možno všetci nevstali (kverulanti:).
Mali by mu dať cenu, tú Palmu, za hru na prezidenta Ukrajiny - lebo on to len hrá. Tak, ako hral ten svoj seriál "Sluha ľudu". "Taký šašo a toľká kariéra" - hovoria si tamtí herci v Cannes :)

Kedy bude najbližšie stretnutie Bilderberg? Prípadne Bohemian Grove? Určite ho pozvú. Keď skončí vojna, bude chodiť aj osobne.

Dusanbe

nakoniec ako púťová atrakcia.
Aj tú filmovú a rovnako tú druhú - politickú rolu prezidenta, hrá na úrovni béčkových seriálov.
Celkom nerozumiem, ako ho mohol národ zvoliť - zrejme tam musela byť silná, odborne vedená a dobre financovaná volebná kampaň - práca profesionálov ?
Samozrejme, v kampani hovoril čo chceli voliči počuť - o.i. že zastaví konflikt a boje na Donbase, aby po zvolení plnil vôľu tútorov - presný opak.

Norman

z toho seriálu som videl prvú časť. Začína to hneď tým, že traja oligarchovia sa rozhodnú, že tentoraz nevyberú sami prezidenta, ale nechajú to výnimočne na ľud. (je to komédia, toto je považované za prvý gag, také niečo sa samozrejme nikdy nestane, že).
To vysvetluje všetky otázky. Z formálnej politiky sa stala súťaž v popularite. Ba dokonca aj alternatívna skĺzla do tohto prúdu. Preto môže byť budúca kandidátka na prezidenta kľudne aj tá kolagén queen Plačková.
Ba čo viac, títo skurvení kandidáti, ako Zelenský či Matovič, sú vlastne už kontra-politici, to sú UŽ "osloboditelia od zabehaných štruktúr". Proste už aj tento imidž zabral režim so svojimi pandrlákmi. Samozrejme, zaberie všetko, pretože má peniaze, moc. Nie je to žiadna až taká "veda" - je to zväčša proste hrubá sila, tisíckrát opakovaná lož, zapierať, zapierať, zapierať ...

slaven1

Nečítam Blahu lebo sa zverejňuje na FB a čítať tam je to utrpenie (samé hlúpe cookies banery, vyskakovačky "nedovolíme čítať kým si nespravíš účet"). To isté RabínHá. Ten síce má Telegram no pridáva tam odkazy na FB statusy, ktoré sú nedostupné bez prihlásenia.

Najnovší status zase https://t.me/harabin/4411

Našťastie sa to ide zmeniť. Keďže už nikto neskrýva, že Facebook je nástroj metropole na riadenie svojich kolónií, tak najnovšie došli noty, že treba vyhodiť neproamerický segment z tejto "televízie pre mladých" (Facebook = televízia v zmysle sterilného, neplodného, nudného obsahu duchovne likvidujúceho svojich spotrebiteľov).

https://sk.news-front.info/2022/05/19/usa-su-nespokojne-s-proruskym-obsa...

Takže po zrušení Blahu pôjde do hlavného prúdu na Slovensku Telegram. Ten sa síce kontroluje Londýnom a Alphabetom (Google) no ZATIAĽ na ňom nie je toľko cenzúry.

Blaha by mal na konci každého svojho statusu uvádzať link na svoj kanál na Telegrame, kým ešte nejaký účet u amerického ideo-polizeia má :-)

Norman

aby sa nemuselo hladať, tu je
https://t.me/LubosBlahaSmer/86

Facebook je cenzurovaný, ale ako vidno, stále kvoká, stále kvoká ... otvorenú platformu nemôžu celkom ustrážiť a jediné, čo im cenzúru umožňuje, je armáda UDAVACOV. Toto je hlavné monštrum, ktoré spôsobuje cenzúru, bez neho by žiadna AI nedokázala nič zachytiť.

Pravda, smutné je, že už sa všeobecne hovorí o cenzúre, ako by to bolo niečo normálne. To je tá ich "liberálnosť a sloboda slova", ktorej mali a majú plnú papulu.

Muki67

Mám pocit že Telegram je zatiaľ mimo dosahu globalistickych štruktúr. Neviem kde sa vyhrabal ten rus Pavel Durov, ale Telegram má operačné stredisko v Dubaji, niekoľko dátových centier po celom svete a zatiaľ sa tvária celkom nezávislo a fungujú bez cenzúry.

nové