Ešte väčší blbec ... zneužitý idiot Straka

Ešte väčší blbci sú to, ako sme dúfali.

Probruselská, alebo po našom anglosionistická, politická vrstva na Slovensku zneužila dorastnecov vo veku len 18 rokov na robenie cirkusu. Vieme všetci, že sú to umelé akcie rádoby nových farebných revolúcií, priam zneužívane detí. Ale akosi nad tým všetci mávli rukou.

Teraz ale asi niečo pretieklo a do prípadu sa pustil už aj bulvár. Śtudent Straka, ktorý sa celý čas len priblblo usmieva a mlčí (čím by si skôr zaslúžil nadávku Lasica), dal rozhovor Pluske. Takmer prvý raz zakrákal. Ale to nemal robiť, lebo v ňom vyznel objektívne ako pako, a tak zrejme nie na svoj vlastný podnet im na druhý deň zatelefonoval, aby to vylepšil. A dopadlo to ešte horšie.

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/rozhovor-lider-protikorupcnych-poch...

Myslím, že vhzľadom na zhovadenie tohto bradatého čerstvého maturanta by mal Kaliňák odstúpiť.

V čom je chyba? Pomohli by ďalšie dve tri výlety do Osviečimu? Prečo, súdruhovia neomarxisti, ste si zvolili za ksichty "protikorupcie" takéhoto debila a tú kvarglu? To lepších nemáte?

Aha.

 

 
Aman Againsttime

Sme všelijakí, ale vzhľadom k tomu, že ide o gymnazistu s politickými ambíciami, ktorý plánuje študovať na vš, je to veru riadna ostuda.
To si ani len nedokázal vygúgliť najzákladnejšie fakty (obzvlášť, keď sú tak ľahko prístupné a pekne spracované: https://domov.sme.sk/c/20189873/kauza-basternak-vsetko-co-potrebujete-ve...) a odpovedať na najtriviálnejšie otázky?

Ale dobre pre nás - aspoň je sranda a nikto už nepochybuje, že ide len o tupé, nastrčené figúrky.

de salutant

Nuž David Straka sa nevydaril, ale jedno je hlavné,- má správnú muslimskú bradu, a toto je teraz vo veľkej móde.
Uvažujem, či si aj ja nenechám. Ale kde najsť takú kočičku, ktorá by stála vedľa mňa na tribúne?

Náhodný okoloidúci

Komu z vás by napadlo dať svojmu synovi meno "Dávid"? Žeby ďalšie chápadlo samovyvoleného národa?

A len tak pre zaujímavosť, všimnite si, aký "imidž" si pestujú títo všelijakí aktivisti. Briadky á la Poliačik, chvostíky z dlhých vlasov á la Rizman z grínpís atď...

de salutant

Židovské mená začali po r.2000, bolo to na popud ponovembrového kléru - Baláža,Tondru,Korca, Sokola, a ovečky samozrejme poslúchali, taktiež to bolo aj propagandou televízie a rozhlasu v tých pohnutých ponovembrových rokoch ,ktorá robila na túto tému rozhovory a dokumenty. Hlavnou ich ídeou bola aj tzv. otrepanosť, unavenost,stereotyp dávania mien - Jožkov, Miškov,Aničiek, Marienok, a hektický nátlak do slobody pomenovania.

frooyo

Asi takto mi to nejak vychadza:
Na hlavnych spravach uz davno upozornovali na pozadie tohto protestu a teraz otocil aj mainstream. Sice pomerne neskoro, ale tak o co tu ide. Korupcia je vedlajsia tema, mimovladkari chcu zhodit Fizzovu vladu, pricom Fizzo dava dotacie aj mimovladkam.Mozno mimovladkari len predstieraju ,ze neznasaju fizza.
Bud chcu vyvolat len rozruch ako pri Gorila protestoch a potom na to zabudneme alebo chcu naozaj vystriedat fizzovu vladu, zrejme im neplni dost dobre sny o migracnej zaplave Slovenska.

Jozef Novak

Ano, asi tak nejak, skvelý postreh. Zas sa napĺňajú Norman-ove slová, že aj tento celý cirkus je samoúčelný, tak ako všetky doterajšie. Žiaden z tých podsúvaných cieľov, aký my naivne očakávame. Len ten jeden jediný: vyvolávať chaos, nepokoje, bez ohľadu na účel pod hlavičkou ktorého prebieha. Jednducho len preto, že v takýchto kalných vodách sa potom ľahko loví.

Norman

No.. moje slová.. skoro každý to vedel, ale teraz to už povedali aj masmédia. Ja tu nedávam nejaké predpovede, snažím sa len pripomenúť podstatné. Nie je to také ťažké.

SitňaN

Nuž, niekto ideologické školenie tohoto chalana riadne odflákol. Asi už idú aj tie dorastenecké kategórie dolu vodou. Hlavne keď to porovnám s mojím posobením v MDĽ v 90tych rokoch - to by si vtedy takto vytretého týpka žiadna mládežnícka organizácia nedovolila vypustiť na verejnosť.

Výpalník

Keď čítam plodnosť tohto nádejného budúceho Sorošovho zamestnanca mám pocit ako by sa vyjadroval žiak základnej školy prvého stupňa s ľahkou retardáciou. Toto má byť debatnou asociáciou zocelený fundovaný člen budúcej inteligencie Slovenska?
Veď keď idem robiť rozhovor do médií tak sa aspoň predpripravím, naštudujem, urobím si poznámky, budem cvičiť reakcie na predpokladané otázky ktoré v tomto prípade nie je ťažké odhadnúť.
Poliačik Poliačik, vychoval si teliatka k obrazu svojmu.

afík

Medzi dominantné témy patrí NATO, imigranti, rómovia, LGBTI, holokaust, židia a mimovládky
http://www.hlavnespravy.sk/nazory-ludi-v-diskusiach-nie-su-spravne-vznik...

el

Uzitocny idiot. Caka ho skvela kariera europolitika.

Ľubov

Bez emócií a s odstupom
http://zpravy.idnes.cz/profesorka-univerzita-prace-warmbier-kldr-f2e-/za...

Bohorovnosť tupých detí(niektorých)jednoducho raz narazí...a bude to plaču len potom.
A ešte,takým druhým "bonusom" informácií o Karolíne a Dávidovi je pre mňa aj totálne fiasko tej teórie o krištálových ďeťoch.Ak by sa naozaj rodili,už by sa len nejaké objavilo...konečne.Nemusí byť ani krištálové,nech je aspoň také obyčajné,zdravé dieťa a z neho mladý človek.

Norman

Generácia je vždy celá škála, sú medzi nimi aj unikátni zdraví jedinci a talenty. Ale čo môžeš povedať o sile celej generácie, keď preferovaní dobre zarábajúci mladí elitní futbalisti sa po nepriazni osudu-prípadne aj podvode- na turnaji rozplačú - aj s trénerom??
To je na nepochopenie - mladí zdraví chlapi, s dobrým talentom s perspektívami, sa rozplačú do kamery pre trocha smoly. A tréner smoklí rovnako na tlačovke.

To je príklad, že problémom v Európe (na Slovensku) ani tak nie sú mentálne schopnosti, inteligencia, ale skôr emočná stabilita, vôla, odolnosť. Všetci sa hneď rozčulujú, pištia a v podstate plačú.

Truhlík

Je to choré dať 15 rokov za krádež politického suveníru. Na YT bolo aj video ako na súde plakal. My sme mali skúsenosť s komunistickým režimom, títo nemajú potuchy o svete. A to je zámer aby takí boli. V gebuli majú len holokaust a vítanie slniečka.
Tu je ten Straka. Svet pozná len z fasbúku a jeho idol je Žitňanská.
https://www.youtube.com/watch?v=Ac4pXTiQL6E
https://www.youtube.com/watch?v=R26mOkVtXF8
Aby bolo srandy tak Marián Kočner dal tlačovku. Akosi nerozumiem prečo a ani sa mi to nechce dosledovať ale môže to byť jednoducho arogancia keď jemu nezrušili Kováčovu amnestiu.
Opičky v parlamente (Poliačik and Nicholsonová ?). To je ďalší termín po Haščákovom (spis Gorila) výroku - Volič je hovno iba kĺže po povrchu.
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Kocner-v-tvrdom-utoku-Sulik...
Ktovie aký kompromát má na Fica. A ešte ide na drzovku kvákať, že on s Technopolom nemá nič spoločné.
http://www.hlavnespravy.sk/kocner-krytie-nemam-ivete-radicovej-som-pozic...
Ale dobre nabonzoval na Sulíka a Radičovú. Ožratá židovská trúba.
https://www.youtube.com/watch?v=NLelmb0YeI4
Aby sa kruh uzavrel tak Tódová skúmala Kočnerov antisemitizmus a sama dostala a ešte sa tým chváli.
https://www.facebook.com/monika.todova/videos/vb.1350331251/102099549336...
A tak mi YT pri príprave tohto diskusného príspevku vyhodil muziku a celkove mi to troch dvihlo náladu pri pohľade na civilizáciu.
https://www.youtube.com/watch?v=qn-j6mfC9vc

nové