Európsky parlament: Slovenská vláda musí urobiť viac

Prišiel mi z Press Service European Parliament email. Väčšinou sú to nezaujímavé blbosti, ale toto asi stojí za povšimnutie, lebo nie som si istý, ako o návšteve "MEPov" informovali naše média.

Email je kópia tejto stránky European Parliament News. Je tam aj slovak version, takže nemusím naozaj nikomu prekladať. Ale treba zhrnúť a akcentovať.

Takže delegácie z ústredného výboru Európy, spolu 4 MEPovia (Member of European Parliament), tento týždeň navštívila na 3 dni Slovensko (začiatok 3. november 2021). Viedla to Nicholsonová, a tá vyjadrila "zmiešané pocity".

"Videli sme dobré príklady, ako napríklad na Luníku IX v Košiciach, kde miestne orgány na všetkých úrovniach spolupracujú s mimovládnymi organizáciami, ale videli sme aj tie zlé".

Pozor - takže dobré príklady sú tie, kde lokálne úrady spolupracujú (rovná sa "podriaďujú sa") NGO, mimovládkam, čiže cudzokrajným štruktúram mimo kontrolu domáceho národa, úradov, spoločnosti. Takýto prístup je dlhodobý vo všetkom a je treba principiálne vykoreniť toto NGO ovládanie. Pretože je to newspeak, nie sú to "non government",sú to práve "government" organizácie - ale práveže organizácie zahraničných vlád.

Ale to je všeobecný bod, poďme ďalej, čo sa píše o dezolátnych societách:

"Je desivé, že v 21. storočí v strede Európy žijú Rómovia v tak strašných podmienkach. Tieto sociálne podmienky sa však netýkajú iba ľudí z osád, ale ovplyvňujú aj ľudí žijúcich v ich okolí. Toto jednoznačne nie je sociálna Európa, ktorú sa snažíme budovať, sociálna Európa, kde sa na nikoho nezabúda".

Človek by neveril vlastným očiam, že. Takže "sociálna Európa". Kde je vo vzťahu k bežnému väčšinovému občanovi Slovenska? Kde je a kde bola, keď desaťročia chodili a chodia Slováci pracovať na Západ, vykorisťovaní nielen tamojšími frmami, ale aj rôznymi bandami sprostredkovatelov? A kde je tá solidarita, keď slovenskí obyvatelia, priemer, majú tú mizernú životnú úroveň, akú ju majú teraz? A perspektíva sa nezlepšuje, skôr naopak.

Kde je niekde v bruselských fascikloch správa o diskriminovaných Slovákoch, kde je špeciálna pomoc im? V podstate nikde. Neustále staranie sa len o nejakých "cigáňov" (po bruselsky "rómov") je diskriminácia podľa rasy, je to ten najhorší politický rasizmus, aký môže byť.

O kúsok ďalej:

"Najprv sa ale musíme zaoberať prílišnou byrokraciou v oblasti prístupu k prostriedkom EÚ na Slovensku. Všetci predstavitelia miestnych samospráv, mimovládnych organizácií a ďalších organizácií občianskej spoločnosti, s ktorými sme sa stretli, nám potvrdili, že toto je problém. Tieto prekážky však nepochádzajú z dielne EÚ, vytvorili ich slovenské orgány a sú to slovenské orgány, ktoré ich musia odstrániť."

Aha, takže toto je "problém" pre tie NGO. Je jasné, že bruselské nuly prišli mávať peniazmi. To je v podstate jediné, na čo na Slovensku chytajú svojich kolaborantov. Brusel vám dá prachy,  len musíte poslúchať, podržať a vydržať. Že ešte aj tak prachy nemáte? Na vine je vaša vláda, vy ste si v podstate na vine, vždy a vždy len vy. Vaša vláda, presnejšie tá minulá, a potom ešte vaši bieli spoluobčania - veď viete, tie svine, čo majú na rozdiel od vás čisté vlastné domy. 

 

Čo dodať? Za starých čias chodil prvý komunistický tajomník Jakeš a poučoval:
"Musíte dělat více a lépe".
Podobné až totožné sa opakuje dnes. Bruselskí tupci nám idú rozprávať, že sa máme starať o asociálov, zločincov a mentálov dezolátov. O ich dezolátov, lebo táto forma vznikla pod vplyvom ideológie bruselského režimu. Bruselský režim toto produkuje - a potom hádže vinu, moralizovanie a povinnosti na národné vlády.
 
Toto všetko už bolo povedané mnohokrát. Keďže ale Brusel neustále generuje infekciu, treba na to upozorňovať. Kde bol "občiansky tribunál" v tieto dni, keď tu behali títo panáci? Kde boli ľudové strany ĽSNS a Republika? No, dobrá správa je, že táto "delegácia" tu bola očividne priam inkognito, nenápadne a rýchlo sa stratila naspäť do bruselskej stoky, kde sa schovávajú. 
 
Odporúčam si pozrieť to video, ktoré komisia natočila. Áno, všetko to tu už bolo - ale práve preto. Aby sme nezabudli, že antropologická úroveň je nutná podmienka dôstojnej existencie ľudstva. A že jestvujú memetické víry, doslovne nákaza (šíriaca sa v súčasnosti najmä z Bruselu), ktorá ju stále ohrozuje. 
 
Ema

Bulvár na Slovensku si otiera hubu o bohatých Cigánov, ktorých je v Žehre 70 % obyvateľstva. A to len preto, že je tam akýsi kostol zaradený do zoznamu svetového dedičstva UNESCO, pochádzajúci z čias, keď sa kočovné kriminálne etnikum bálo k Žehre čo len priblížiť.

https://www1.pluska.sk/regiony/vychodne-slovensko/stopne-niekto-vlnu-nev...

Žehrianska megalomanská výstavba je obdobou toho, čo v Bratislave predvádzajú Penta, J&T a HB Reavis. V zásade žiadny rozdiel. V tomto sme už na úroveň žehrianskej majority klesli - a proces bude pokračovať.

Luko

Počet neziskových organizácií dosiahol viac ako 51 000, z toho súkromných neziskových organizácií je 42 122. Na spoluprácu je z čoho vyberať.

Verím, že 90-95% neziskoviek robí užitočnú činnosť = sú osožné, potrebné, chvályhodné. Problém je v tom zvyšku.

nové