Experiment Haiti - budúcnosť sveta

Včera banda úchylov, ktorých jedinou životnou hodnotou je rozvrat - predovšetkým rozvrat Európy - vysadila z nemeckej pašeráckej lode Sea Watch 3 v talianskom Pozzalle vyše 400 mladých afrických dobrodruhov, dovezených od líbyjských brehov. Ako obvykle, nikto sa neunúva informovať Európanov, ktorí zo svojich daní generujú zdroje pre tieto africké populačné prebytky, čo mieni robiť s ďalšími štyrmi stovkami civilizačne nekompatibilných osôb, ktoré rozšíria tie stotisíce afrických ilegálov, ktoré už do Európy prenikli, a ktorému štátu ich Európska komisia spolu s Medzinárodnou organizáciou pre migráciu hodia na krk, aby mal popri súčasných veľkých problémoch ešte väčšie.

V čase, keď sa čierni ilegáli a ich komplici z pašeráckej lode vytešovali z dosiahnutia cieľa, uverejnila česká MF Dnes vo svojej elektronickej verzii článok s titulkom Somálsko v Karibiku. Haiti ovládli gangy, sílí volání po intervenci. Úprimne, text nie je až tak zaujímavý, nebyť poslednej vety. "Chudé Haiťanky se navíc staly snadným terčem sexuálního vykořisťování a po modrých helmách zde zůstaly stovky bastardů." Predpokladám, že obvinenie z bastardizácie sa netýka Modrých prilieb - černochov Ak medzi nimi teda černosi sú.

Haiti je jediný černošský štát v regióne. Je to experiment, ktorý už ohrozuje okolité štáty. Čím to bude? Žeby obyvateľstvom?

Tak ako Haiti dopadnú všetky štáty, kde prevládnu takí obyvatelia, akých má Haiti. Preto sa desia Dominikánska republika, Panama a Kostarika, ktoré sú pri migrácii Haiťanov prvé na rane. Všetci si so sebou vlečú to, čo spôsobilo sociálny kolaps Haiti. 

Dobre sa pozerajme, keď nám ďalšie a ďalšie pašerácke lode, chránené aurou NGO, budú natláčať cez talianske prístavy ďalších a ďalších mladých Haiťanov. Že tí ilegálni černosi nie sú z Haiti? A v čom sa líšia?

Haiti je budúcnosť Európy. A nakoniec celého sveta.

Záber z včerajšieho vyloďovania afrických ilegálov v Pozzalle

 

Norman

tam to vybývajú a tlačia sa ako katastrofa, či ako zhubný nádor, ďalej a ďalej.

slaven1

Spojené štáty skrz svoje rozhodnutia - v poslednej dobe hlavne rozvrat spoločnosti cez "hodnoty" LGTBASASDA, akceptovanie sfalšovaných volieb prezidenta... - prehrávajú na väčšine frontov. Momentálne zažívajú v krajine infláciu (ceny značne rastú, platy nie).

Miestna korporátna propaganda slniečkuje zvyšovanie cien označením "cenová flexibila". V článku z MSM Businessinsider.com s nadpisom "Prečo rast cien v sieti Dollar Tree nad $1 nie je nevyhnutne zlá správa pre všetkých zákazníkov" sú aj takéto krásné hlody:

On Tuesday, [Dollar tree] said it would begin testing $1.25 and $1.50 price points, too. [...] On the surface, rising prices is a bad thing for customers, who could end up spending more on their regular shop. But there are some potential benefits, too. [...] Its new flexibility on price could give it more room to expand its range for customers: more variety, more products, and more brands...

https://www.businessinsider.com/dollar-tree-price-increase-shoppers-can-...

Oproti minulému roku skočili ceny "ojetin" o 30%:

https://www.zerohedge.com/markets/used-car-prices-hit-record-high-next-c...

Alternatíva nazýva veci pravými menami. Aspoň čo sa peňazí týka: Inflačná víchrica donútila Univeler dvihnúť ceny najrýchlejšie za posledných 7 rokov:

https://www.zerohedge.com/commodities/inflationary-storm-forces-unilever...

...А зори здесь тихие. No nie až tak:

https://www.hlavnydennik.sk/2021/10/24/baranek-ak-nevystupime-z-europske...

Dusanbe

pre managerov z LGBT komunity, miesta pre rasovú a rodovú rovnosť už bohužiaĺ obsadené:
https://www.rt.com/usa/538645-white-man-wins-discrimination-lawsuit/