Francúzi začínajú lyžičkou vylievať vodu z člna. Dieru ale nezapchali.

Francúzsky premiér Édouard Philippe predstavil dnes súbor opatrení, ktorými chce jeho vláda čeliť rastúcemu počtu migrantov prichádzajúcich do krajiny. Paríž podľa neho plánuje výrazne urýchliť spracúvanie žiadostí o azyl a pristúpiť k systematickému vyhosťovaniu neúspešných žiadateľov. 

Philippe sa pred novinármi vyjadril, že Francúzsko zlyháva v prístupe k migrantom, pokiaľ ide o dodržiavanie humanitárnych zásad, ale takisto aj pri plnení rozhodnutí o vyhostení osôb, ktorých nárok na pobyt nebol uznaný. Z celkove 91.000 ilegálnych migrantov zadržaných vlani na francúzskom území podľa neho dostalo príkaz odísť len 31.000, zatiaľ čo krajinu ich skutočne opustilo menej ako 25.000.

Podľa premiéra sa očakáva, že "zvýšený migračný tlak bude pretrvávať, pokiaľ sa berú do úvahy príčiny, ktoré ho vysvetľujú, teda chudoba, bieda spôsobená klimatickou zmenou, politická nestabilita v Afrike a... mafii podobné siete využívajúce túto biedu".

Neúspešní žiadatelia o azyl sa budú musieť "systematicky podrobovať odsunu hneď po tom, ako boli ich žiadosti zamietnuté", pričom bude využívaný systém automatického upozorňovania. Vláda zároveň pristúpi k zlepšovaniu podmienok pre žiadateľov o azyl, ako aj prijatých utečencov, a to vytvorením nových ubytovacích kapacít či zdvojnásobení rozsahu poskytovaných kurzov francúzštiny, dodal Philippe.

Nik z novinárov sa ho nespýtal, kedy francúzska vláda pochopí a uzná, že ak sa francúzske obyvateľstvo bude skladať prevažne z černochov a arabov, tak celé Francúzsko zákonite klesne na úroveň Sudánu.

Buheh

Preposielam tak, ako mi zhodou okolností dnes prišlo mailom:

Na to, aby sa nejaká kultúra zachovala dlhšie než 25 rokov, musí existovať určitá úroveň natality, t.j. 2,11 dieťaťa na rodinu. Všetko pod touto úrovňou znamená, že spoločnosť sa nezachová.

Pri pohľade do histórie, nezachovala sa žiadna kultúra po tom, čo úroveň jej natality klesla na 1,9 dieťaťa.

Úroveň 1,3 už nemožno zvrátiť, pretože by bolo treba 80 až 100 rokov na to, aby sa sama upravila, no niet takého ekonomického modelu, ktorý by za ten čas takúto spoločnosť udržal.

Inými slovami, z dvoch manželských párov má každý jedno dieťa a ak každé z týchto detí bude mať jedno dieťa, bude 4-násobne menej detí, než babiek a dedkov.

Ak sa v roku 2010 narodí len milión detí, je ťažké mať 2 milióny dospelých, ktorí pôjdu do sveta v r. 2030. Ak sa populácia zmenšuje, tak spoločnosť aj kultúra postupne zaniká.

Úroveň natality Francúzov je 1,8.

Angličanov1,6.

Grékov1,3.

Nemcov1,3.

Talianov1,2.

Španielov1,1.

*31 krajín EÚ má úroveň natality dohromady 1,38.*

História nám hovorí, že túto úroveň už nemožno zvrátiť. Za niekoľko rokov Európa, akú poznáme, prestane existovať.

No populácia Európy sa nezmenšuje. Prečo?

*Islamská imigrácia!*

Za populačný rast Európy od roku 1990 môže z 90 % islamská imigrácia. Francúzsko má úroveň svojej natality 1,8 promile a moslimovia vo Francúzsku 8,1.

Južné Francúzsko, ktoré sa z historického hľadiska považuje za jednu z oblastí s najväčším počtom kostolov na svete, *má teraz viac mešít než kostolov*. 30% obyvateľov do veku 20 rokov tvoria moslimovia.

Vo väčších mestách, vrátane Nice, Marseille a Paríža tento počet vzrástol na 45 %. Do roku 2027 bude jeden z 5 Francúzov moslim. A *už o 39 rokov bude Francúzsko islamským štátom*.

Vo Veľkej Británii vzrástol počet moslimov za posledných 30 rokov z 82000 na 2,5 milióna. To je 30-násobný nárast!!! *Vo Veľkej Británii je teraz vyše 1000 mešít, mnohé z nich sú bývalé kostoly...*

*V Holandsku* je 50 % novorodencov moslimského pôvodu a *o 15 rokov bude polovica obyvateľstva Holandska moslimská.*

*V Rusku* je 23 miliónov moslimov. *Každý 5. Rus je moslim.* O niekoľko rokov bude v ruskej armáde 40 % moslimov.

*V Belgicku* je 25 % novorodencov moslimov. Belgická vláda zistila, že tretina zo všetkých detí narodených v Európe *bude už za 15 rokov moslimského vierovyznania.*

Nemecká vláda o tom verejne začala hovoriť ako prvá. *„Zánik (nemeckej) populácie sa už nedá zastaviť.* Tendencia pádu sa už nedá zastaviť. *Nemecko bude do roku 2050 moslimskou krajinou.“*

*Líbijský vodca Muamar Kaddáfi svojho času vyhlásil: „Existujú znamenia, že Alah dosiahne víťazstvo nad Európu bez mečov, pušiek, bez dobytia.* Nepotrebujeme teroristov,ani bomby samovrahov. 50 miliónov moslimov (v Európe) ju v priebehu niekoľkých desaťročí pretvorí na moslimský kontinent.“

*Teraz ich je 52 miliónov (údaje z r. 2007!), ale za 20 rokov sa tento počet zdvojnásobí na 104 miliónov.*

Katolícka cirkev nedávno zverejnila skutočnosť, že ju islam prerástol v počte registrovaných veriacich. Za 5 – 7 rokov bude islam dominantným náboženstvom na celom svete.

Svet,v ktorom žijeme, už nie je ten, v ktorom budú žiť naše deti a vnuci. Možno to znie pateticky, ale je to tak.

Norman

čo navrhuješ?

Resp. čo navrhoval ten anonym?

Buheh

nenavrhol nič. A ja navrhujem postaviť vysoký plot a pripraviť si veľa streliva.

Aman Againsttime

Chcelo by to odkazy, zdroje, aby sme si mohli tie čísla overiť. Popravde, myslím, že tie čísla sú premrštené. Moslimovia nemajú pôrodnosť 8.1 vo Francúzsku. To je očividne prehnané. Podľa tohto zdroja majú pôrodnosť 2.8  Situácia samozrejme nie je dobrá, ale netreba si "vymýšľať". Znova opakujem, že treba si dávať pozor na hoaxy a preverovať zdroje, aby vám to zas nejaká "smotana" víťazoslávne neotrepala o hlavu. Nič im neuľahčujme. 

Norman

Aj presné čísla.
Ale hlavne je to zas len jedno zbytočné defétistické vyplakávanie čo len bez náznaku cesty pre ľudí, ku ktorým sa dostane.

Pomôže len zníženie pôrodnosti hnedých primitívov, alebo ich vyššia mortalita.

Už len z číreho ekologického pohľadu je hnedá rasa a jej nekontrolované bujnenie záhuba sveta.

Ľubov

Veľmi správne.Padlo tu veľmi rozumné slovo.Feudalizmus.Bez toho,aby sme sa v niektorých prejavoch života nevrátili späť o tristo rokov neprežijeme.

Niektorí si myslia,že inteligencia stačí.Nestačí.Potrebujeme aj inštinkty. Transcendentálnosť.

Norman

pre začiatok tej transcendencie by ale stačilo, keby emaily s návodom, že treba tie obranné valy a hodne streliva, transcendentne kolovali od človeka k človeku. Prečo nekolujú také emaily?

Len pripomínam, že obranné valy a strelivo nie sú na to, aby sa zabíjalo, ale práve naopak, aby nemusela tiecť krv.

slaven1

Slovenská pôrodnosť je 1.4 na každú ženu v plodnom veku. Toto je náš hlavný problém, a nie korupcia a podobné kokotiny. Písal som o tom v niektorých svojich starších komentoch:

http://nadhlad.com/comment/23887#comment-23887

Ďalšia dôležitá téma, je pôrodnosť 1.4 dieťaťa na každú ženu v plodnom veku. Tému tu otvára iba RKC, písali sme si o tom tu.

http://nadhlad.com/comment/23879#comment-23879

Ďalšie dôležité témy v našej malej zlatej kolónii sú:

- Porodnosť 1.4 dieťaťa na K.A.Ž.D.Ú ženu v plodnom veku
- Ustavná ochrana pôdy pred predajom zahraničiu

http://nadhlad.com/comment/22749#comment-22749

No a teraz si povedzme čo zaujíma národ v roku 2017: Národu sú vaše "židovské transporty" ukradnuté. Národ zaujíma hlavne kúpyschopnosť mzdy, kvalita školstva, cena zdravotnej starostlivosti, bytová otázka či zničujúca pôrodnosť 1.4 dieťaťa na každú ženu v plodnom veku...

http://nadhlad.com/comment/22683#comment-22683

O udalosti

V poslednom čase sme svedkami mnohých korupčných káuz, ktoré končia nevyriešené. Pochodom chceme vyjadriť nesúhlas s týmto stavom, ktorý je dlhodobo neudržateľný a je jedným z hlavných dôvodov extrémizmu na Slovensku.

Och, aké sprostosti. Hlavný dôvod zlého života na Slovensku je kolóniálny status, žobrácka mzda a z toho vyplívajúca pôrodnosť 1.4.

http://nadhlad.com/comment/22443#comment-22443

Dnešná pôrodnosť v Kolónii Slovensko je 1.4 dieťaťa na každú ženu v plodnom veku (vrátane Cigániek). Je to klasický, oddávny, normálny vývoj na okupovanom území.

Nechajte si vyhľadať všetky moje komentáre s frázov "1.4" (však, keby to bolo možné).

Nikto o pôrodnosti 1.4 nepíše, ani Nadhlad.com. Som rád, že na to odbracajú pozornosť aj iní (konečne). Je to hlavné "tajomstvo" našej spoločnosti.

 

Rudo

1.4 je žalostné číslo...možno najnižšie v Európe? A v tom je pritom už zarátaná aj vysoko nadpriemerná pôrodnosť cigáňov, pretože vykazovať to oddelene by bol rasizmus. Aká je teda reálna pôrodnosť belochov na Slovensku? 1.1? 0.8?
Plus ešte odliv mozgov do zahraničia. Väčšina napríklad lekárov odchádza hneď po štúdiu do Nemecka. Z piatich mladých lekárov, ktorých poznám, sú 4 už v Nemecku a piaty sa chystá na jeseň. Podľa mňa je to v súčasných podmienkach až vlastizrada...

slaven1

Navrhované, historicky preverené riešenie problému s pôrodnosťou 1.4 viď tu alebo tu.

Náhodný okoloidúci

Aspoň to tvrdí tento článok na Aktualitách:
https://www.aktuality.sk/clanok/504740/stahovanie-narodov-praca-na-zapad...

Uvoľnené miesta po našich, ktorí sa vrátia domov, iste veľmi radi zaujmú vysokokvalifikovaní lekári a inžinieri z rovníkovej Afriky a Bangladéša.

Aj kamoš, ktorý niekoľko rokov aj s manželkou pracuje v Londýne a majú tam aj deti, uvažuje o návrate. Po brexite im Angláni dávajú pocítiť, že sú tam nežiadúci. Ale "Indovia" by tam mohli zostať, tí sa vracať nemusia. Veď u nás sú aj tak dyzgrymynovaný...

frooyo

obavam sa ,ze francuzi sa uz nespamataju, uz teraz je 20 minut po 12. Uz pred volbami Marcron vyhlasoval ,ze nic take ako francuzska kultura neexistuje.

Buheh

Je to zaujímavá štatistika o počte zabitých v mene islamu v tomto roku ku dnešnému dňu:

https://www.thereligionofpeace.com/attacks/attacks.aspx?Yr=2017

A vlastne aj stránka je celkom k veci.

nové