Gratulujem

Gratulujem všetkým zúčastneným.

Vo voľbách zvíťazili strany tématizujúce národnú integritu a posun k realite.

 

Tí ostatní už pištia.

 

 
Grigoriy Ilmoran

tam pomôže jedine talent:

Grigoriy Ilmoran
2016-02-07 16:41
Prieskumy, "voľby", demokracia
Zazvoní Vám telefón, a na displeji sa Vám objaví neznáme číslo. Pretože Vám vačšinou volá číslo, ktoré poznáte, dokonca meno kontaktu, Váš mozog pri neznámom čísle automaticky skenuje všetky možné scénare. Skôr, ako sa rozhodnete odpovedať, chvíľu váhate.
V priebehu asi piatich sekúnd sa rozhodnete, či máte odpovedať; na jednej strane nechcete prísť o niečo dôležité, na strane druhej vsak Vás tiež napadne, že zas Vám niekto chce predať bambusové ponožky alebo kosačku Husquarna.
Zdvihnete, a počujete rychlo a neliehavo hovoriacu dievčinu, ktorá sa Vám predstaví ako Agentúra Bullshit Research, opýta sa Vás, či máte čas, a ubezpečií, že cela vec nebude trvať viac ako päť minút. Naozaj Vám chce položiť len zopár otázok. Zvedavosť aj pocit dôležitosti Vám radi, aby ste jej venovali svoj čas. Hoci, sú aj ľudia, ktorí v tejto fáze telefonátu viac alebo menej ráznym spôsobom cely hovor ukončí.

Prvá otázka obyčajne znie, koľko máte rokov, aké je Vaše vzdelanie.
Potom Vám povedia,že nakoľko o mesiac budú voľby, radi by vedeli, či budete voliť. Áno, nie.
Ďalšia otázka je, koho z nasledovných by ste volili.
A, tu prichádza psychológia, mentalita, atmosfera v spoločnosti.
Vzhľadom na všetky vymenované aspekty (psychológia, mentalita, atmosféra), Váš mozog v deviatich z desať prípadov Vám povie:
- Akurát tebe budem cez telefón vešať na nos moje skutočné preferencie a zámery. Ani neviem, kto si, a o čo ti ide. Kašlem na teba, poviem ti hocičo, len nie pravdu.
Človek buď povie, že asi voliť bude, ale ešte nevie koho. To urobia piati z desiatich. Ten, kto je rozhodnutý, rad sa pochváli, že bude voliť SMER, alebo SIEŤ. Takých je polovica. Ťa druhá, opatrná polovica, nepovie pravdu.
Dosť na tom, tie prieskumy sú v zásade naozaj len veľmi hrubý odhad; preto tak často dochádza k prekvapujúcim výsledkom. V krajinách, kde ľudia sú po historických skúsenostiach veľmi opatrní. Napríklad na Slovensku.
Ak teda, vezmete do úvahy horeuvedené, nemalo by Vás 6. Marca ráno prekvapiť, keď sa dopočujete, že Marián Kotleba sa dostal do parlamentu. Nie preto, že by som azda veril, že by taká vec niečomu pomohla, ale ľahko sa to môže stať.
Na druhej strane som oddávna toho názoru, že "demokracia", kde strany vo voľbách súťažia o priazeň voličov, je podvod, zločin aj bullshit.

Skutočným a jediným reálnym spôsobom, ako zvrátiť cestu Slovenska do totálneho marazmu (ak už naozaj nie je dnes neskoro),nie sú preto voľby, ale prepísanie ústavy, ktorú nám v časoch našej eufórie z pádu komunizmu, a straty ostražitosti v časoch nástupu vlády chamrade a hoštaplerov, napísali zahraničím manipulované kreatúry pod réžiou slobodomurárov a bankárov. Ústava bola napísaná tak, aby Slovensko bolo kolóniou v moci uvedených, krajina totálne zotročená, bez možnosti jej občanov naozaj rozhodovat o svojom osude.
Aká je alternatíva k tzv. zástupnej demokracii?
PRIAMA DEMOKRACIA.
Čo to znamená?
Slovensko je rozdelené na sto, počtom obyvateľstva približne rovnakých volebných obvodov, ktoré si v priamej voľbe pošlú svojho zástupcu do Slovenského snemu. Uchádzať vo voľbách sa môže každý, kto spĺňa zákonom presne definované kritériá charakterovej bezúhonnosti, vzdelania, všeobecnej vážnosti a občianskej angažovanosti. Voľby sú každých pätnásť rokov.
Každý obvod vsak pri nespokojnosti s výkonmi svojho poslanca môže kedykoľvek (v referende?) takého odvolať, a zvoliť si iného. Poslanci majú v čase svojho pôsobenia prísny zákaz stykov s akýmikoľvek lobistami. Ich návrhy riešení, interpelácie aj hlasovanie je len na ich vedomí a svedomí - vždy pred očami verejnosti: žiadne hlasovanie nesmie byt tajné.
A ďalšie detaily, ktoré tu ani netreba menovať.
Ako si azda každý môže vyrátať, všakovaké medzinárodné svine môžu dnes prísť za niekoľkými ľudmi (vodcami politických strán), a môžu ich úplatkom alebo vydieraním prinútiť robiť čokoľvek, nech je to akokoľvek pre Slovensko nepriaznivé alebo škodlivé. Tí potom už vedia, ako inštruovať svoj poslanecký klub. Niekedy naozaj stačí podplatiť len dvoch ľudí.
Aká je vsak pravdepodobnosť, že by medzinárodné svine skorumpovali 51 poslancov Slovenského snemu bez toho, aby aspoň jeden z oslovených verejnosti prezradil, čo tie svine od neho chceli, a čo mu za to ponukali?

Zaver: Žiadne voľby, nech by hlasovanie dopadlo akokoľvek, nech by sa do NR SR dostal ktokoľvek, nič nezmenia.
Nie zbytočné míňanie energie na nič neriešiace diskusie a demonštrácie proti cigáñom, islamizácii alebo Gorilám, ale žiadať o napísanie novej nekomunistickej (väčšina tých, čo písali dnešnú ústavu boli komunistické nomenklatúrne kádre) ústavy, napísanej bez dobrých rád od bankárov a slobodomurárov doma alebo zo zahraničia.
P.S. Vedel by niekto z Vás len tak z voleja povedať meno aspoň jedného človeka, ktorý sa podieľal na formulovaní ústavy nášho štátu?
Rozmýšľali ste niekedy nad tým, prečo tak veľmi nariekali nad smrťou "prominentného právnika", "špecialistu na ústavné právo"? Za čo mu boli zaviazaní a vďační?
Vedeli ste, že za obnovou činnosti slobodomurárskych lóži na Slovensku bol práve "prominentný právnik"?

upraviť odpovedať

Ľubov

Aj keď je to skutočná kakofónia,aj keď väčšina už teraz hovorí o predčasných volbách do roka,max.dvoch,aj tak gratulujem. Ak budú predčasné,naše číslo bude trojciferné.
Možno by mohla pani Beňová vrátiť mandát,keď sa jej to teraz v parlamente tak hnusí.
Pripájam tento rozhovor,ak ste to nečítali predtým.

http://blog.hlavnespravy.sk/307/cuper-v-ohrozeni-zivota/

Náhodný okoloidúci

Blahoželám nám k zvoleniu ĽSNS do NR SR. Konečne bude v parlamente niekto, kto sa tým ostatným bude pozorne pozerať na prsty a brzdiť ich pri vymýšľaní a robení nezmyslov poškodzujúcich štát a národ.

Blahoželám aj pánovi Figeľovi k zaslúženému výsledku. Fígeľ-fajka-paradajka :D

Truhlík

Bolo príjemné vidieť ako židoboľševici kvíkali.

baloo

a len na margo by som si dovolil poznámečku, že SDKU-DS 0,3%?!?!?! A toto bola prednedávnom ešte VLÁDNUCA STRANA?

Aman Againsttime

Som milo prekvapený, keďže pôvodne u mňa prevládala obava z prepadnutia hlasu a zbytočnosti celého tohto cirkusu. Ale dopadlo to tak, ako som viac-menej chcel, aby to dopadlo (Kotleba v parlamente, KDH mimo a debakel SDKÚ. Keby bol mimo ešte multi-kulti Hid, tak by to bolo takmer ideálne). Záver je jasný: Slovensko jasne povedalo, že chce zostať biele a treba to vziať na vedomie.
Dokonca i prípadná pravicová koalícia s euroskeptickým, protiimigračným Sulíkom na čele, nemusí byť až taká hrozná predstava (hoci bohvie ako dlho to vydrží, že?).

Náhodný okoloidúci

Multikulti feťák Poliačik pri moci je desivá predstava.

Truhlík

Rovnako ako Lajčák.
Včera som musel matku zaviesť na voľby a dnes do kostola a zostala zúfalo nervózna keď zistila, že by sa do vlády mohla dostať tá svolota z pseudopravice.

Náhodný okoloidúci

Oficiálne výsledky síce ešte nie sú známe, ale podľa predbežných uvedených na Tupkách vyzerá rozloženie kresiel v NR SR takto:
Smer-SD 49
SaS 21
OĽANO-NOVA 19
SNS 15
ĽSNS 14
Sme rodina 11
MOST - HÍD 11
mriežka Sieť 10

Kollár údajne odmietol ísť do vlády, takže keby mal vládu zostavovať Sulík, vyzeralo by to takto:
SaS + OĽANO + MOST - HÍD + mriežka Sieť, čiže 21 + 19 + 11 + 10 = 61, či je drvivá menšina a na zostavenie vlády nestačí. Keby Kollár otočil, mali by 72 kresiel, či je ešte stále parlamentná menšina. Ak sa SNS spojí s MOSTom, tak u voličov končí.

Druhá možnosť:
Smer -SD + SNS, čiže 49 + 15 = 64. To je tiež drvivá menšina. Ale s tichou podporou ĽSNS by to už bolo 78 kresiel.
Smer-SD + SNS s Kollárovym háremom by mali 75 kresiel, či je presná polovica a pri párnom počte kresiel ešte stále menšina.

Bude to veselé. Ale

Buheh

že naoko pohnevaní Sorošovi chlapci prestanú hrať predvolebné divadielko a bude

SaS + OĽANO + SNS + Kollár + mriežka Sieť, čiže 21 + 19 + 15 + 11 + 10 = 76

No a najhoršia možnosť je, že takéto zloženie parlamentu sa pánom vesmíru natoľko nepáči, že figúrky zo šachovnice zmetú a nadobro prestanú hrať hru na demokraciu – ustanovia nejaký dočasný provizórny protektorát, ktorý bude mať za úlohu vpustiť fluchtlingov, NATO základne a podpísať TTIP.

prasiatko Mlsko

Prosím Ťa a vysvetlil mi, čo mám chápať pod tou Tvojou poslednou vetou? ("že takéto zloženie parlamentu sa pánom vesmíru natoľko nepáči, že figúrky zo šachovnice zmetú a nadobro prestanú hrať hru na demokraciu – ustanovia nejaký dočasný provizórny protektorát, ktorý bude mať za úlohu vpustiť fluchtlingov, NATO základne a podpísať TTIP")
Jediné vysvetlenie Tvojich slov ma totiž kvik napadá, že hovoríš o nejakej úradníckej vláde maximálne na 1-2 roky. Tomu neverím, znamenalo by to, že tí "páni vesmíru" (kam chodíš na tak sprosté výrazy?) kroch, by v ďalších voľbách riskovali, že pre ĽSNS bude zisk cca 20%... až tak sprostý náš nepriateľ nie je!!!
OK, píšeš "prestanú hrať hru na demokraciu" - teda asi si predstavuješ, že už žiadne voľby nikdy viac nebudú. To ti príde reálne? Akákoľvek taká diktatúra by v horizonte neprekročila ani len rok 2021 a takú akciu by nasledovala dramatická reakcia - Európske krajiny predsa len nie sú Afrika či arabský svet. A vážne nechcem pôsobiť ako nasprostasté kvik, ale SR je slovanský štát, agresia proti nám dnes, keď RF, prípadne Poľsko sú v takom vnútropolitickom stave v akom sú, by bola impulzom na oživenie Panslovanskej myšlienky - čo by zas bolo pre pánov vesmíru kontraproduktívne.

Buheh

som nad hentým zlým scenárom príliš nepremýšľal, to bola len taká viacmenej intuitívna poznámka. Iba tak akosi cítim v kostiach, že „oni“, by mohli skúsiť niečo vymyslieť. Ale keď sa pýtaš, tak to skúsim rozviesť, pričom to, čo teraz napíšem, sú divoké špekulácie, ktoré dúfam, že sú celkom bezpredmetné.

Ak majú pravdu tí, ktorí hovoria, že v najbližších mesiacoch, resp. cca dvoch rokoch sa stane veľa dôležitých vecí (kolaps dolára, nemecké voľby, TTIP, pokus zaútočiť na Rusko, atď.), potom „oni“ teoreticky môžu veľmi potrebovať tieto podstatné veci tu pretlačiť aj za cenu, že potom sa ľud bude búriť. Môžu naťahovať skladanie vlády, potom zorganizovať nejaké provokácie či čo, aby mohli nastoliť nejaké kiskovité provizórium, ktoré by naťahovali dovtedy, kým sa neprijmú tie podstatné rozhodnutia. A dovtedy budú mať dosť času, aby masírovali verejnú mienku, pokazili Kotlebovi brzdy na aute a pokúsili sa skorumpovať jeho stranu, ktorá následne, už s nejakým podchyteným jedincom v čele, hrdinsky vybojuje volebné víťazstvo a povedie túto krajinu ku krajším eurozajtrajškom.

Ak sa Ti to zdá byť príliš divoký a paranoidný scenár, tak vedz, že aj mne. Opakujem, nemyslím si, že sa to stane. Ale keď sa človek rozhliadne po Európe, vidí, že absurdity, ktoré by sme ešte včera nepovažovali za možné, sú dnes realitou.

Teda toľko k dovysvetľovaniu tej nie celkom premyslenej poznámky.

Sinuhe

sú tak nasprostastí (dôkazom sú všetky ich kroky za ostatných - prinajmenšom - 130 rokov, kedy presrali nielen príležitosti pre rozvoj ľudstva ako takého, ale predovšetkým príležitosti pre rozvoj ich samých) že každý scenár je možný ... S tým musíme rátať a pripravovať sa na to.

Aman Againsttime

A multi-kulti židovka Beňová zo Smeru nie je desivá? Veď nikto tu netvrdí, že je SAS nejaká extra výhra - vieme, že je to štandardná neoliberálna strana plná pochybných a ideologicky neprijateľných jedincov (viď spomínaný Poliačik). Každopádne SAS mi v rámci tzv. pravice stále vyznie o niečo lepšie ako dajme tomu taký Hid či (dnes už našťastie pochovaná) SDKÚ.

Náhodný okoloidúci

S Beňovou máš pravdu, to priznávam. Tá sa už naškodila dosť a bude problém zabrániť jej v ďalšom škodení. To isté platí pre Zalu a spol. Eurokomedianti v eurocirkuse sú menej viditeľní ako domáci komedianti v domácom cirkuse, ale môže napáchať väčšie škody. Ale - netreba to ešte viac zhoršovať.

Ema

zakrúžkovali Kotlebu. Je nás celkovo asi 155 000, čo nie je málo.

Apropo, Figeľ je úplne fpéčku. Hajzel humanitárnebombardujúci. Krysa sionistická.

prasiatko Mlsko

Inak, vo vláde ako podpora SMER-SD a SNS neskončíme, nejdeto, odmietajú opustiť zločinecké organizácie (EU+NATO).
Výsledok volieb jednou vetou: "Dajte ľuďom o čo prosia, kým žiadajú pekne, lebo keď si to vezmú násilím, bude s Vami už zle!"
Prečo parafrázujem môjho obľúbeného Šándora Petofiho? Pretože som presvedčené, že ani nasledujúca vláda ľubovolnej skladby nám nedá to o čo voličom ĽSNS ide hlavne ...
a preto najneskôr o 3-4 roky bude zle!

Rosemary

A este aj z inch je tam 11 000 navyse

Grigoriy Ilmoran

že máš Písmo v malíčku.
Teda, ako hovoríš, pod palcom.

nové