Havranov klon?

Aj keď to vyzerá ako Havranov klon, je to zrejme len podobný neurotik.

Ak to nie je paródia - čo sa nikdy nedá vylúčiť- napadá ma len jedna otázka:

Ako je toto možné? Ako toto môže študovať - aj keď len žurnalistiku? :-)

Autor: 
téma: 
Murkoslav

Ak sa spoľahneme na zrak a sedliacky rozum, tak vidieť že genetický kód spomínaných indivíduí je dosť podobný. Prejavom sú podobní tiež. Mimochodom, na ostatných videách tohoto nešťastníka vyzerá skutočne ako pod vplyvom drôg. Ak budem chcieť dobromyseľne vylúčiť vplyv drôg, tak ostáva len konštatovať určitú mentálnu retardáciu. Minimálne, ten prejav vyzerá ako po čerstvom prebudení po krátkom dvojhodinovom nedostatočnom spánku.

Norman

Hej, aj ja predpokladám, úplne vážne, nejakú neuronálno-psychiatrickú poruchu. Videá sú aj výrazne strihané, takže je možné, že má nejaké tiky, ktoré musel vystrihať. Môj výsmech samozrejme nesmeruje voči tomu, že je takto postihnutý, ale voči tomu, že má tú hlúposť spojenú s drzosťou hodnotiť a poučovať iných ľudí.
To isté platí o Havranovi.)

Kolodej

Ja som v mladosti pochabosti skúsil - a môžem z vlastnej skúsenosti potvrdiť, že takého debila z teba mäkké drogy nespravia. Ehm.
A určite som nikdy nemal potrebu zavďačiť sa moci natočením videa. To je už iniciatívny pomáhač. Jedničkár asi. Zapáčiť sa páničkovi.

Norman

Prečo ho zavrhli? Veď ten pán sa zaprisahal, že "ani jednu sliepku nezabil" ( circa 1 minúta videa), takže by sa ho tie poslankyne naozaj nemuseli báť.

Ale vážne - samozrejme, že ľudia z LSNS nie sú fašisti. Proste nie sú.
Ak tú masku niekto navlečie na nich, navlečie to potom ľahko na hocikoho.
A samozrejme, že nie sú rasisti. Sú to nábožní ľudia a riadia sa Bibliou. Všetko je tam napísané, tam sa pani poslankyňa môže potrieť aj na rasovú otázku. Že nevie kde? No proste tam, nech si pohľadá. Alebo má niečo proti Biblii?

A ináč rasy uznáva aj zákon. V zákone je napísané, že je zakázané hanobiť niekoho rasu. Ak by rasy neboli - ako by ich bolo možné hanobiť? Rasa je koncept z terminológie zákonodárcu.

Buheh

:D Ďakujem za veselé ráno. Som škodoradostný, a nech. Hovorí sa, škodoradosť, najväčšia radosť.

Ak si odmyslíme drogy a genetiku, ešte je možné vysvetlenie, že ho od detstva často bili po hlave.

Toto by fakt nemohli zobrať inde, len na žurnalistiku. Veď ten by nemohol robiť ani závozníka.

Jozef Novak

Ležal som raz na oddelení chirurgie s chlápkom zo susednej dediny. Mal úraz na bycikli, dosť nepekný. Jeho syn ktorý ho tam prišiel navštíviť, pracuje v denníku "N". Prepáčte, využil som imformácie z Vášho webu, vďaka Vám som bol v obraze, že o akú prácu žurnalistu sa v tom denníku jedná. Chlápka som dosť zneistil a tak sa z toho celého snažil vykrútiť tak, že poznamenal: "...ano, priznávam, všetci novinári klamú, ale jedine môj syn nie...". Večne vyťahoval otázku Holocaustu, zdôrazňoval ako kôli tomu strašne nenávidí Nemcov a Katolíkov. Strašne sa mu preto páči reč Žabožrútov. Aj keď som mu oponoval, že Nemci "len" sa snažili verne napodobniť Napóleonove metódy, nebolo mu pomoci. Aj keď Napóleon rovnako pri zjednocovaní Európy a pri tlaku na Russko postupoval rovnako, v jednom sa zrejme, ak posúdime masívnu PROPagandu, predsa líšil: nepostavil proti sebe určité etnikum, ktoré sa cítilo a cíti byť naďalej veľmi dôležité a teraz aj nesmierne dotknuté a urazené. K akému etniku sa hlási ten pán som ale neriešil, takže neviem...

Vango Tango

ale nazvať tohto debila oportunstu klonom Havrana je nespravodlivé! :-D

Náhodný okoloidúci

Nenávisť nám je cudzia, prenecháme ju slniečkárom, naše pocity voči HVRN predstavujú nanajvýš tak zmes zhnusenia a výsmechu.

Aman Againsttime

Najnovší brilantný prejav budúcej novinárskej hviezdy: https://www.youtube.com/watch?v=9EV60G5lrJs&feature=share
Fakt to nie je recesia? Ťažko totiž tomu uveriť...

Sinuhe

Len málo (prepytujem) ľudí dokáže pre našu vec urobiť toľko ako ako Malloney - držiteľ diplomu za účasť v behu Tok Tóra na 1 míľu! Podporujme ho a propagujme :-)

Dobrá je aj diskusia na tytrubke, kde sa ho jeden diskutér pýta, či vyfajčil koberec :-D

Chcem aby Malloney prispieval viac a bežal kľudne aj toľko, ako Forrest Gump (prečo mi ho tak pripomína, žeby kvôli tomu behu?).

Buheh

tak iba takto

:D :D :D

nové