Heger na German Marshal Fund of the United States

German Marshall Fund of the United States je organizácia založená v roku 1972 na základe financií Nemecka. Formálne to bol "dar" pri príležitosti 25. výročia Marshalovho povojnového plánu.

V mene sa to "of the United States" často vynecháva, takže bežná populácia má dojem, že ide o nejaké nemecké projekty. Nemecko to ale len zafinancovalo, a veľmi pravdepodobne aj stále platí - riadené je to z USA.

Ich poslanie (wiki):

"GMF je nonpartisan American public policy think tank ..." -preklad: GMF je inštitút jednostrane slúžiaci na presadenie americkej ideológie a amerických záujmov.

"... and grantmaking institution ..." - používajúca peniaze na ovládanie

"...dedicated to promoting cooperation and understanding between North America and Europe." - slúžiaca na ovládanie Európy Severnou Amerikou.

Ako zakladateľ GMF je definovaný Guido Goldman, vo Švajčiarsku rodený, ale vyrastal v USA, profesionálny agent špecializovaný na ovládanie Nemecka Američanmi. Figurujúci aj v Center for European Studies na Harvarde - inštitúcie zameranej na zhromažďovanie fundamentálnych informácií o Európe. Jeho otec bol " a leader in the Zionist Movement and a co-founder of the World Jewish Congress". Presnejšie, otec bol okrem iného predseda World Zionist Organisation.

GMF usporiadava konferencia, na ktorých necháva predstúpiť a poklaknúť politikov európskych krajín. Včera (30. 11. 2021) tam online hovoril aj premiér SR Eduard Heger. O čom hovoril a ako nás predal?

Vláda chce vytvoriť Centrum boja proti hybridným hrozbám. Doslovne takto, už to má aj presný názov. Je to evidentný pokus o formalizáciu neslobody prejavu, o cenzúru nezávislých médií. Každý režim má spôsob, ako označuje myšlienky, koncepty a ideológie, ktoré nechce akceptovať - súčasný ich rovno nazýva "hrozby" a spojením so slovom "hybridný", ktoré je spojené s "vojnou", je vytvorenie podobného "centra" doslovne vyhlásenie vojny akejkoľvek slobode tlače, mediálneho prejavu.

Navyše "občania by sa voči nim (hybridným hrozbám) mali stať odolnými vďaka plánovanej reforme vzdelávacieho systému". Čiže táto vláda mieni vykonať akúsi revolúciu v školstve, aby decká mali už definitívne prepláchnuté mozgy a nemohlo sa im stať, že podľahnú nevhodným mémom. Myšlienka ako revolučne bombastická, tak aj odporná. Neuveriteľné, že takéto prejavy tento režim ešte vydáva za demokraciu a slobodu.

"Nedôvera občanov SR voči štátnym inštitúciám je podľa Hegera dôsledkom skorumpovaného systému, ktorý umožnili bývalé vlády." Súčasná vláda, ktorá má úbohú 10% podporu, a celú si ju prešustrovala sama, sa vyhovára na akési "bývalé vlády". O svojej vláde si myslí, že má "silný protikorupčný mandát a rozviazala ruky orgánom činným v trestnom konaní." Pravda je tá, že Matovič-Hegerova vláda vytvorila policajný štát, a prenasledovanie politických oponentov považuje za svoj jediný "mandát". Tomu podriadila všetko, vyhrotila politickú hru do najradikálnejších boľšvických foriem, kde priam bez metafory platí - "zabijem ja teba, ináč ty zabiješ mňa". Táto vláda sa nezastavila ani po vražde Lučanského priamo vo väzení - niečo, čo tu viac ako 30 rokov nebolo. Toto je dôvod, prečo táto vláda musí odísť, a jej vodcovia musia byť za zločiny potrestaní. 

V oblasti zahraničnej politiky Heger zdôraznil, že "Slovensko je spoľahlivým členom NATO a Spojené štáty považuje za strategického partnera a spojenca." 

Táto dogma podriadenosti, nebudeš mať iného boha, okrem USA, je absurdná. USA sú na druhej strane planéty a ich zámery s Európou sú čiste kolonizačné, zhubné pre celý život Európy.

Potom ešte Heger prisľúbil, že SR bude platiť svoj desiatok vojensko-priemyselnému komplexu a bude im platiť tie 2 % HDP, ktoré americký moloch žiada.

"Čo sa týka energetickej bezpečnosti, Heger priznal, že SR je momentálne závislá od ruského zemného plynu". Priznal??? Čo je to nejaký hriech alebo zločin, dovážať energiu odtial, kde je? A čo je akože alternatívou - stať sa závilsými na dovoze plynu v loďkách cez Atlantický oceán? Je neuveriteľné, že v oficiálnych správach Úradu vlády zaznievajú takéto formulácie. 

Dojem, aký zanechalo vystúpenie bývalého predavača vodky na agentoch GMF nie je známy. Nie je isté, ako hľadia na poslušnú, ale totálne neschopnú súčasnú vládu. Zdá sa isté, že jej dni sú spočítané, ale nie je vidno ani náhradu, ktorá by potom efektívne presadzovala záujmy USA  na Slovensku. Biháriovej PS to nebude perspektívny kôň, a Korčok s Klusom už na všetko stačiť nebudú (zvlášť, keď po voľbách si sami budú hladať miesto). A pritom USA majú so Slovenskom veľké plány, pretože vždy stavajú na malých entitách (Kosovo, Lotyšsko, Litva, Estónsko, Gruzínsko, Thaiwan, Belgicko, Holandsko), ktoré dokážu podlo použiť ako klin na rozbitie mierovej existencie krajín. Slovensko je navyše potencionálne strategicky dobrá základňa pre (americké) letectvo - ani nie tak ako hrozba Rusku, ale naopak Nemecku, kde už sú doterajšie základne neisté a v ohrození.

Nepochybne, pre nadvládu USA nad Európou je oveľa dôležitejšia záležitosť ako Hegerovo slubovanie poslušnosti, nová vláda v Nemecku.  Nový takmer istý kancelár, Olaf Scholz, zatiaľ síce prisahá vernosť Amerike, ale analytici v GMF sami najlepšie vedia, že nikomu sa nedá veriť, ak za chrbtom nemá pištol. Zatiaľ veria Berlínu viac ako Parížu. Nuž, dovolím si predpovedať - aký to zas ťažký židovský omyl.

A keď američanom padne Nemecko, domino spadne rad zaradom celé.

Nehovoriac o samotnej pochybnej figúrke zvanej Washington, ktorá sa už teraz podivne kýve a krúti. Je stále veľmo pravdepodobné, že zlom začne tam, priamo v strede. 

A potom už Heger žiadnu vodku ani americkú whiskey slovákom nepredá. 

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/608850-heger-na-diskusii-german-m...

https://www.aktuality.sk/clanok/q5dbn67/premier-na-diskusii-german-marsh...

 
0
Dusanbe

Nerozborné priateľstvo a večná družba slovenského národa s bratským ľudom USA !!!
Vlastne - slovenský národ treba vymeniť - viac ako 2/3 považuje USA za väčšiu hrozbu ako Rusko...
"Centrum boja proti hybridným hrozbám" bude musieť pracovať na 3 smeny.
Hybridi sa nezastavia 24 hodín denne.

nové