Ide ho rozdrapiť od snahy

Ak chcete vidieť, kto stojí za vlnou imigrantov, pozrite si snahu tohto amerického manipulátora. No, amerického ... je to pôvodom Brit ... hrubé obočie, dlhý nos, primitívna nehanebná  záplava lží a drzých urážok ... John Olivier ... kto to len tak môže byť?

Pozrite si, ako tento počerný zmrdík takmer 20 minúť nadšene a aktívne bojuje za právo moslimov na inváziu do Európy, až máte dojem, že ho rozdrapí od  snahy. Všetko zabalené v americkej popkultúre, ktorú oni nazývajú humor, pretože vo svojej dedinskosti už nič iné, ako takýto sajrajt, nedokážu stráviť.

Venujú sa tomu aj aktuality.sk, lebo komik spomína aj Slovensko. Ale to nie je podstatné, na tom si celkom vybil zuby - zaujímavá je tá intenzita masáže na stanici HBO. A to je samozrejme len jeden malý príklad z mnohých.

 
Už viete, proti komu bojujeme? Je ešte niekto, kto neverí, že Američania sú na strane našich nepriatelov?
 
afinabul
Náhodný okoloidúci

Ožratému alkoholikov vadí, že abstinent je triezvy a posmeškami sa ho snaží donútiť, aby sa tiež začal ožierať a stal sa alkoholikom.

P.S.: Fico by si teraz zaslúžil demonštráciu, ale takú, ktorou by mu občania vyjadrili podporu. Viem, idú voľby, multikulti retardi by frflali, že situáciu zneužíva na naháňanie bodov, ale tu ide o princíp.

Sinuhe

na tému imigranti bol dobrý. Podobne bol asi dobrý na jednaniach v rámci V4. Stále ale nepovedal, čo znamená tá vnútrostranícka vzbura, keď smerácki europosranci zmrdsky hlasovali proti líni strany hlásanej tu pre tuzemské médiá.

Aman Againsttime

Ten zmrd mi pripomenul neslávne známu Barbaru Spectre, ktorá sa tiež dožaduje mohamedánskej invázie do Európy (i za cenu toho, že to bude ju a jej súkmeňovcov stáť krk) Inak toto židovské video som práve videl na svojom FB, kde ho zdieľala naša vrchná buzerantka Fábry (áno, odoberám aj od tejto chorej špiny - o.i. aj kvôli mojej snahe preniknúť do mozgov takýchto rozvratných individuí). Babochlap sa vyjadril, že mu takéto výborné videá na Slovensku veľmi chýbajú (Babochlapovi očividne nedochádza čo s takými ako je on/ona budú musulmani robiť. Alebo žeby trpel/a i sadomasochizmom?).

nové