Imigranti devastují Evropu jako válka

Roman Bárta

Nová studie z Velké Británie prokázala, že imigranti z Afriky a Asie způsobili britskému státu škody ve výši téměř 120 miliard liber. Studie pokrývá období mezi léty 1995 a 2011 a dokládá, že barevní imigranti si v tomto období vzali od státu prostřednictvím sociálních dávek mnohem víc, než kolik státu vrátili na daních a vyprodukovali svou prací.  

Naopak většinově bílí cizinci ze střední a východní Evropy, kteří do Británie přijeli po roce 2000, vydělali britskému veřejnému rozpočtu mezi lety 2001 a 2011 celkem 20 miliard liber. Vyprodukovali výrazně víc, než si vzali.

Částka 120 miliard liber je asi 190 miliard dolarů. Pro srovnání náklady, které Velká Británie vynaložila na 1. světovou válku ( 1914-18 ) činily tehdy asi 35 miliard dolarů, což by v dnešních cenách bylo přibližně 800 miliard dolarů.

Kdybychom k mimo-evropským imigrantům přičetli i evropské cikány, kterých je v Británii až 200 tisíc a silně vysávají sociální systém, tak by celkové škody převýšily částku 200 miliard dolarů. A to už jsme na jedné čtvrtině výdajů, které Británie zaplatila za 1. světovou válku.

Barevní imigranti ve zmíněném období způsobili Velké Británii škody zhruba jako celý jeden rok první světové války.

Vedle škod, které imigranti způsobí vysáváním sociálního systému, jsou tu ještě škody způsobené kriminalitou imigrantů a další negativní dopady imigrace a multikulturalismu. Tyto škody je komplikovanější přesně kvantifikovat, ale jde o ohromné částky.

 

Mezi další náklady spojené s přílivem barevných imigrantů a politikou multi-kulturalismu patří :
- přímé škody způsobené kriminalitou ( míra kriminality je u imigrantů výrazně vyšší, než u bílých )
- náklady na prevenci kriminality a zabezpečení objektů
- terorizmus a náklady na prevenci teroristických útoků
- různé sociální a integrační programy
- miliardy na multikulturní školství - na některých západních univerzitách jsou i desítky předmětů, kde se vyučuje multi-kulturalismus, gender / feminismus, neo-marxistická filosofie apod. Existují i celé katedry a fakulty těchto levičáckých pavěd ( například Genderová studia, nebo Black Studies - černošská studia).

- dotace a státní granty lidskoprávním neziskovkám, umělcům a aktivistům, státem financovaná antirasistická a multikulturní propaganda, veřejnoprávní média propagující multi-kulturu z peněz občanů

- náklady na léčbu importovaných nemocí a na prevenci
- škody způsobené propadem hodnoty nemovitostí v okolí ghett apod.
- poškozování podnikatelské sféry různými rasovými a genderovými kvótami, anti-diskriminačními zákony atd.


Imigranti - naše budoucnost nebo naše zhouba ?
Objevila se i kritika interpretace dané studie, která říká, že analýza zahrnuje i imigranty, kteří ve sledovaném období 1995 až 2011 byli již v důchodu, ale předtím v Británii pracovali.

Ale stačí selský rozum, abychom věděli, že barevná ghetta západních velkoměst plná zevlujících gangů, kde se obvyklá nezaměstnanost a závislost na dávkách pohybuje kolem 60 až 80%, nemohou být pro evropské státy žádným přínosem.

Podle zastánců multikulturalismu imigranti přináší prosperitu. Na západ už 50 let přichází zástupy barevných imigrantů. Tak kde je ta prosperita ? Vidět je jen úpadek, růst kriminality a astronomické zadlužení států.


Manipulace
Mezi cizinci přicházejícími do západní Evropy jsou rozdíly obrovské. Na jedné straně nevzdělaní a negramotní imigranti, co se z Afriky plaví přes Středozemní moře do Evropy. Na druhé straně lidé z východní části EU, kteří se bez problémů integrují, naučí řeč a pracují.

Velké rozdíly jsou i mezi imigranty ze sousedních zemí. Například Indové versus Pákistánci v Británii - mezi Indy je výrazně víc pracujících a nekonfliktních lidí, než mezi problémovými Pákistánci.

Tyto markantní rozdíly mezi jednotlivými skupinami cizinců poskytují velký prostor k manipulaci ze strany různých multikuturních sociologů a jiných pseudo-odborníků, kteří produkují různé studie s předem daným cílem podpořit imigraci, propagovat imigranty a multi-kulturalismus.

Když chce například britská multikulturní neziskovka vytvořit takovou studii o imigrantech, stačí, když do skupiny zkoumaných imigrantů zahrne větší počet těch lepších cizinců a výsledek dopadne pozitivně. V médiích se pak objeví články a reportáže s fotkami usmívajících se muslimů a černochů s titulkem například: Vědci prokázali, že imigranti pracují stejně, jako místní.

Co se ale veřejnost nedozví je, že mezi vybranými imigranty ve zkoumaném vzorku byla většina ze střední a východní Evropy, nebo Korei apod.

Studie o imigrantech by byly objektivní, pokud by přísně rozlišovaly imigranty dle ras a etnik a nemíchaly vše dohromady. Většina studií z dílny lidskoprávníků a humanistů je neobjektivní a manipulativní už z toho důvodu, že jejich ideologie zpochybňuje jakékoliv rasové rozdíly. Podle nich je každý negramotný imigrant z Afriky stejně inteligentní a přínosný, jako pracující cizinec ze Střední Evropy.Závěr
Tvrzení, že imigranti nám zajistí budoucnost a budou pracovat na naše důchody, už dnes působí jen jako trapný pokus o vtip.

Většina imigrantů mířících do Evropy jsou dnes černoši a muslimové u kterých platí, že kromě mnoha jiných negativ a rizik budou představovat rostoucí zátěž pro veřejné finance. Ne, že oni budou pracovat na naše důchody, ale bílým lidem se bude stále oddalovat věk odchodu do důchodu, aby měl miliony  imigrantů kdo živit.

 
Náhodný okoloidúci

Analytik a novinár Štěpán Kotrba sa v rozhovore pre Parlamentní listy vyjadril, že odpor voči imigrantom prinúti juhoeurópske vlády uzavrieť južné hranice Európy vojensky a na lode s imigrantmi strieľať.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Analytik-Kotrba-USA-rozvr...

K tomu dodám len toľko, že presnejšie by bolo nazývať ich kolonistami.

Buheh

Sú krásne, zábavné, elegantné.

Susedom sa v záhrade, potom ako im zdochol starý pes, usadila jedna taká pekná sivo tigrovaná. Suseda je dobrá žena, začala ju kŕmiť. I stalo sa, že mačke sa narodili zo štyri mačence. Bolo to krásne, rozkošné, ich vnučka mačence prevlákala po záhradke, v každej hrsti dve. Prešiel rok, milé mačence vyrástli a na jar tri mačičky vrhli novú generáciu tých milých tvorov. Suseda ich i naďalej usilovne kŕmi, ibaže tucet mačiek, to už nie je len tak. Mačiek je plná nielen susedovie záhrada, ale už aj naša a aj záhrady ďalších susedov na okolí. Nevadilo by to, mačičky sú pekné, zmierili sme sa s tým, že deti sa už nechodia hrávať do von, keďže všade sú mačacie oné, veď viete čo.

Nuž dobre. A čo bude ďalej? Na jar tu budeme mať desať tehotných mačiek, ktoré vrhnú štyridsať krásnych mačiatok. Máme možnosť so susedmi im všetkým štyridsiatim zabezpečiť sociálnu a zdravotnú starostlivosť ako dostali ich rodičia, prarodičia i prababka. Za týchto okolností budú na našej ulici na ďalší rok stovky nových mačiek. Aj im by sme mohli zabezpečiť sociálne istoty, ale bude to už náročnejšie. Pokiaľ ide o ich deti a deti ich detí, som však skeptický. Uživiť toľko mačiek, dať ich zaočkovať... na to ani my, ani susedia nemáme dosť peňazí. Poraďte, kde na to vziať?

1488

Jésli u ťibjá KISKA, tak vedz, že mačky sú v kurze

https://www.youtube.com/watch?v=muKIQgynado
(link od Miňa)

P.S.: požičiam Vám môjho pitbulla, má mačky rád..

P.S.2.: no ak máte takéto KISKY https://www.youtube.com/watch?v=pdfJh-7mRXI
tak nepomôže ani psík

Buheh

Potom ako som napísal predchádzajúci príspevok o mačkách, si ho prečítali v Bruseli a rozhodli sa mi udeliť grant na podporu spolužitia menšinového zvieratstva s väčšinovou populáciou. Je to super!

Len mám jediný drobný problém. Grant platí až do roku 2020, ale pod podmienkou, že tie mačky ostanú u nás a neodídu preč – pochopiteľne, to by bol tunel, platiť na mačky, ktoré fyzicky, psychicky aj účtovne sú už niekde inde. V roku 2020 mi to vychádza, že u nás a u susedov na záhrade bude okolo 30000 mačiek. Neviete ako to urobiť, aby sa mačky zdisciplinovali a neodchádzali mi zo záhrady?

Buheh

Potom ako som napísal predchádzajúci príspevok, si ho prečítali v Tel Avive a rozhodli sa mi udeliť grant na výstavbu betónového oplotenia mojej záhrady. Pravda, zakázku vraj má dostať izraelská firma a v projekte plota som zazrel, čo nechápem, nakreslené aj nejaké guľometné hniezda. Hm, musím sa ich spýtať ako to mysleli.

Buheh

Na izraelskom veľvyslanectve mi na moju skromnú otázku odpovedali, že veď guľometné hniezda sú dnes štandardnou metódou ochrany práv menšín. Vraj v projekte rátajú s modelom "Guantanámo", ale keď si priplatím, môžu mi tam za príplatok namontovať model "Camp Bondsteel" už aj s raketovou výbavou.

nové