Infekcia v Zemplíne

V Michalovciach je kvôli infekčnej chorobe zákaz verejných zhromaždení. Aj oficiálna verzia je, že ju priviezli z Veľkej Británie traja cigáni a nebezpečne sa rozšírila. Narýchlo spustené očkovanie nepomohlo, komunita je príliš nedisciplinovaná.  

Toľko základné fakty. A pozrime si, ako reaguje napríklad komentátor Pravdy. Hneď veta z perexu na titulke:

Vypuknutie epidémie v dolnom Zemplíne by malo najmä politikov viesť k tomu, aby si uvedomili, že treba naliehavo riešiť neúnosný stav v rómskych osadách.

 
Dovoľte mi najprv, aby som sa naozaj cynicky zarehotal. To už všetci máme 5 rokov, že si nik nepamätá, že to je už státisíca výzva, aby sa "situácia v rómskych osadách" riešila? A keď vyzýval Kotleba na jej riešenie, tak všetci z neho robili fašistického fašistu. A okrem toho, podstata problému je, že to riešite už sto rokov, ale súčasná spoločenská paradigma je zlá a tak nikdy nemôže túto vec vylepšiť, lebo ignoruje etnické limity danej populácie.
 
A ešte jeden bod ma zaujal. Komentátor Daniel Krno vyzýva "najmä politikov". Prečo? Prečo by to mali riešiť politici, teda štát? Veď svätá neviditeľná ruka hurákapitalistov všetko vyrieši, nie? Trh sa s cigánmi vysporiada tak, ako sa budú snažiť. Ak budú, dá im trh aj vakcíny, čistotu, poriadok a zdravie. Ak nebudú, sú si sami na vine a skončia ako odpad na okraji spoločnosti. Mám už plné zuby tohoto neustáleho bliakania na štát, aby čosi robil. Ja neuznávam pravicovo-ľavicové bájky, to umelé defromované delenie, tie prázdne mýty. Ale viem, že ak príde štát do Zemplína, tak tam urobí iba jedno - natiahne ostnaté drôty. Nech potom Krno a ostatná prestitútska banda nekvičí, že toto nechcela.
 
Máte už teraz, čo ste chceli. Špinu a epidémie. Kedže každú snaho o čistotu, poriadok a disciplínu označujete za fašizmus, budete žiť horšie ako v stredoveku, vážení poskoci sionizmu. 
Náhodný okoloidúci

Cigánov v osadách sa nemá kto opýtať, čo pre zlepšenie svojej situácie urobili on sami. A to sa ich treba opýtať vždy, keď otrčia ruku - "daj, daj, daj". Ako som už písal inde - nikdy ich nikto nevyhadzoval zo škôl, nikdy im nikto nezakazoval pracovať a vytvárať si živnosti.

Sloven

No ale to je presne práve tá chyba, prečo by mali mať práva/povinnosti väčšiny, keď sú tu len hostia.

Či dokonca ako je vôbec možné, že majú tie práva ešte omnoho väčšie a povinnosti minimálne..

Pokiaľ ti niekdo príjde na náštevu a začne ti tam srať na dlážku, tak ho asi hneď automaticky deportuješ ďaleko-preďaleko niekde do psej matere..

Nech si ich zoberú tí kadejakí slniečkari, keď ich tak strašne chcú a potrebujú..

A s Cigánmi je to dokonca, ešte oveľa jednoduchšie, ich nemusíš nikam posielať, úplne stačí ich len prestať nasilu umelo prikrmovať a oni sa vysťahujú sami od seba.

Pleseň totiž žije len tam, kde k tomu má vhodné podmienky a je nezmyselné a choré jej niečo vyčítať.

Kedykoľvek teda budete cigáňom vyčítať, že nepracujú, tak si uvedomťe, že je to to isté ako chcieť od plesne aby nesmrdela a dobrovoľne sa zabila - rozpustila vo vašom tele..

Je to protiľudské, nemorálne a fašistické - teda antirasistické tváriť sa že Cigáni sú Slováci = integrácia = vyhladenie, genocída, je to holokaust páchaný na Cigáňoch a Slovákoch, syntetickými židmi vo vláde.

Slniečkári sú fašisti, ktorí spochybňujú práva cigáňov na vlastnú existenciu, presne tak to je a tak to aj musí proslovenská vláda jasne deklarovať.

EMANUEL

Apartheid znamená v Afrikánčine oddelenie. To je najlepšie , čo sa dá spraviť. Ja som nebol chorý už 7 rokov ani nádchu. Pretože keď vidím problémoveho človeka, vyhnem sa mu. Á čo sa týka Cigánov, veĺmi jednoduché riešenie. Dôsledné oddelenie, keby ležal pred mojimi dverami, moje oči ho nevidia a uši nepočujú. A vóbec akým právom ležia v nemocnici ? Prečo ich "musíme" liečiť ? Prečo sa máme o nich starať ? Treba sa na osýpky dívať ako na prostriedok nápravy a šance pre nás, zbaviť sa tažkostí prirodzenou cestou. Rovnako ako AIDS pre buzerantov. Zaslúžene. Každý je svojho osudu strojca sám. Doprajme im to aj nám. Prirodzený ozdravný proces. Vďaka Pane.

Vlk samotár

Tí, ktorých duch a úsudok sú deformované systematickou náboženskou a politickou indoktrináciou, sa teraz primknú ešte bližšie jeden k druhému, a takto si povedia: Kuknite ho, aký zlý človek, aký psychopat! Keby to bolo tak, ako hovorí tento, neboli by vedci a profesori prví, kto by také niečo potvrdil?

Neboli, lebo vedci sa nevedia živiť pestovaním cibule, ani murovaním.

EMANUEL

Najhorsie, čo sme mohli v Afrike spraviť, boli nemocnice a iné dobročinné skutky. Viedlo to totiž, k najhoršej populačnej explóziii v dejinách ľudstva. Niekde sa za 50 rokov, počet obyvateĺstva z 10 násobil. Vypli sme všetky prirodzené poistky., ktoré držali populačnú krivku na uzde. Choroby sú súčasťou ĺudstva, neprichadzajú len tak. Rovnako aj hladomor. Ako sa vraví , cesta do pekla je dláždená dobrymi úmyslami, alebo každý dobry skutok musí byť potrestaný. Vo výsledku je to tak, že premnožené obyvateĺstvo spotrebuje všetky zdroje vody, energie, potravín , takže opať prepukajú epidémie, hladomor, vojny. Kobylky sa pohnú na sever. Pre dobrotu na žobrotu. A zrazu ich máme tu. Bolo nám to treba ?

nové